خانه برنامه عکس و فیلم
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۴۱
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Everimaging Ltd.
‏‏نرم افزار اندروید GoArt یک نرم افزار ویرایش عکس میباشد که به شما این امکان را میدهد عکس های معمولی خود را به عکس های هنری تبدیل کنید. با این نرم افزار اندرویدی میتوانید افکت های هنری به عکس ها بدهید و آنها را به نقاشی های رنگ و روغن تبدیل کنید. با صدها فیلتر و افکت متنوع در این نرم افزار اندرویدی میتوانید برای هرعکس با هر موضوعی فیلتر مناسب را انتخاب کنید و آن عکس را به یک عکس تاثیر گذار تبدیل کنید.
‏با نرم افزار اندروید GoArt میتوانید عکسهای ویرایش شده را با بالاترین کیفیت تا ۱۰ میلیون پیکسل ذخیره کنید و آنها را در سایز بزرگ و بدون افت کیفیت پرینت بگیرید. با آپدیت کردن هر هفته ی این نرم افزار اندرویدی میتوانید هر هفته به دو فیلتر جدید  دست پیدا کنید. با کمی خلاقیت در عکاسی و ویرایش عکس خود با این نرم افزار اندرویدی میتوانید عکسهای هنری زیبا خلق کنید.
‏ 
‏برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید GoArt :
‏– تبدیل عکس های معمولی به عکس های هنری
‏– افزودن افکت ها و فیلترهای هنری به عکس ها
‏– تبدیل عکس به نقاشی های رنگ و روغن
‏– انتخاب فیلتر مناسب برای هر عکس
‏– ذخیره عکسها با بالاترین کیفیت تا ۱۰ میلیون پیکسل
‏– پرینت گرفتن عکس ها در سایز بزرگ و بدون افت کیفیت
* Bug fixes and general improvements
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟