استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Ultimate Lion Vs Tiger: Wild Jungle Adventure

Ultimate Lion Vs Tiger: Wild Jungle Adventure

نسخه۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۰/۱۴
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۴
حجم۴۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Kablam Gaming Studios
‏‏شیر نهایی یا ببر خشمگین در ماجراجویی جنگل وحشی است
‏این شیر بسیار جذاب در مقابل ماجراجویی ببر بازی شبیه سازی 3D اولین و یکی از شبیه ساز حیوانات نوع خود است. شما می توانید شیر و یا ببر نهایی و بازی برای ساخت شهرت در جنگل وحشی. شما می توانید به حیوانات کوچکتر مثل اسب ها، گوزن ها و زبری ها حمله کنید و به سلامت خود برسید. شما می توانید در برابر حیوانات تهاجمی مانند گرگ ها و فیل ها جنگید. فوری کردن حیوانات عالی است. اگر شما به عنوان ببر خشمگین بازی می کنید، هدف نهایی شما این است که شیر شیر عصبانی را به چالش بکشید و اگر شما به عنوان شیر شیرین بازی می کنید، شما باید در مقابل ببر نهایی به سر برسید. اما بسیار مراقب باشید، اگر شما افزایش خود را با افزایش سطح خود و مبارزه با حیوانات دیگر ساخته نشده است، شما شانس در برابر دیگر جانور ایستاده است.
‏کنترل حیوانات را در تمام خشم خود و کمک به آن را زنده ماندن با تعقیب، حمله، مبارزه و خوردن حیوانات دیگر. هر دو حیوانات بسیار عصبانی هستند و عقب نخواهند گذاشت. این هر حیوانی که در راه او قرار دارد حمله خواهد کرد. شما می توانید استراتژی های خود را در مورد چگونگی حمله به حیوانات با سطوح بالاتر از شما برای زنده ماندن به عنوان بقای خود را اولویت شماره یک ایجاد کنید. به خاطر داشته باشید که می توانید خسته شوید، قبل از اینکه به چالش کشیدن، مبارزه و حمله به حیوانات دیگر بپردازید. شما می توانید به حیوانات دیگر حمله کرده و آنها را تغذیه کنید تا سلامت خود را دوباره به دست آورید. شیر در مقابل خشمگین ببر وحشی بازی ماجراجویی عالی برای تمام دوستداران بازی شبیه سازی به ویژه شبیه ساز حیوانات است. اگر دوست دارید پادشاهان جنگل را در کنترل خود قرار دهید و خرابکاری کنید، قصد دارید این شبیه ساز حیوانات را به جای شبیه سازی حیوانات دوست داشته باشید.
‏این یک دانلود قطعی برای همه دوستداران شبیه سازی است. اولین بازی هر شیر در مقابل ببر است که شما مطمئنا دوست دارید. کنترل برخی از حیوانات وحشی ترین در جنگل را کنترل کنید. شیر در مقابل ببر 3D بازی شبیه سازی یکی از بهترین بازی شبیه ساز حیوانات است که در آن شما تجربه ماجراجویی شگفت انگیز در جنگل پر از حیوانات وحشی. به عنوان یک شیر وحشی عصبانی و یا یک ببر وحشی در جنگل بازی کنید و به خشم عصبی بروید. شبیه ساز حیات وحش کامل را بازی کنید زیرا می توانید حیوانات ضعیف و کوچکتر مانند اسب ها، گوزن ها و زبرا را شکار کنید. مبارزه برای بقا در خطرات بیابان هنگامی که شما با حیوانات مهاجم مانند گرگ و فیل ها مبارزه می کنید.
‏چالش پادشاه جنگل را به صورت یک به یک کنار بگذارید. ساختن شهرت خود و دفاع از خشم خود را در جنگل با شکست دادن پادشاه حیوانات. چالش ببر نهایی را به مبارزه و حیوانات وحشی وحشی را شکست دهید. مبارزه با حیوانات دیگر برای افزایش سطح خود را به جای دیگر حیوانات وحشی شما را بکشند.
‏کنترل ببر وحشی و یا شیر و مبارزه برای بقا توسط تعقیب، حمله، مبارزه و خوردن دیگر حیوانات وحشی. حمله و هر حیوانی که در راه خود می آید را شکست دهید. حملات خزنده را بیرون بکشید و به طور استراتژیک بازی کنید تا حیوانات را با سطوح بالاتر از شما افزایش دهید تا سلطه خود را بدست آورید. سلامت و انرژی را با تغذیه با طعم بدست آورید.
‏شیر در مقابل ببر وحشی بازی ماجراجویی بازی شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز است که مناسب برای همه دوستداران بازی شبیه سازی به خصوص شبیه ساز حیوانات است. ویران کردن با پادشاهان جنگل و گسترش هرج و مرج در جنگل با خشم خود را.
‏شیر در مقابل ببر وحشی ماجراجویی ویژگی های 3D:
‏• شما می توانید به صورت یک شیر یا یک ببر بازی کنید.
‏• گرافیک HD و انیمیشن های واقعی.
‏• هرج و مرج در جنگل به عنوان یک حیوان وحشی در حال اجرا، مبارزه، حمله و خوردن سایر حیوانات وحشی است.
‏• کنترل های صاف و بصری برای کنترل جانوران.
‏• افزایش سطح خود و به دست آوردن سلامتی و انرژی با حمله و مبارزه با حیوانات دیگر و مبارزه برای بقا.
‏• گیم پلی بسیار هیجان انگیز و اعتیاد آور برای نگه داشتن بازیکنان برای ساعت ها مشغول است.
‏این یک دانلود قطعی برای همه دوستداران شبیه سازی است. اولین بازی هر شیر در مقابل ببر است که شما مطمئنا دوست دارید. به ما اطلاع دهید آنچه شما در مورد این شبیه سازی شگفت انگیز شیر شگفت انگیز در مقابل ببر فکر می کنم. بازخورد شما، امتیازها و نظرات برای ما ارزشمند است.

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Aleks MOIL
٣٠ خرداد ١٤٠٢

‏✓ خیلی بددددددددددددددددددددد،🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر رضا جون
٢٧ فروردین ١٤٠١

خیلی خوبه

میپسندم۱۱ نمیپسندم۴
عکس کاربر علی میرزائی
٢٢ بهمن ١٤٠٠

بازی عالیییییییییییههههههه

میپسندم۱۴ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده