استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
The Lion Simulator: Animal Family Game

The Lion Simulator: Animal Family Game

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۲/۰۹
تعداد دانلود۹ هزار
حجم۶۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Freaking Games
‏‏در بازی Lion Simulator: Animal Family Game به عنوان یک توله شیر بازی کنید و انتقام شیر پدر فقید خود را از شیر دیگر بگیرید. در این شبیه ساز شیر 2021 RPG ماجراجویی وحشی، بازی حمله به جنگل شیر می توانید بسازید و یک خانواده شیر در بازی شبیه سازی خانواده شیر خواهید داشت. خانواده شیرها در جنگل زنده می مانند و پس از انتقام به پادشاهی می رسند، غرور می ورزند و با مبارزه با حیوانات وحشی و شکارچی خطرناک، پادشاهی خود را پس می گیرند. در بازی های شبیه ساز حیوانات، برای بقا در جنگل های بزرگ شروع به شکار کنید و برای بقا در جنگل شکار کنید. حملات، پوست ها و مهارت های منحصر به فرد را باز کنید و حیوانات مختلف را نجات دهید تا قبیله شیرهای وحشی خود را در بازی های شبیه ساز شیر و بهترین بازی های شیر بسازید. در این شیر، پادشاه واقعی، گراز، اژدها را نجات خواهید داد و با آنها دوست خواهید شد. قبیله شیر خود را با کمک سایر حیوانات وحشی راه اندازی کنید، برای زندگی خود در برابر شبیه ساز حیوانات خشن و عموی شیر خانواده خود در شبیه ساز آنلاین خانواده شیرها بجنگید.
‏به عنوان توله به سرعت در حال رشد هستید و باید تبدیل شوید. یک پادشاه در بقای خانواده شیر در جنگل و در ماجراجویی های خود مانند مبارزه با حیوانات دیگر در بازی اکشن شبیه ساز شیر. در lion sim باید غرور خود را از lion نسبی پس بگیرید. وقتی توله بودی جغد به عنوان نگهبان شما بازی خواهد کرد. از حالت رایگان لذت ببرید و با اژدها تماس بگیرید تا در موقعیت مبارزه در بازی شبیه ساز شیر یا بهترین سیم کارت شیر ​​به شما کمک کند. سطوح شکار شیر برای بقا در جنگل ساوانای واقعی و نبرد نهایی شیر با شیرهای دیگر در صحنه انتقام. پس این شبیه ساز شیر 2021 را بازی کنید و از زندگی شیر وحشی در جنگل واقعی لذت ببرید و در بازی های شیر یک شیر خشمگین جنگل باشید.
‏ قبیله خود را از دست حیوانات وحشی دیگر نجات دهید و در این بازی خانوادگی شیرها نبردهای سر به سر وحشیانه داشته باشید و غرور خود را پس بگیرید. جغد در شرایط سخت به شما کمک می کند و به عنوان یک توله شیر وظایف شیرین کاری حیوانات را نیز در حالت شیرین کاری آفلاین شیر انجام می دهد. شما اژدها و گراز دارید تا یک قبیله برای قوی ترین واحد مبارزه بسازید اما قبل از اینکه لازم باشد آنها را از حمله حیوانات وحشی دیگر در بازی Lion sim نجات دهید. ماموریت های مسابقه ای را با گوساله گوزن کامل کنید و از حالت رایگان برای کاوش در جنگل عظیم ساوانا در بازی Lion sim لذت ببرید و ظهور پادشاه در جنگل تاریک را در بازی حمله شیر مشاهده کنید. بیابان واقع گرایانه در حین مبارزه با ماجراجویی انتقامی با کمک قبیله شیر خود.
‏ویژگی های Lion Simulator: Animal Family Game
‏• قلمرو خود را با پدرتان کاوش کنید و برای غذا شکار کنید.
‏ • شیر، گراز و اژدها را نجات دهید و آنها را دوست خود قرار دهید.
‏• از حالت رایگان، مسابقه با شیرین کاری های گوساله و شیر آهو لذت ببرید.
‏• از عموی خود که شیر قدرتمندی است انتقام بگیرید.
‏• موقعیت های مبارزه نهایی با حیوانات وحشی جدید.
‏• با اژدها تماس بگیرید تا در حالت آفلاین به شما کمک کند.
‏• سطوح شکار برای بقای نهایی خانواده شیر فراهم شده است.
‏• زندگی کامل داستان شیر وحشی در بازی های شیر و خانواده شبیه ساز شیر.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده