خانه برنامه ورزشی
دریم لیگ لرن

دریم لیگ لرن

به برترین لیگ تبدیل شو

تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۵۳۷
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده توسعه آوای همراه هوشمند پاییز🍂
‏‏«به نام پروردگار جهانیان»
‏⚠️ بسیاری از کاربران به پول کم دریم لیگ اعتراض می کنند.در این برنامه مسئله دادن پول کم در دریم لیگ حل شده است.
‏⭐ همانطور که احتمالا می دانید دریم لیگ (dream league 2019)یک بازی محبوب فوتبال⚽ است که هم اکنون در مایکت یک میلیون نصب دارد.
‏دریم لیگ یک شاهکار از استودیویfirst touch است.
‏ممکن است بازی دریم لیگ را تازه نصب کرده باشید یا ممکن است بخواهید ترفندها و تکنیک های دریم لیگ را یاد بگیرید.حتی برخی از مطالب این برنامه برای حرفه ای ها نیز شگف انگیز واقع خواهد شد.
‏این برنامه بهترین برنامه برای شماست.
‏بله درست شنیدید؛این برنامه اولین و تنها برنامه آموزش دریم لیگ در ایران است که به زبان شیرین فارسی مطالب را بیان کرده است.
‏پس از خواندن مطالب این برنامه شانس شما برای تبدیل شدن به برترین تیم فوتبال روی کره زمین در دریم لیگ افزایش خواهد یافت.
‏توجه داشته باشید که اکثر فصل های برنامه رایگان است و به علت ارزشمند بودن مطالب برنامه فصل های بعدی نیاز به ارتقا خواهند داشت که شما می توانید تنها با یک بار پرداخت برنامه ارتقا⬆️ دهید و تمامی آپدیت های بعدی نیز با این کار رایگان خواهد بود.
‏با احترام، تیم توسعه پاییز 🍂
‏کلیدواژه ها:
‏#دریم لیگ , #dream league# , dream league 2019 , #آموزش دریم لیگ , #ترفندهای دریم لیگ , #لیگ رویایی , #بازی فوتبال , #آموزش فوتبال , #کیت دریم لیگ , #بازی دریم لیگ , #بازی فوتبال دریم لیگ , #دریم لیگ۲۰۲۰ , #dream league 2020 , #لیگ رویایی , #فوتبال
‏‏آپدیت جدید آموزش دریم لیگ به نام دریم لیگ لرن رسید!
‏تغییرات این نسخه:
‏1-اضافه شدن فصل های آموزشی جدید
‏2-رایگان شدن برخی از آموزش ها
‏3-ارتقای رابط کاربری
‏4-رفع برخی از مشکلات جزئی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟