خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Screen Recorder - Record with Facecam And Audio

Screen Recorder - Record with Facecam And Audio

تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۹۱
حجم۸۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده ZipoApps
‏‏نرم افزار اندروید REC Screen Recorder HD یک نرم افزار در زمینه فیلم برداری از صفحه نمایش می باشد. اگر می خواهید یک فیلم آموزشی از اطلاعات و صفحه نمایش دستگاه تان را تهیه کنید می توانید از نرم افزار اندروید REC Screen Recorder HD استفاده نمایید. استفاده از این نرم افزار بسیار آسان بوده و شما جهت شروع ضبط می توانید از یک تایمر معکوس استفاده کرده و همزمان در حین ضبط تصویر از صدای خودتان هم استفاده نمایید.
‏در نرم افزار اندروید REC Screen Recorder HD شما می توانید در حین عملیات، ضبط را متوقف کنید و هم چنین قادر خواهید بود تا میزان یک ساعت به ضبط خود ادامه دهید. این نرم افزار دارای تنظیمات بسیار پیشرفته ای می باشد و به راحتی می توانید مشخص نمایید تا ضبط به صورت اتوماتیک قطع گردد و هم چنین می توانید رزولوشن تصویر را جهت تعیین کیفیت مورد نظرتان تغییر دهید و در پایان می توانید برای دسترسی به فیلم های ضبط شده از پنل خود نرم افزار استفاده نمایید.
‏برخی از مهم ترین ویژگی های برنامه اندروید REC Screen Recorder HD :
‏– امکان فیلم برداری از صفحه نمایش دستگاه
‏– امکان تهیه یک فیلم آموزشی از اطلاعات دستگاه
‏– امکان استفاده از تایمر معکوس جهت شروع ضبط
‏– امکان استفاده از صدای خودتان در هنگام انجام ضبط
‏– قابلیت ایجاد وقفه در هنگام ضبط
‏– ضبط ویدیو به میزان حداکثر یک ساعت
‏– دارای تنظیمات بسیار پیشرفته
‏– امکان قطع ضبط به صورت اتوماتیک
‏– امکان تغییر رزولوشن تصویر
‏– استفاده از پنل خود نرم افزار جهت دسترسی به فیلم های ضبط شده
We are so excited about this release! It is now quicker and easier to edit your video right after you finish the recording. We also added more resolutions and the ability to move or hide the control panel after upgrading. Let us know what you think!
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟