استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
World Rescue : Alien mission

World Rescue : Alien mission

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۱/۳۰
تعداد دانلود۳۱ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۲۱
حجم۳۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Emv Dev
‏‏Worlds Rescue یکی دیگر از بازی‌های سرگرم‌کننده است که در آن بیگانه‌ها باید جهان را از خطر نجات دهند، چیزی که شما به او کمک خواهید کرد، زیرا او از Omnitrix و بیگانگان خود برای شکست دادن کوین استفاده می‌کند که او نیز Omnitrix دارد و قصد دارد از او استفاده کند. بیگانگان برای شر ما نمی توانیم اجازه دهیم این اتفاق بیفتد، می توانیم؟
‏قهرمان بیگانه تنها کسی است که به اندازه کافی قدرتمند است که می تواند آن را نجات دهد! در حالی که در وسط یک مبارزه ویدیویی، بن یک پیام ناراحت کننده دریافت کرد: تصویری از گوئن و مکس که در یک سلول زندان تاریک و باتلاقی اسیر شده بودند. یک نفر به نوعی توانسته تنیسون ها را بدون اینکه بن حتی متوجه شود تصرف کند! و اکنون او جهان را تهدید می کند!
‏وظیفه شما جلوگیری از این اتفاق و اجرای عدالت در مورد این شرور است. یک چالش بزرگ و دلهره آور در انتظار شماست، زیرا گوئن و مکس می توانند در هر جایی باشند! ممکن است مجبور شوید در هر گوشه ای از هفت قاره قبل از رسیدن به آنها جستجو کنید. آیا فکر می کنید آنچه را که برای این تلاش لازم است دارید؟
‏این بازی دارای دو ماموریت است که هر کدام در شهرهای بزرگ مختلف تقسیم می شوند: پاریس، ریودوژانیرو، توکیو، یوکاتان و لندن. شما باید هر قسمت در ماموریت 1 را با یک بیگانه خاص کامل کنید. هنگامی که موفق شدید این کار را انجام دهید، فصل مشابهی در ماموریت 2 باز می شود.
‏نحوه بازی کردن
‏برای شروع ماموریت خود، باید بیگانه جنگنده خود را از Omnitrix و مکان انتخاب کنید. اول میخوای بری وقتی این کار را انجام دادید، وقت آن است که محیط اطراف را کاوش کنید و بفهمید چه کسی خانواده محبوب بن را برده است.
‏همان کنترل هایی که باید برای تمام ماموریت های سراسر جهان به خاطر بسپارید.
‏پس از تبدیل شدن به بیگانگان مختلف هر مکان، شما به جلو پیش می روید در حالی که از تله هایی مانند میخ های روی زمین و همچنین موانع موجود در مسیر خود مانند اتومبیل ها اجتناب می کنید. انواع و اقسام دشمنان از پورتال ها ظاهر می شوند، بنابراین مطمئن شوید که باسن آنها را لگد بزنید.
‏اگر آنها برخی از نوارهای سلامتی شما را خالی کردند، با گرفتن بسته های سلامتی در طول مسیر، آن را دوباره شارژ کنید. لوله‌های سبز برای سلامتی هستند، اما اگر انرژی شما برای انجام حملات تمام شد، ویال‌های آبی را برای بیشتر آن بگیرید.
‏بدون شکست در مبارزه با دشمنانی که ظاهر می‌شوند، به انتهای سطح هر شهر برسید. و پس از انجام این کار در سراسر جهان، نه تنها ذخیره خواهد شد، بلکه مکس و گوئن را پس خواهید گرفت و گروه می توانند به ماجراجویی های خود ادامه دهند!
‏از آن لذت ببرید!

نظرات و امتیاز ها

۲۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر نسرین فردشعبانی 🥀🥀
٢٦ آبان ١٤٠١

از بقیه ی بازی های بن تن که دان کردم این از همش بهتر بود👍👍👍

میپسندم۲۵ نمیپسندم۱۰
عکس کاربر عشق فقط ارلینگ هالند
٢٩ دی ١٤٠٢

بازی خیلی خیلی عالی است دست سازنده درد نکنه

میپسندم۲ نمیپسندم۶
عکس کاربر اوستوره ۲
١٣ شهریور ١٤٠٢

‏✓ دست سازنده درد نکنه

میپسندم۹ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده