استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها فکری
NOX - Mystery Adventure Escape

NOX - Mystery Adventure Escape

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۰۵
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۲۲
حجم۸۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Everbyte
‏‏جستجو، پیدا کردن، فرار! مرموز، روی حیله و تزویر و پر از شگفتی!
‏NOX شما را به یک عمارت قدیمی و مرموز می برد که پر از معماها و رازهایی است که منتظرند توسط شما فاش شوند. همراه با داستانی جذاب، اتاق های مرموز را جستجو و بررسی می کنید تا اشیا و مکانیسم های پنهان آنها را کشف کنید. چه اولین ماجراجویی بازی فرار شما باشد یا یک کارآگاه با تجربه، این بازی مهارت های تحقیق شما را به چالش می کشد!

ویدئو معرفی بازی

‏🔍 حل پازل ها و بازی های کوچک: تجربه ماجراجویی فرار با نقطه مدرن و کلیک کنید مخلوط با بهترین مکانیک های بازی های پنهان و تحقیق.
‏🎬 داستان: یک داستان غیر قابل پیش بینی که کارآگاه درونی شما را آزاد می کند. آیا هوشمندی لازم برای حل پرونده این عمارت مرموز و فرار را دارید؟
‏⭐️ گرافیک: گرافیک زیبا و منحصر به فرد. جستجوی اشیاء پنهان در سه بعدی
‏❤️ کاملا رایگان: ساخته شده با عشق و کاملاً رایگان از ابتدا تا انتها!
‏نمی‌توانید از این احساس فرار کنید که راز پنهانی تاریکی در اطراف عمارت می‌چرخد؟ حق با شما بیشتر است، کارآگاه! اما همه چیز به این آسانی نخواهد ماند 😉 خونسرد باشید - هر اتاق اسرار بسیار بیشتری از آنچه در نگاه اول می توانید بگویید پنهان می کند!
‏Escape Adventure را اکنون دانلود کنید و دریابید که چگونه تمام اشیاء پنهان در اتاق ها در وهله اول به وجود آمدند... یک پرونده جنایی؟ معمای قتل؟ همه موارد مخفی 🔮 Remembrall's را جمع آوری کنید و برای حل پرونده در داستان تاریک و مرموز شیرجه بزنید. اجازه ندهید یک جزئیات از چشمان کارآگاه مشتاق شما فرار کند!
‏اکنون دانلود کنید!
‏بازی فرار چیست؟ چگونه بازی می شود؟
‏اصول اصلی بازی از ژانر ماجراجویی ناشی می شود. هدف بازی این است که جایی را که در آن گرفتار شده اید ترک کنید. این کار به مهارت، صبر و تفکر منطقی از بازیکن نیاز دارد. این مکان معمولاً اتاقی است که حداقل یک در قفل شده دارد و برخی موارد و نکات را در خود جای می دهد.
‏اگر انگشت خود را روی یک شی بکوبید، آن را بررسی می کنید، شبیه به یک نقطه کلاسیک و کلیک بر روی ماجراجویی. مواظب باش! شاید ارزش آن را داشته باشد که به اشیا از نزدیک نگاه کنید و از همه طرف نگاه کنید...
‏گاهی اوقات می‌توان چندین شی را با هم ترکیب کرد تا اشیا یا نکات جدیدی دریافت کرد. گاهی اوقات معنای یک مورد بعداً برای شما آشکار می شود. به همین دلیل است که باید به طور مرتب موجودی خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که از اقلامی که با خود حمل می کنید آگاه هستید. اگر سرنخ ها را به درستی تفسیر کنید، می توانید با کمک اشیا پازل ها را حل کنید و فرار کنید.
‏نقطه و کلیک کنید ADVENTURE METS DETECTIVE GAME:
‏The ترکیبی از ماجراجویی با نقطه کلاسیک و کلیک، اشیاء پنهان و مکانیک مدرن فرار از اتاق، نفسی تازه را به این ژانر می بخشد. بسیاری از طرفداران بازی های کارآگاهی احساس می کنند در خانه هستند و معماهای چالش برانگیز زیادی برای حل کردن پیدا می کنند.
‏رسانه های اجتماعی - سلام بگویید! 🙋‍♀️🙋‍‍‍‍ ♂️
‏https://twitter.com/EverbyteStudio
‏ https://www.facebook .com/NoxEscapeGame
‏https://www.instagram.com/everbytestudio/
‏‏ما برخی از اشکالات جزئی را برطرف کردیم.
‏از دانلود شما متشکریم - از بازی Nox لذت ببرید!

نظرات و امتیاز ها

۲۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ابلیس جادوگر
٤ اسفند ١٤٠١

به جای وارد شدن به بازی،یا صفحه باOKمیاد.

۱ ۰
MhdiYar.313🇮🇷
٢٤ دی ١٤٠١

‏✗ کنترلش سخته ‏✗ صداش بلندتر از آهنگه ‏✗ خیلی روون و راحت نیس فقط چون فضاش به نظرم جالب بود نصب کردم ولی پشیمون شدم زیاد جالب نیست

۰ ۱
radin
١٠ تیر ١٤٠١

رو مخمه که هی وسط بازی میگه باید اینترنت روشن کنی

۱ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده