استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Robocar Poli: Postman Games!

Robocar Poli: Postman Games!

نسخه۱.۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۲۰
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۷
حجم۲۲۲ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده DEVGAME KIDS games
‏‏خودروهای رباتیک اکنون پستچی هستند! بچه ها برای پسران و دختران 4 ساله بازی می کنند! اینها بازی های محبوب برای بچه ها هستند! بازی های دختر و پسر کوچک را برای بچه ها بازی کنید و بسته ها را تحویل دهید! 📬
‏یک اداره پست در برومستون افتتاح شد! 📮 ماشین های روباتیک را در تلاش برای تحویل بسته ها به ساکنان شهر هدایت کنید! پستچی شوید، بازی های خوبی برای بچه ها انجام دهید!
‏با خودروهای رباتیک آشنا شوید! 🤖
‏Poli Robocar و دوستانش یک تیم نجات هستند که همیشه آماده بازی های بچه های کوچک برای دختران و پسران و کمک به شهروندان برومستون هستند. آنها به دنبال یک یاور جدید هستند و آن شما خواهید بود!
‏وظیفه شما در این بازی های محبوب برای بچه ها تحویل بسته ها، تکمیل وظایف و کمک به شهروندان برای مدیریت مشکلاتشان خواهد بود! این بازی‌ها برای پسران و دختران 4 ساله برای توسعه منطق مفید هستند!
‏خدمه شما در اینجا هستند:
‏🚓 Poli Robocar، یک ماشین پلیس، او همیشه مشکلات را سریع حل می‌کند، و او رهبر نجات است. تیم بازی های Robocar Poli خوب برای بچه ها بازی کنید!
‏🚑 آمبر، ماشین آمبولانس.
‏🚒 روی، ماشین آتش نشانی.
‏🚁 هلی، هلیکوپتر نجات.
‏همه آنها می توانند به روبات‌ها، بنابراین بستگی به شما دارد که با چه چیزی بازی کنید، یکی یا دیگری! می خواهید هر دو باشید؟ در بازی های پسر بچه ها مشکلی نیست! هر Robocar را انتخاب کنید و تبدیل به یک ترانسفورماتور شوید! 🚙 🚜 🚛 🚚 🚗
‏پستچی شوید و در تحویل بسته ها کمک کنید! بچه ها این بازی های Robocar Poli را برای پسران و دختران 4 ساله بازی می کنند!📦
‏📫 در پست
‏مردم انواع چیزها را سفارش می دهند: اسباب بازی، توپ، مجسمه و غیره. در این بازی وظیفه شما این خواهد بود که همه آن را در یک جعبه بسته بندی کنید و آن را بپیچید. 🎁 پستچی شوید، زیباترین بسته بندی را انتخاب کنید، بهترین برچسب ها را روی آن قرار دهید و درخشان ترین روبان را ببندید!
‏🚖 در راه
‏ما رفتیم! نقشه را باز کنید و بسته ها را تحویل دهید! این بازی های بچه کوچولو را برای دختران و پسران با ماشین های رباتیک مختلف بازی کنید و نه تنها برومستون، بلکه حومه آن را نیز کشف کنید. بیایید بازی های محبوب برای بچه ها بازی کنیم و کمک به شهروندان در راه را فراموش نکنیم!
‏❗️ تماس اضطراری! باد شدیدی می‌وزد و ممکن است ماشین‌های کودک را از بین ببرد! 😱 ⛈ 🌪
‏بازی های پسر کوچولو برای بچه ها هرگز اینقدر سرگرم کننده نبوده است! این بازی ها برای پسران و دختران 4 ساله هستند! تمام تلاشت را بکن! 📲 این بازی های بچه کوچولو را برای دختران و پسران نصب کنید: «Robocar Poli: Mailman! بازی های خوب برای بچه ها!» و به آنها کمک کنید تا از طوفان جان سالم به در ببرند!
‏اشتراک شما به طور خودکار در پایان دوره اشتراک تمدید می شود. نسخه آزمایشی رایگان به طور خودکار در پایان دوره آزمایشی به اشتراک پولی تبدیل می‌شود، مگر اینکه تمدید خودکار را حداقل 24 ساعت قبل از پایان دوره غیرفعال کنید. حساب شما برای هزینه اشتراک قابل اعمال ظرف 24 ساعت پس از پایان دوره اشتراک قبلی یا دوره آزمایشی کسر می شود. می توانید تمدید خودکار را در هر زمان از تنظیمات حساب Google خود خاموش کنید. نسخه فعلی شرایط استفاده در اینجا موجود است: https://devgamekids.com/terms-of-use.html
‏هر سوال یا پیشنهادی دارید؟
‏✉️ ما را در اینجا بیابید: support@devgameou.com
‏🔔 با ما همراه باشید: https://www.facebook.com/DEVGAME.Kids
‏💻 وب سایت ما: https://devgameou.com/
‏Robocars منتظر شما در بازی های محبوب برای بچه ها میلمن اینجاست!
‏‏خودروهای رباتیک تمام اشکالات را برطرف کرده اند! به روز رسانی برنامه!

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر نگار
٤ مرداد ١٤٠٢

‏✓ بازی ک ‏✓ بازی خوب

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر امل زارع
٤ خرداد ١٤٠١

🤮🤢🤬😡

میپسندم۴ نمیپسندم۲
عکس کاربر ریحانه
٢٠ اردیبهشت ١٤٠١

زد

میپسندم۴ نمیپسندم۳

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده