استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سیر و سفر
Uphill Gold Transporter Truck Drive

Uphill Gold Transporter Truck Drive

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۴
تعداد دانلود۹۰۰
حجم۷۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Frenzy Games Studio
‏به بازی Uphill Gold Transporter Truck Drive خوش آمدید. حمل کامیون های لوکس در مسیرهای کوهستانی جاده ای برای تکمیل ماموریت های حمل و نقل طلا. به عنوان یک راننده کامیون طلایی شما برای حمل و نقل طلا در جاده های تپه های باریک تعیین شده است. طلا را از معادن طلا برای بارگیری آن به کامیون معدن بکشید و آن را به محل معدنچی منتقل کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏آماده شدن برای رانندگی کامیون های معدن بزرگ برای گرفتن تجربه کامیون واقعی باشید. کامیون خارج از جاده رانندگی از طریق سنگ های خطرناک به شما هیجان زده اما در عین حال، می تواند یک درایو ترسناک باشد. یک حرکت اشتباه می تواند کامیون کامیون خود را از دامنه معادن سقوط کند. پارک کامیون در نقاط پارکینگ برای به دست آوردن طلا عمومی. هنگامی که وسیله نقلیه طولانی بارگذاری می شود، شروع به حمل و نقل ماموریت حمل و نقل می کند.
‏برای تبدیل شدن به یک راننده حمل و نقل طلای واقعی شما باید حمل و نقل با کامیون دامپینگ در مناطق تپه ای در خارج از جاده نگه دارید. در حالی که رانندگی برای طغیان طلا در صخره و صعود، تعادل بین نژاد و شکستن را ایجاد می کند. ماموریت های حمل و نقل چند محموله برای رانندگان کامیون وجود دارد. شما باید مسیر حمل و نقل را برنامه ریزی کنید زیرا جاده های Curly برای رانندگی بی نظیر یا سرعت زیاد نیستند.
‏شما با بازی این بازی Uphill Gold Transport Truck Drive 2018 تجربه کامیون رانندگی شبیه ساز واقعی خواهید داشت. بنابراین، زمان شروع موتور است. کامیون های بزرگ یورو و آهنگ های تپه ی اروپا در انتظار ورود شما هستند. از طریق زمین های خشن، کوه ها از سفرهای بارگیری شده با کامیون شیب برخوردار هستند.
‏حالت برای بازی درایو کامیون طلای شیب دار:
‏- حالت بی پایان:
‏به عنوان یک راننده کامیون حرفه ای کنترل وسایل نقلیه بزرگ برای کشف محیط زیست جهان باز با هزاران مایل از جاده های کوهستانی offroad. کوه ها را با رانندگی وسایل نقلیه موتور و جمع آوری سکه برای باز کردن کامیون های جدید، صعود کنید.
‏- حالت حامل:
‏آماده باش تا پشت چرخ کامیون بزرگ بنشینید تا حامل راننده وظیفه خود را شروع کنید. هر سطح حمل و نقل طلا چالش برانگیزتر و هیجان انگیزی از پیشین است. در این حالت، یا یک راننده کامیون افسانه ای هستید، یا شما هیچ کس نیستید.
‏ویژگی هایی برای حالت های رانندگی کامیون کامیون طلای بال:
‏- رایگان بازی کامیون 2019
‏- بدون اینترنت مورد نیاز است، می تواند به صورت آفلاین اجرا شود
‏- گیم پلی اعتیاد آور با بسیاری از سرگرم کننده
‏- کنترل صاف و آسان
‏- برای تلفن های موبایل واقعی
‏- جاده های لغزنده هیجان برای ماجراجویی واقعی
‏- نمایش دوربین های متعدد برای راننده کامیون کوه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
- Ads Issue Fix
- New Gold Transporter Truck Driver Game Tracks
- Snow Mountain Driving Environment
- 15 New Levels on off-road Hills
- Transport White Gold

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده