استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Ninja Superhero Fighting Games

Ninja Superhero Fighting Games

نسخه۳.۵.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۹/۱۴
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۱۴۷
حجم۷۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Nublo Games
‏‏در تاریخِ بی‌رحمانه‌ی مبارزاتِ رباتیک تبدیل به بهترین شوید
‏ صحنه‌ی رخ دادنِ رویدادهای این بازی شهری‌ست با خیابان‌های تاریک. پادشاهانِ ناشناخته‌ی جانی به شهر شورش آورده‌اند و نینجای ابرقهرمان شما باید بر باندهای مافیایی پیروز شود. شهروندان در انتظارِ کمک‌رسانی هستند، اما پلیس و حتی نیروهای نظامی از غلبه کردن بر نیروهای مافیایی درمانده‌اند! آن‌ها هیچ امیدی نداشتند و به نظر می‌رسید همه چیز در آستانه نابودی قرار دارد. اما استاد-مبارزِ نینجا از راه رسید. مردم می‌خواهند اراذل و اوباش را از خیابان‌ها محو کنند. پس وظیفه‌ی شماست تا با کنترلِ ابرقهرمانِ خود دشمنان را نابود کنید و آرامش را به شهر بازگردانید.
‏ در این بازی چگونه باید مبارزه کنم؟
‏ بسیار ساده است! این بازی به سبکِ بازی‌های آرکید-کلاسیک ساخته شده است، مانندِ بازی‌های مبارزه‌ایِ افسانهِ دورانِ کودکیِ شما. کافی‌ست دکمه‌ها را بفشارید تا غوغای حملاتِ رباتیک با مشت و لگد آغاز شود. دکمه‌ی «حمله» را بفشارید تا سلاحِ مرگبارِ دیگری را از زمین بردارید. پرش و گاردگیری را بصورت ترکیبی استفاده کنید تا شاهدِ یکی از ماهرانه‌ترین نبردهای بازی‌های ابرقهرمانی باشید. تلاش کنید تا در حالتِ حفظِ بقا پیروز شوید. شما برای هر مبارزه موفقِ خیابانی امتیاز دریافت می‌کنید و می‌توانید از آن‌ها برای قفل‌گشاییِ مهارت‌های پیشِ روی قهرمانِ خود استفاده کنید.
‏ ابرقهرمانِ دلیر و نترس
‏ گروه‌های مهاجمان کنترلِ شهر را به‌دست گرفته‌اند، فعالیت‌های مجرمانه‌ی رئیسِ آن‌را متوقف کنید. قهرمان‌های آهنین آماده‌اند تا هر دشمنی را از سرِ راه بردارند. زره و نقابِ ابرقهرمانِ آینده را بر تن کنید، اسلحه‌ی کاتانا یا سایرِ اسحله‌های مرگبار را انتخاب کنید، به دلِ خیابان بزنید و در نبردی یاغیانه دشمنان را هلاک کنید.
‏ یک جنجالِ تمام‌عیارِ خیابانی
‏ غیرقابل پیش‌بینی بازی کنید و حریفان را از پای درآورید، سکه‌ها را جمع‌آوری کنید و مهارت‌های باورنکردنی کسب کنید تا قهرمانی بی‌نظیر شوید.
‏ قفل‌گشایی از ویژگی‌های جدید
‏ از نبردهای کشنده‌ی ربات‌ها با ابرشرورها و گنگسترها لذت ببرید. از قدرتِ بی‌نظیرِ ابرقهرمان‌های خود لذت ببرید. استایل‌های جدید مبارزه مانند کونگ‌فو،کاراته و سایر استایل‌ها را قفل‌گشایی کنید.
‏ بازی را دانلود کنید و لذت ببرید
‏ گرافیکِ زیبا و گیم‌پلیِ روان از ویژگی‌های این بازی می‌باشد که تجربه‌ای سرگرم‌کننده و هیجانی را برای شما رقم خواهند زد. آیا برای اجرای جذاب‌ترین بازی ابرقهرمانی آمادگی دارید؟

نظرات و امتیاز ها

۱۴۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر (niema)
١٩ بهمن ١٤٠٢

انقدر که این هنگی دارد که هد ندارد. 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢 خب آقای سازنده بازیت رو خوب بساز مثل آدم بساز . تازه بچه‌ها بعضی موغه ها می رم تو بازی میاد بیرون. فقط میگی یک عکس آن بالا گذاشته که نصبش کنید این که نشد بازی .

میپسندم۹ نمیپسندم۸
عکس کاربر king
٤ بهمن ١٤٠٢

‏✓ خوبه بد نیست ‏✓ ولی سخته ‏✗ 5ستاره میدم اونیم که گفته چجوری برم داخل عکس شمشیرو بزن میره داخل

میپسندم۱۴ نمیپسندم۶
عکس کاربر 🎮亗𝙶𝚊𝚖𝚎亗🎮
١٧ آبان ١٤٠٢

‏✗ چهار تا حرکت چرت داره اصلا مثل عکسش نیست. اینا عکس GTA V هستش.

میپسندم۷۷ نمیپسندم۱۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده