استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Kid-E-Cats Animal Doctor Games

Kid-E-Cats Animal Doctor Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۸.۱۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۲۴
تعداد دانلود۷ هزار
حجم۱۷۳ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده DEVGAME KIDS games
‏‏این ها بازی های دکتر بچه ها با گربه ها هستند! در بازی های بیمارستان بچه ها پزشک گربه شوید! ⛑ بازی های گربه جلف برای بچه ها در تمام سنین: با تمام شخصیت های کارتون رفتار کنید! 🐱🐱
‏وقتی گربه ها مریض می شوند، گربه گربه برای نجات عجله می کند! 🐱🐱🐱 با پزشک حیوانات بیمارستان باز کنید! هر بچه گربه ای درمان می شود! شما عاشق این بازی‌های دکتر رایگان برای بچه‌ها خواهید شد!

ویدئو معرفی بازی

‏Kid-E-Cats وقتی کسی به کمک نیاز دارد کلاه سفید به سر می‌گذارد! به ماجراهای جدید گربه‌ها در بازی‌های جدید پزشک حیوانات برای بچه‌ها بپیوندید و به بازی‌های بیمارستانی برای بچه‌ها در درمان دوستان کمک کنید! 🚑🚑🚑
‏🚨 زنگ هشدار! شما یک تماس اضطراری از یک گربه جلف دریافت کردید - او به کمک شما نیاز دارد و این چیزی است که شما باید انجام دهید!
‏💊💊💊 از شخصیت های مختلف تماس بگیرید، همه آنها به بازی های مختلف پزشک حیوانات نیاز دارند! با بازی های Kid-E-Cats و بچه گربه ها پزشک گربه شوید!
‏💊💊💊 مانند یک پزشک حیوانات خانگی دارو را در جعبه خود بسته بندی کنید - نه تنها داروها، بلکه چیزهای شیرین را نیز برای بیماران خود مصرف کنید.
‏💊💊💊 دریافت کنید. به خانه بیمار خود - از گودال ها و درختان دوری کنید تا سریع به آنجا برسید و سرما نخورید! در بازی های گربه گربه چیز جدیدی بیاموزید!
‏💊💊💊 درمان را انجام دهید - بازی های پزشک حیوانات خانگی را انجام دهید، از ابزار و داروی جعبه خود استفاده کنید و فراموش نکنید که در پایان یک چای شیرین یا میلک شیک برای گربه گربه درست کنید.
‏درمان انجام شد! گربه ها احساس خوبی دارند، اما شما بیماران بیشتری در بازی دارید! تماس‌های اورژانسی جدید را بررسی کنید، این بازی‌های گربه را برای بچه‌ها انجام دهید و از بیماران جدید در بازی‌های پزشک گربه و بازی‌های بیمارستان کودکان بازدید کنید!
‏شما خواهید داشت:
‏⛑ 5 شخصیت برای درمان در بازی‌های پزشک کودکان!
‏⛑ 5 نوع بیماری (درمان دندان درد، آبریزش بینی و غیره)، تشخیص و واکسیناسیون در بازی پزشک!
‏اگرچه پزشک بودن یک شغل پیچیده است، این بازی‌های پزشک کودکان حتی برای کودکان نیز آسان خواهد بود. جوان ترین بازی های پزشک حیوان خانگی در مورد انواع بیماری ها، ابزارها و داروها و سایر موارد پزشکی که دانستن آنها برای همه مفید است صحبت می کند. ❤️ بازی ما 'Kid-E-Cats Animal Doctor Games for Kids・Doctor Pet' شامل سرگرمی های زیادی است! این بازی دکتر است!❤️
‏اشتراک شما به طور خودکار در پایان دوره اشتراک تمدید می شود. نسخه آزمایشی رایگان به طور خودکار در پایان دوره آزمایشی به اشتراک پولی تبدیل می‌شود، مگر اینکه تمدید خودکار را حداقل 24 ساعت قبل از پایان دوره غیرفعال کنید. حساب شما برای هزینه اشتراک قابل اعمال ظرف 24 ساعت پس از پایان دوره اشتراک قبلی یا دوره آزمایشی کسر می شود. می توانید تمدید خودکار را در هر زمان از تنظیمات حساب Google خود خاموش کنید. نسخه فعلی شرایط استفاده در اینجا موجود است: https://devgamekids.com/terms-of-use.html
‏✉️ تماس با ما: support-2@devgameou.com
‏🔔 با ما همراه باشید: https://www.facebook.com/DEVGAME.Kids
‏💻 وب سایت ما: https://devgameou.com/
‏از بازی های پزشک حیوانات لذت ببرید و از بازی های بیمارستانی ما برای کودکان لذت ببرید! شما عاشق این بازی های دکتر رایگان برای بچه ها خواهید شد!
‏‏Kid-E-Cats شما را در آغوش می گیرند و ما خطاها را برطرف می کنیم!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده