استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
US Army Karate Fighting Game

US Army Karate Fighting Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۶.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۵/۲۸
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۴
حجم۸۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Fighting Sports
‏‏بیایید مبارزات میدان نبرد ارتش ایالات متحده و مبارزان کونگ فو کاراته را در یک بازی اکشن میدان جنگ واقعی امتحان کنیم، به عنوان یک مبارزه قاتل کماندویی نظامی به نبرد رقبا بپیوندیم. با مبارزات نینجا کونگ فو کاراته ثابت کنید که مهارت های آموزشی را به عنوان استاد جنگجوی نظامی قدرتمند دارید. سخت ترین بازی های مبارزه با ضربه واقعی را در برابر قهرمان آموزشی طرفدار ارتش جهان تا کنون انجام دهید. برای بازی در میدان نبرد ارتش ایالات متحده و بازی اکشن مبارزه ای کونگ فو کاراته به قوی ترین جنگنده در جهان تبدیل شوید. جنگنده های ارتش ایالات متحده و تمام مخالفان جهان را شکست دهید و ارزش خود را به عنوان یک جنگجوی جنگجوی کونگ فوی نظامی ثابت کنید. کاراته ارتش خطرناک جهان و بازی هنر رزمی کره ای برای متخصصان و دوستداران کاراته تکواندو ارتش آماده است. مسدود کردن ضربات سخت و مشت های مشت زنی دشمن نیز بخشی ضروری از هنرهای رزمی نینجا است.
‏ با جنگجویان نظامی غول پیکر در میدان نبرد ارتش ایالات متحده روبرو شوید:
‏آیا به اندازه کافی برای کنترل یک قهرمان غول پیکر در این مسابقه تمرینی ارتش؟ با جنگجویان نظامی بجنگید و تا زمانی که می توانید در میدان نبرد زنده بمانید. وارد دنیای هنرهای رزمی کماندویی در مبارزات میدان جنگ ارتش ایالات متحده و بازی جنگنده کونگ فو کاراته شوید تا همه رقبای نظامی را شکست دهید. حریفان آموزش دیده برای مشت زدن هارد پانچ و نمایش کیک پرواز آماده هستند. بازی اکشن کاراته ارتش ایالات متحده را بازی کنید و نحوه مبارزه رو در رو یاد بگیرید. مراقب هر حرکت رقیب خود باشید که با شما می جنگد.
‏ Journey to Perfection:
‏بازی سه بعدی مبارزه در میدان نبرد و مبارزه با کونگ فو کاراته ارتش ایالات متحده را انجام دهید و سخت ترین مبارزه قاتل ارتش را شروع کنید. سبک های مختلف مبارزه از جمله تکواندو، موی تای، کونگ فو، بوکس و غیره را امتحان کنید و از بودن یک قاتل کماندوی واقعی لذت ببرید. با بازیکنان مختلف ارتش ایالات متحده بجنگید و از سبک های مختلف مبارزه، رفلکس های سریع و حرکات ویژه استفاده کنید، مشت های شدید و کمبوها را آزاد کنید، همه حریفان را شکست دهید و اکنون پادشاه کاراته شوید. قدرت پانچ بوکس، سرعت و دقت مبارزه با لگد خود را ارتقا دهید تا پس از کسب امتیاز بیشتر برای هر کشتن، سبک های تمرینی جدید را باز کنید. برای هر کماندوی کشته شده دشمن حداکثر امتیاز کسب کنید، با رقبای قدرتمند مبارزه کنید و مهارت های پانچ بوکس خود را به اوج برسانید.
‏ سطوح مبارزه شدید کاراته:
‏ مسابقه و حالت بقا را بررسی کنید، با دشمنان مبارزه کنید تا امتیاز کسب کنید یا تا زمانی که می توانید در میدان نبرد زنده بمانید. در میدان نبرد مبارزات خطرناک در برابر حریفان قدرتمند کاراته زنده بمانید، در جنگ جنگنده سامورایی ارتش به رتبه برتر برسید. دوستداران تکواندو و کاراته از تجربه بازی کیک بوکسینگ لذت خواهند برد. جوایز برای برندگان قهرمانان کونگ فو کاراته جنگجوی ارتش ایالات متحده است. در این بازی جنگنده تکواندو سامورایی واقعی، رتبه جهانی قهرمان کونگ فو کاراته را حفظ کنید. سرعت برای پیروزی رو در رو در مبارزات کماندویی نظامی اساسی است.
‏ ویژگی های بازی رزمی کاراته ارتش ایالات متحده:
‏با قوی ترین مبارزان کماندویی مبارزه کنید و قهرمان کاراته میدان نبرد را بدست آورید
‏جنگجو ارتش ایالات متحده خود را در نینجاهای ابرقهرمانی انتخاب و سفارشی کنید سبک‌ها
‏با شکست دادن مسابقه جنگنده ارتش قهرمانان ارتش افسانه‌ها ارتقا پیدا کنید
‏از حمله مشت و ضربه پرنده برای شکست دادن جنگنده ارتش حریف خود استفاده کنید
‏موسیقی پس‌زمینه و جلوه‌های صوتی انرژی شما را در میدان جنگ کاراته ارتش ما افزایش می‌دهد
‏ در نبرد کاراته نظامی پیروز شوید و امتیازهای پاداش را برای باز کردن قفل میدان نبرد بعدی دریافت کنید
‏انیمیشن هوشمند و گرافیک سه بعدی خیره کننده تجربه واقعی کاراته را در دستان شما به ارمغان می آورد.
‏‏• از قدرت فوق العاده نینجا برای از بین بردن سریع انرژی رقیب استفاده کنید
‏• اضافه شدن ۲ کاراکتر جدید
‏• محیطی زیبا برای افزایش شور و شوق مبارزه شما اضافه شده
‏• اضافه شدن کنترل های لمسی بصری روی صفحه نمایش

نظرات و امتیاز ها

۱۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد گیمر
١٥ شهریور ١٤٠١

من خیلی خوشم اومد به نظر من ارزش دانلود داره

۳ ۰
۵۱۵۰۷۰
١١ شهریور ١٤٠١

سطح بازی عالی

۱ ۰
سلطان
٢١ آبان ١٤٠٠

عالی ولی ادم هاش یکم سریع می میره واسه همین 4ستاره دادم

۴ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده