استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه شبکه‌های اجتماعی
HOLLA - Live Random Video Chat

HOLLA - Live Random Video Chat

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۲۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۷
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۲۱
حجم۴۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده HOLLA
‏‏فوراً با افراد جدید دیدار کنید
‏همانطور که توسط فروشگاه Google Play در بیش از 40 کشور مختلف ارائه شده است ، به بهترین برنامه اجتماعی چت تصویری سال 2020 اشاره کنید --- چت تصویری زنده و فوری با افرادی از سراسر جهان! با بیش از 30 میلیون کاربر از 190 کشور در سراسر جهان ، می توانید با تجربه ای بی نظیر از چت تصویری رایگان ، چت صوتی رایگان و متن چت رایگان ، با دوستان جدیدی از فرهنگ ها و پیش زمینه های مختلف دنیا آشنا شوید!

ویدئو معرفی برنامه

‏چیزی که به دست می آوری:
‏Chat چت تصویری زنده رایگان
‏🎙 چت صوتی رایگان زنده 🎙
‏Chat چت متنی رایگان 💬
‏Call تماس ویدیویی مستقیم 1 به 1 😜
‏the منطقه و جنس مورد نظر خود را انتخاب کنید
‏🌐 با 3G ، 4G ، اتصال Wi-Fi در دسترس است
‏community جامعه ایمن
‏با مردم در سراسر جهان ملاقات کنید
‏اگر عاشق شگفتی های شگفت انگیز و سرگرم کننده در چت های ویدیویی آنلاین رایگان هستید و با غریبه هایی از سرتاسر جهان گپ می زنید ، نمی دانید با چه کسانی ملاقات خواهید کرد و عملا با هم معلق خواهید بود! افراد با استعدادی از سراسر جهان برای مکالمات در زمان واقعی در HOLLA جمع می شوند. با استفاده از فیلترها و برچسبهای جدید جذاب ، این یک تجربه چت تصویری کاملاً متفاوت را ایجاد می کند. تماس های ویدیویی و تماس های صوتی در HOLLA کاملاً رایگان است ، با ویژگی های حق بیمه جایزه برای چت تصویری زنده ، تطبیق سفارشی و پخش ویدئو در دسترس است!
‏با بیش از 30 میلیون کاربر از 190 کشور در سراسر جهان ، دیدار با افراد جدید رو در رو تجربه جدیدی در هنگام کشف دوستی های جدید شما از کشورهای مختلف جهان است. فوری ، هیجان انگیز است ، و شما دقیقاً می دانید با چه چتایی صحبت می کنید. به عنوان یک امتیاز اضافی ، این بهترین روش جدید برای کشف فرهنگ های جدید و یادگیری زبان های جدید از دوستان با سابقه های مختلف در اتاق های گپ ویدیویی یک به یک است.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏آپدیت هیجان انگیز برنامه HOLLA!

‏- صفحه اصلی کاملا جدید
‏- کوله پشتی کاملا جدید و کوپن های بیشتر
‏رفع باگ و اشکالات

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی