استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Toilet Monster Robot Car Games

Toilet Monster Robot Car Games

نسخه۱.۵۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۲۰
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۴
حجم۷۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Start Offline Games
‏‏بازی جدید ربات بدون سرنشین و بازی اتومبیل ربات را با نبرد هواپیمای بدون سرنشین در بازی های تیراندازی ربات و بازی های ربات پرنده دریافت کنید. برخلاف دیگر بازی های تبدیل چند روبات و بازی های ربات اتومبیل ، این بازی اتومبیل ربات بدون سرنشین یکی از بهترین بازی های شبیه ساز هواپیماهای بدون سرنشین و بازی های بدون سرنشین پرنده است. با داشتن این بازی اتومبیل ربات بدون سرنشین ، شما ترکیبی از عمل تبدیل ربات های هواپیماهای بدون سرنشین ، جنگ های تبدیل کننده ربات اتومبیل و بازی های تیراندازی ربات همه در یک بازی اتومبیل ربات بدون سرنشین خواهید داشت.
‏ برای مبارزه با ربات شیطانی تبدیل به ربات بدون سرنشین پرنده و اتومبیل های ربات ، به نبرد تبدیل چند ربات بپیوندید. بازی های جدید ربات اتومبیل را دریافت کنید تا طیف گسترده ای از بازی های ربات متحول را در یک مکان انجام دهید و ماموریت های جنگ ربات های اتومبیل را انجام دهید. فضای واقع گرایانه تبدیل بازی های اتومبیل ربات یا بازی های جنگ ربات های بدون سرنشین ، لذت جنگ های ربات متحول در بازی های هواپیماهای بدون سرنشین را دو چندان خواهد کرد. بازی های تیراندازی ربات و بازی های تبدیل ربات از بهترین بازی های ربات جمع شده در این بازی جدید ربات بدون سرنشین است. این شبیه ساز پرواز هواپیماهای بدون سرنشین جنگ عاشقانه ربات و نبرد شهری را برای دوستداران بازی های ربات و بازی های اتومبیل ربات ارائه می دهد. برای جنگ های بزرگ ربات های بیگانه در بازی های هواپیماهای بدون سرنشین و بازی های جنگ ربات آماده شوید.
‏ ویژگی های دیده نشده بازی های ربات آینده ، بازی های اتومبیل ربات و بازی های تیراندازی ربات را کاوش کنید. بازی ربات هواپیماهای بدون سرنشین بازی های نامحدود ربات تبدیل اتومبیل و ربات هواپیماهای بدون سرنشین جنگ را در نبرد ربات آینده نگرانه با گرافیک 3D با کیفیت بالا تبدیل می کند. گیم پلی گسترده این بازی اتومبیل ربات بدون سرنشین لذت فوق العاده ای را برای کسانی که دوست دارند بازی های ربات متحول کننده و بازی های بدون سرنشین پرنده را بازی کنند تضمین می کند. برای پیروزی در نبرد اتومبیل ربات در برابر ربات های دشمن در این بازی ربات بدون سرنشین و بازی ربات اتومبیل ، از ابرقدرت های بزرگ ربات استفاده کنید.
‏ برای یکی از بزرگترین نبردهای ربات های بدون سرنشین و جنگ های ربات های پرنده که کاملاً در بازی های ربات هواپیماهای بدون سرنشین و بازی های هواپیماهای بدون سرنشین کاملاً یکپارچه هستند ، آماده شوید. این بازی ربات بدون سرنشین دارای سطح فوق العاده ای از ماموریت های مهیج است که مطمئناً شما آن را در سایر بازی های تحول ربات و بازی های جنگ ربات از دست داده اید. اولین نفر از تیم خود باشید که وارد نبرد خشمگین شهر ربات می شود و در جنگ های بزرگ ربات ها به تنهایی پیروز می شوید. من مطمئن هستم که شما هرگز نخواهید فرصت داشتن بهترین بازی های تیراندازی ربات و بازی های تبدیل ربات را از دست دهید. همین حالا بازی های ربات اتومبیل و بازی های ربات هواپیماهای بدون سرنشین را بارگیری و نصب کنید و از سرگرمی نامحدود لذت ببرید.
‏‏رفع اشکالات جزئی
‏بازی بهبود یافته
‏ماموریت های بیشتری اضافه شد

نظرات و امتیاز ها

۱۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمدجواد
١١ مرداد ١٤٠٢

‏✓ الی ‏✗ بی ست خوب۱۲۳

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر محمدطاها کریمی
٢ فروردین ١٤٠١

خوبه فقط ماشین را بشه عوض کرد

میپسندم۲۰ نمیپسندم۴
عکس کاربر abualfazl
٢٩ بهمن ١٤٠٠

خیلی خیلی بازی خوبیه عالیه و پنج ستاره براش کمه

میپسندم۲۲ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده