استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Omni-trix Glitch : Alien Attack

Omni-trix Glitch : Alien Attack

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۲/۲۱
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۴
حجم۴۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Emv Dev
‏‏قهرمان بیگانه یک قدم تا شکست دادن ویروس ها در بازی Omni-trix Glitch فاصله دارد. او موفق شد بر همه افراد بد غلبه کند و به یک فشار دیگر نیاز دارد تا همه چیز به حالت عادی برگردد! عالی نیست؟
‏اما یک چیز دیگر هم وجود دارد... همه ویروس های بد می دانند که او کجاست. در حال حاضر آنها با تعداد زیادی به سمت او حرکت می کنند. آنها تمام نیروهای خود را جمع می کنند تا در نهایت او را به پایان برسانند، اما شما اجازه نمی دهید این اتفاق بیفتد؟
‏اوه نه! قهرمان بیگانه با مشکل Omni-trix خود در بازی DNA Decode مشکلات بدی دارد! اگر Omni-trix به خوبی کار نکند، چه کسی می‌داند چه فاجعه‌هایی ممکن است رخ دهد!
‏به نظر می‌رسد که تمام DNA موجودات فضایی در داخل دستگاه قاطی شده است! در نتیجه، هر بار که قهرمان می خواهد دگرگون شود، به یک نسخه جهش یافته از بیگانه تبدیل می شود. باید به او کمک کنید ساعت غیرمعمول خود را بازنشانی کند تا آن را به حالت کارکرد بازگرداند.
‏به سرعت حرکت کنید!
‏همانطور که می دانید، ویروس ها دائماً به سمت شما حرکت می کنند. این بدان معنی است که امواج پشت سر هم از آنها وجود دارد. چالش اینجا این است که زمان کافی برای ماده بیگانه به دست آورید تا به او اجازه دهد راه خود را به Omni-trix هک کند.
‏مشکل این است که فقط یکی از شما وجود دارد و ویروس های خطرناک بسیار زیادی وجود دارد. برای برنده شدن، باید به سرعت از یک شکل بیگانه به شکل دیگر تبدیل شوید. از قهرمان بیگانه Matter محافظت کنید و به کسی تبدیل شوید که می تواند حملات قدرتمندی انجام دهد.
‏اکنون، برای رسیدن به بخش جالب، باید یک یا دو چیز در مورد حمله بدانید. اول از همه، می‌توانید روی Omni-trix کلیک کنید تا از ابرقدرت بیگانگان استفاده کنید. فقط برای اینکه بدانید، وقتی این کار را انجام می‌دهید، گری و دوستانش Matter هک می‌کنند و بقیه حملات را آغاز می‌کنند.
‏همچنین باید بدانید...
‏به یاد داشته باشید که بهترین راه برای حمله به هر دشمن با توجه به نوع رنگ آن است. از آنجایی که هر شخصیت نوع متفاوتی از حمله را ارائه می کند، باید از آنها مطابق با کد استفاده کنید تا دشمن را سریعتر نابود کنید. با تلاش بسیار کمتر، زمان بیشتری برای شما به ارمغان می‌آورد!
‏هنگامی که ویروس‌ها را از بین می‌برید، ممکن است چند پیکاپ Omni-trix را پشت سر بگذارند. آنها را جمع آوری کنید تا آسیب های حملات خود را افزایش دهید. تعداد کافی از آنها را جمع آوری کنید، و تبهکاران نمی دانند چه چیزی به آنها ضربه زده است.
‏هنگامی که بازی را انجام می دهید، چالش برانگیزتر از آنچه در ابتدا بود می شود. برای جابجایی بین چهار بیگانه مختلف با توجه به شرایط موجود آماده باشید. فکر کنید و سریع حرکت کنید، و پیروزی از آن شما خواهد بود!
‏از آن لذت ببرید!

نظرات و امتیاز ها

۱۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
hossein biranvand
١٢ آبان ١٤٠١

مرحله هاش کم بود

۰ ۱
amin Hajati
٢٠ آبان ١٤٠١

خوب بود‌

۰ ۰
امیر حسین محمدی
٨ آبان ١٤٠١

نه بده نه خوب

۱ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده