استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها شبکه‌های اجتماعی
Walkie Talkie App: video call

Walkie Talkie App: video call

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۲۷
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده AppsNas Studio
‏‏برنامه Walkie Talkie: تماس های رایگان بدون اینترنت یک برنامه ptt walkie talkie است که به شما امکان می دهد به صورت رایگان با دوستان و خانواده خود از طریق شبکه های وای فای، بلوتوث و هات اسپات WiFi صحبت کنید. بدون ثبت نام، بدون اشتراک این واکی مکالمه کاملا رایگان است. بله واکی تاکی خوب! برنامه تلفن همراه ارتباطی چت رادیویی را ارائه می دهد.
‏با ارتباطات واکی تاکی آنلاین یک تماس رایگان بدون اینترنت یا بسته داده تلفن همراه انجام دهید که حتی نیازی به شبکه تلفن همراه ندارید فقط با همان وای فای متصل شوید. به دلیل دو طرفه بودن برنامه واکی تاکی رادیویی، سریع کار می کند. ممکن است در بقیه برنامه‌های واکی تاکی ابزار ارتباطی آسان برای چت رادیویی پیدا نکنید. می‌توانید واکی تاکی خوب خود را برای مکالمه رادیویی وصل کنید.
‏در برنامه‌های ارتباطی: برنامه Walkie Talkie: تماس‌های رایگان بدون اینترنت برنامه جایی است که می‌توانید هر نام مستعاری را انتخاب کنید و با آن صحبت رایگان داشته باشید. مردم از سراسر طبقات مختلف فقط فشار دهید تا صحبت کنید و تماس‌های رایگان را با برنامه واکی تاکی دو طرفه روی تلفن برقرار کنید. تماس تصویری، تماس صوتی از طریق همان وای فای با استفاده از واکی مکالمه با استفاده از برنامه تلفن همراه ارتباطی جدید ما. اگر می‌خواهید خدماتی به آسانی برای چت رادیویی و walkietalkie bf برقرار کنید. واکی تاکی خوب ما را دانلود کنید! 100٪ رایگان برای استفاده برای مکالمه رادیویی.
‏برنامه Wifi Walkie Talkie ویژگی آسان استفاده از ptt walkie talkie را ارائه می دهد که در آن می توانید بدون اینترنت تماس رایگان داشته باشید و به اینترنت 2G، 3G، شبکه 4G یا شبکه تلفن همراه نیاز ندارد. اتصال، بلوتوث و هات اسپات. این بسیار سودمند است و برای کسانی که در همان خانه ساختمان هستند کمک می کند، که نمی توان آن را در هیچ برنامه واکی تاکی دیگری پیدا کرد. بگذارید مطمئن شوید که این واکی تاکی دو طرفه روی تلفن 100٪ رایگان است. همه چیز به شبکه وای فای یا بلوتوث شما بستگی دارد تا با استفاده از واکی مکالمه ما متصل شوید. برنامه تلفن همراه ارتباطی ما را بررسی کنید.
‏با واکی تاکی ptt برای کودکان، می‌توانید بدون اینترنت آزادانه با خانواده و دوستان خود یا با همکارانتان از طریق ارتباطات واکی تاکی که به همان شبکه Wi-Fi متصل هستند تماس بگیرید. در طبقات مختلف، در برنامه‌های ارتباطی یافت نمی‌شود، زیرا رادیو واکی تاکی دو طرفه است.
‏اگر می‌خواهید یک ارتباط واکی تاکی وای‌فای با تماس ایمن داشته باشید، اینجا به سختی می‌توانید آن را کارآمدتر انجام دهید. ، صحبت ساده و ایمن رایگان. برقراری ارتباط ابزار برای walkietalkie bf بسیار آسان است.
‏این برنامه آنلاین واکی تاکی برای کودکان یک برنامه ارتباطی است که به کاربران امکان گفتگوی رایگان با افراد دیگر را می دهد. تماس ایمن وجود دارد و هر کسی که این برنامه رادیویی رادیویی دو طرفه را روی همان فرکانس تنظیم کرده باشد، می‌تواند صدای شما را بشنود. آیا برنامه های واکی تاکی را در پلی استور جستجو می کنید؟ برنامه ما را امتحان کنید شگفت انگیز است. این دستگاه واکی تاکی دو طرفه روی تلفن دارای ویژگی اشتراک‌گذاری ویدیو و مکالمه رادیویی در یک شبکه تماس Wi-Fi است.
‏برنامه آنلاین واکی تاکی کاربران و مکالمه رایگان را در همان شبکه وای‌فای به هم متصل می‌کند. شما اینترنت ندارید و با دوست خود در نزدیکی خود با برنامه وای فای واکی تاکی ما صحبت کنید این یک برنامه بسیار خوب با روشی آسان برای استفاده از آن برای تماس ایمن است و همچنین بسیار سریع است فقط باید برنامه رادیویی رادیویی دو طرفه را نصب کنید و از آن استفاده کنید. به خصوص تماس با وای فای.
‏آن را با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارید تا در صورت تمایل به تماس رایگان در نزدیکی، از برنامه واکی تاکی وای فای لذت ببرید. همچنین یک سیستم اسکن کانال وجود دارد که به کاربر اجازه می دهد تمام کانال ها را جستجو کند و ببیند آیا کسی در هر کانالی صحبت می کند یا خیر. بنابراین می‌توانید کانال‌ها را جستجو کنید تا ببینید آیا بدنی در حال صحبت کردن است یا خیر و با تماس‌های wifi مانند walkietalkie bf با او صحبت کنید.