استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
WOMBO Dream - AI Art Generator

WOMBO Dream - AI Art Generator

نسخه۴.۲.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۲۰
تعداد دانلود۲۴ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۷۵
حجم۴۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Wombo Studios Inc
‏‏با استفاده از قدرت هوش مصنوعی آثار هنری زیبایی خلق کنید! یک درخواست وارد کنید، یک سبک هنری انتخاب کنید و تماشا کنید Dream by WOMBO ایده شما را در عرض چند ثانیه به یک نقاشی مبتنی بر هوش مصنوعی تبدیل می‌کند.
‏بنابراین Dream by WOMBO چگونه کار می‌کند؟
‏هر چیزی را که می‌خواهید ایجاد کنید تایپ کنید! - 'ایستگاه فضایی بیگانه'، 'غروب شهر'، 'جنگل رنگین کمان' یا هر چیز دیگری که می توانید تصور کنید، تنها تعدادی از میلیاردها نقاشی بالقوه است که می توان ساخت. اجازه دهید خلاقیت شما تسلط یابد!
‏یک سبک هنری را انتخاب کنید! - چه به دنبال یک نقاشی رنگارنگ پر جنب و جوش یا چیزی تیره تر و دیستوپیک تر باشید، WOMBO Dream شما را با مجموعه ای از سبک های انتخابی پوشانده است.
‏نقاشی خود را ایجاد کنید! -- WOMBO Dream را تماشا کنید که از قدرت هوش مصنوعی برای تبدیل ایده و سبک هنری شما به یک نقاشی زیبا درست در مقابل چشمان شما در چند ثانیه استفاده می کند.
‏WOMBO Dream در حال گسترش هنر به توده ها است. برای ساختن آثار هنری زیبا به قلم مو، مداد یا هر وسیله هنری نیاز ندارید، تنها چیزی که نیاز دارید یک ایده است. در صندلی عقب بنشینید و اجازه دهید WOMBO Dream قلم مو برای آثار هنری شما باشد.
‏هنر خود را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید و آثار هنری خود را در نمایه خود ذخیره کنید تا بتوانید برای بعداً آن را مشاهده کنید، به همین سادگی!< br>
‏WOMBO کیست؟
‏WOMBO AI یک شرکت هوش مصنوعی کانادایی است که روش‌های همکاری سرگرمی و هوش مصنوعی را تغییر می‌دهد. هدف ما ارائه ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی به جهان برای غوطه ور شدن در سرگرمی است. با بیش از 65 میلیون نصب برنامه تا به امروز، ما تازه شروع کرده ایم.
‏‏🌈 هی رویاپردازان! 🌈

‏به رویای تازه تر و روشن تر با اندروید خوش آمدید! تیم ما برای اطمینان از اینکه تجربه رویایی شما یکپارچه و سریع است، پیچیدگی ها را برطرف کرده و سرعت برنامه شما را افزایش داده است. رویاهای خود را با آخرین به روز رسانی سریعتر ما زنده نگه دارید! 🌟🚀

نظرات و امتیاز ها

۷۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر javad
٤ اردیبهشت ١٤٠٣

میگم چطوری باید درست کنم؟ یکی راهنمایی کنه لطفا.

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ..
١٦ فروردین ١٤٠٣

عالیه. هرچی بنویسی برات درست میکنه اگه می بینید انگلیسیه نه توی متن فارسی هم بنویسید متوجه میشه

میپسندم۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر عالی
٨ اسفند ١٤٠٢

‏✓ عالیه ‏✗ فیلتره با فیلتر شکن باید رفت

میپسندم۲ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده