خانه برنامه عکس و فیلم
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۹۲
حجم۲۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده AppSmartz
‏‏(ضبط کننده صفحه) یک ضبط کننده صفحه نمایش آزاد است بدون نیاز به روت برای ضبط و ضبط صفحه نمایش تلفن همراه خود در فرمت های ویدیویی با یا بدون دوربین جلو.
‏★ با استفاده از دوربین جلو (facecam) به شما کمک می کند فیلم خود و همچنین ضبط صفحه نمایش تلفن همراه را در همان زمان ضبط کنید. این گزینه برای ضبط آموزشها بهتر از هر برنامه است. این ویژگی برای توسعه دهندگان برنامه برای ضبط ویدئو برای توضیح استفاده از برنامه های کاربردی مفید است.
‏★ اکنون با صفحه تخته سفید ترسیم کنید و آموزش دهید.
‏★ این ویژگی ضبط صفحه نمایش برنامه تلفن همراه برای آزمایشکنندگان / آزمایشکنندگان / آزمایشکنندگان کیفیت برای توضیح دادن مشکلاتی که در یک برنامه خاص روبرو هستند مفید است.
‏★ ضبط صفحه نمایش هر برنامه موجود در دستگاه تلفن همراه خود را می توانید در حالت استفاده از برنامه زنده انجام دهید، مانند تایپ کردن هر پیام، ضبط تماس تصویری، مشاهده هر ویدئو یا گوش دادن به هر صوتی یا هر چیز موجود در تلفن همراه صفحه نمایش را می توان ضبط کرد.
‏★ این ضبط صفحه نمایش با کیفیت بالا برای آندروید می تواند برای والدین مفید باشد برای نظارت بر استفاده از تلفن همراه توسط بچه ها با ضبط صفحه نمایش تلفن همراه.
‏★ نوشتن متن روی صفحه در حین ضبط و ترتیب ویدیوها با ویرایشگر و ضبط ویدئو ساخته شده است.
‏★ ضبط صفحه HD نرم افزار HD هیچ داده / اینترنت استفاده نمی کند، به عنوان ما هر ضبط به هر شبکه ابر و یا سرور آپلود نیست. تمام فیلم ها بر روی تلفن / حافظه کارت SD ضبط و ذخیره می شوند.
‏★ کاربران می توانند با استفاده از این ابزار ضبط صفحه، می توانند داستان های گفتگو، ویدئوگرافی تصاویر باقی مانده را ایجاد کنند و می توانند آن را در ابر پخش ویدئو آپلود کنند.
‏★ کاربر برنامه انتخاب آن را از طریق فیس بوک ویدئو، یوتیوب، ایمیل، بلوتوث و یا هر حالت به اشتراک گذاری دیگر به اشتراک بگذارید.
‏★ کاربران بازی می توانند دور بازی خود را در حالی که بازی با صفحه نمایش ضبط ویدئو گزینه در برنامه ما ثبت.
‏★ ضبط صفحه نمایش برای ضبط ویدئو یوتیوب ، سازندگان محتوا و داوران برنامه / ضبط می توانید از این ابزار آسان آسان برای ایجاد فیلم های HD با کیفیت بالا و سپس آپلود و درآمد حاصل از محتوای کانال های ویدئویی خود را. فیلم های ضبط شده را به عنوان آموزش یوتیوب در حساب یوتیوب خود آپلود کنید. رایگان است برای آپلود فیلم ها به حساب یوتیوب خود.
‏★ این ضبط صفحه نمایش هیچ برنامه ریشه با استفاده از الگوریتم فشرده سازی ویدئو برای به اشتراک گذاری برای کاهش لایحه داده ها و استفاده از اینترنت خود را.
‏★ این برنامه رایگان بدون هیچ گونه محدودیت است برای ضبط صفحه و ضبط تصاویر از صفحه نمایش تلفن همراه خود را. ما اجازه می دهیم ضبط کننده ها گزینه ها را انتخاب کنند
‏• کیفیت وضوح فرمت ویدئو
‏• گزینه ای برای تنظیم میزان فریم فیلم ضبط شده
‏• گزینه ای برای تنظیم سرعت بیت
‏• گزینه ای برای انتخاب جهت به عنوان پرتره یا منظره ویدئویی
‏• گزینه ای برای انتخاب اینکه آیا ضبط صدا انجام می شود یا نه
‏• گزینه ای برای فعال یا غیرفعال کردن فشرده سازی ویدئو
‏★ شما می توانید فیلم های طولانی بدون نگرانی در حالی که صرفه جویی در حافظه خارجی (کارت SD) ضبط کنید!
‏★ میانبرهای صفحه اصلی صفحه نمایش به شما اجازه می دهد تا به راحتی شروع به ضبط و ضبط صفحه نمایش.
‏★ شما همچنین می توانید تصاویر را با این ابزار ضبط کنید.
‏★ بازاریابان نرم افزار و بازاریابی دیجیتال می توانید از این ابزار برای ایجاد ارائه ویدئو، آموزش استفاده کنید. دوربین جلو می تواند آن را واقعا بسیار تعاملی.
‏★ ضبط از صفحه نمایش تلفن همراه می تواند با قابلیت دوربین جلو انجام شود که به شما اجازه می دهد تا بیان خود را برای یک آموزش عالی ضبط کنید.
‏★ این برنامه اجازه می دهد ضبط صفحه نمایش با صدا حتی بدون دوربین جلو و یا با دوربین جلو تلفن همراه خود را به عنوان در انتخاب شما.
‏★ دسترسی آسان و سریع به صفحه نمایش ضبط کنترل از نوار اطلاع رسانی برای اطمینان از ضبط صفحه نمایش سریع و سریع برای کاربران است.
‏ما در اینجا برای مشاهده داستان های ثبت شده خود در مورد این که چگونه این برنامه برای شما مفید است.
‏شما می توانید نظرات خود را از برنامه خود support@AppScreenRecorder.com ضبط کنید و به اشتراک بگذارید
- Join us as premium members to get an ad-free version.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟