استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Fidget Toys Trading・Pop It 3D

Fidget Toys Trading・Pop It 3D

نسخه۱.۱۶.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۳۱
تعداد دانلود۸۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۵۶۴
حجم۵۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Freeplay Inc
برخلاف چیزی که تصور میکنیم کودکان مفهوم معامله و مبادله را از همان سنین پایین به خوبی می فهمند و اگر چیزی داشته باشند و بخواهید که آن را به شما بدهند باید یک اسباب بازی، خوراکی یا هرچیز دیگر را در مقابلش به آن ها بدهید، این اولین باری نیست که سازندگان بازی های موبایل سعی کرده اند دقیقا از همین مورد برای ساخت بازی استفاده کنند و بازی Fidget Trading 3D با همین عناصر برای اندروید منتشر شده بود، اما این بار نوبت به تیم دیگری رسیده که بازی کاملتری را در مایکت عرضه کند.

گیمپلی، داد و ستد اسباب بازی ها

وقتی که وارد بازی میشوید باید روی میز در مقابل هوش مصنوعی بنشینید، هرکدام از شما میتوانید معامله را تا جایی که دوست دارید ادامه دهید و اسباب بازی های مورد علاقه خود را بدست آورید، در عوض چیزهایی که از دست میدهید به شما مقداری پول داده میشود و از نوار خرید آیتم ها میتوانید تک شاخ یا اردک مورد علاقه خود را بخرید و به معامله با بازیکن مقابل بپردازید، این بازی گیم پلی آرامش بخشی دارد و سعی میکند مفهوم معامله را به شکل متفاوتی به نمایش بگذارد، بازی اسباب بازی فیجت (Fidget Toys Trading) یک بازی متفاوت است که مفاهیم عمیقی را در بطن خود آموزش میدهد و برای کودکان و نوجوانان مناسب است، البته اگر برای سنین پایین این بازی را دانلود می کنید حتما یک بزرگتر در کنار آن ها باید باشد و راهنمایی های لازم را به آن ها بکند.

سه انتخاب پیش روی خود دارید

در هر مرحله شما سه گزینه روی میز دارید و میتوانید با آن ها بازی را اداره کنید، قبول کردن نظر حریف، درخواست اسباب بازی بیشتر از حریف، رد کردن کل مرحله و رفتن به قسمت بعدی، شما اختیار کامل دارید که از این دکمه ها استفاده کنید و دقت داشته باشید که مقدار چیزی که از دست میدهید با چیزی که بدست می آورید باید بیشتر یا حداقل برابر باشد، اگر این اتفاق نیفتد به مرور تمام منابع و اسکناس های خود را از دست میدهید و به یک بازنده تبدیل می شوید.

مسافر دنیای کودکان شوید

مفهوم برد و باخت خیلی معنایی در اینجا ندارد و تیم سازنده سعی کرده روی داد و ستد وقت بیشتری بگذارد و با تکرار این موضوع در گیمپلی به مخاطب آموزش دهد که برای بدست آوردن هر چیزی باید چیز دیگر را قربانی کند و زندگی همیشه با ما مهربان نیست که تمام منابعش را به ما مجانی بدهد.
این اولین باری نیست که به دنیای کودکان سفر میکنیم و با بازی داستان اسباب بازی (Toy Story Drop!) یکبار دیگر هم این تجربه را داشته ایم، استفاده از عناصر رنگارنگ و جذاب باعث میشود که هر فردی ناخودآگاه وسوسه شود و دلش بخواهد برای یکبار هم که شده به این بازی ها نگاهی داشته باشد، اینبار سازندگان از همین فرمول برای جذب کردن مخاطب استفاده کرده اند و باید ببینیم تا چه حد میتوانند موفق شوند؟

گرافیک و صداگذاری

گرافیک بازی چیز عجیبی نیست اما اگر این بازی را مختص به گروه های سنی کودکان بدانیم باید بگوییم که تقریبا همه چیز در یک حالت نرمال و قابل قبول قرار دارد، در تنظیمات هم قطع کردن و ویبره و موسیقی برای بازیکن در نظر گرفته شده و برای جلوگیری از مصرف شارژ بیشتر میتوانید این گزینه ها را قطع کنید.

جنبه های مثبت

مراحل متنوع و گیمپلی ساده باعث میشود که خیلی سریع با روند بازی ارتباط برقرار کنید و بعد از گذشت چند دقیقه همه چیز برای شما قابل درک خواهد بود.

جنبه های منفی

استفاده بیش از حد از تبلیغات درون برنامه ای به تجربه بازیکن اسیب میرساند و اگر یک لحظه غافل شویم و یا به اینترنت متصل باشیم در یک بازه زمانی تقریبا کوتاه، با تبلیغات زیادی مواجه میشویم.
 
‏‏سلام!
‏به روز رسانی ما بالاخره رسید! در این نسخه، ما اضافه کرده‌ایم:
‏- رفع اشکال جزئی برای تجربه کاربر بهتر

نظرات و امتیاز ها

۵۶۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 🎮Pro Game🎮
٣ روز پیش

من چیزای گرون رو به حریف میدادم اونم هرچی خواستم بهم میده آنقدر زدم زیاد شد پول دار شدم

میپسندم۲ نمیپسندم۲
عکس کاربر مجید
٣ روز پیش

‏✓ سلام دوستان این بازی خیلی خوب است ولی اگر آگاهی می یومد خیلی بهتر بود.

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر اتیلا یاوریان
٢٨ شهریور ١٤٠٢

عالی هنگ نمی کنه دیتا دارد نیاز به اینترنت نیست ولی یک مشکل کوچولو دارد و اون موبایل و تبلت یا بعضی از پاپت ها باز نمیشن من بش 4 میدم باید این مشکل را درست کنید!

میپسندم۵ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده