استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه مذهبی
واجب فراموش شده

واجب فراموش شده

نصب در حال دریافت
نسخه۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۴/۰۲/۰۱
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۹
تعداد نظرات۹
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده مهدی آزادبر
‏‏سلام
‏بروز رسانی های نسخه دو
‏بهبود چشم گیر ظاهر برنامه
‏انلاین شدن و دریافت خاطرات جدید
‏ثبت نظر بر روی خاطرات
‏ویرایش دوم کتاب
‏درصورت متناسب نبودن اندازه نوشته قبل از حذف کردن به قسمت تنظیمات بروید و اندازه را متناسب با دستگاه اندرویدی خود قرار دهید. با تشکر
‏امام علی علیه‌السلام: «و ما اعمال البر کلها و الجهاد فی سبیل‌الله عندالامر بالمعروف و النهی عن المنکر الا کنفثه فی بحر لجی»: تمام کارهای نیک و حتی جهاد در راه خدا، در مقابل امر به معروف و نهی از منکر به اندازه‌ی آب دهانی در مقابل دریایی پهناور بیش نیست!»
‏برنامه ی حاضر برنامه ای است برای ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر. ک از چندین قیمت ب شرح زیر تشکیل شده:
‏کتاب واجب فراموش شده از آیت الله خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی
‏خاطرات امر به معروف و نهی از منکر ک در نه بخش ب تفکیک مکانهای و موقعیت ها(حیا بانو، دانشگاه زنده، مترو زنده، تاکسی زنده، اتوبوس زنده، مدرسه زنده، مسجد زنده، جامعه زنده و حرم زنده) با استخراج از سایت حیا گرد آوری شده است.
‏بخش آیات و روایات ک آیات و روایاتی از قران و ائمه معصومین رو گرد آوری کردیم.
‏بخش بیانات ک بیانات بزرگان رو در این بخش گرد آوری شده.
‏این برنامه بنا به درگیری های ذهنی شخصی و توجه اکید به مسله ی امر به معروف و نهی از منکر تهیه و تنظیم شده است. مطالب این برنامه قسمت کتاب واجب فراموش شده از کتاب واجب شده ک از سخنان مقام معظم رهبری می باشد استخراج شده است. همچنین خاطرات و ایات و روایت و سخنان نیز از سایت حیا ب نشانی
‏http://hayauni.ir/
‏ک از اینجا از سایت بسیار خوبشون تقدیر و تشکر میکنم. همچنین این نوید رو به شما کاربردان می دم ک در آینده نزدیک این برنامه به صورت آنلاین با قابلیت بحث و گفتگو و نظر در هر خاطره بروز رسانی می شود. با تشکر امید است با نصب و خواندن و عمل به آن و همچنین با پیشنهادات خود مارا در هر چه بهتر شدن این برنامه کمک کنید.
‏تهیه شده توسط مهدی آزادبر mahdiazadbar@yahoo.com
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏نقشه
‏ارسال خاطرات

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده