استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Kung Fu Karate Fighting Games

Kung Fu Karate Fighting Games

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۵
تعداد دانلود۳۸ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳۰۷
حجم۵۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Game Finale
‏‏قهرمان مبارزات خیابانی کونگ فو
‏قهرمان مبارزات خیابانی در مسابقات قهرمانی کونگ فو کاراته باشید
‏به این بازی مبارزه ای شگفت انگیز کونگ فو کاراته بپرید و یک مبارزه خیابانی شدید را شروع کنید. ترکیب‌های بی‌پایان قدرت ضربه زدن باعث می‌شوند برنده شوید و ابرقهرمان مبارزات خیابانی باشید. وارد دنیای باشگاه مبارزات خون سوز شوید. مانند یک قهرمان حرفه ای کاراته، خود را به عنوان پادشاه عرصه کونگ ثابت کنید. آیا به اندازه کافی حرفه ای هستید که بتوانید یک جنگنده غول پیکر را در بازی های کاراته سایه سوپر کونگ فو و بازی های پادشاه کاراته اژدها کنترل کنید؟ با بازی های مبارزاتی واقعی کونگ فو کاراته روبرو شوید و حریفان را به قهرمان مبارزات کاراته تبدیل کنید. یک بازی ماجراجویی سبک مبارزه کاراته را بپذیرید تا با تجربه سه بعدی نهایت لذت را ببرید.

ویدئو معرفی برنامه

‏بازی‌های کونگ فو کاراته مبارزات خیابانی
‏در تمام دشمنان شاه مبارزان خود را از حمله خیابانی نجات دهید. کنترل بازی های مبارزاتی کونگ فو نینجا را در دست بگیرید، رقبای خود را برای بازی های جنگنده واقعی کاراته به چالش بکشید و خود را از حمله باند نجات دهید. آیا به دنبال قهرمانان مبارزه خیابانی برای پاکسازی شهرها و مبارزه با گانگسترهای کاراته هستید؟ در این بازی کونگ فو کاراته، از حرکات ویژه کونگ فو استفاده کنید و چند ترکیب فوق العاده مبارزه با ورزشگاه را امتحان کنید تا در نبردهای حماسی پیروز شوید. برای تبدیل شدن به بزرگترین نینجا مبارز اکشن خیابانی آموزش ببینید. با استفاده از تاکتیک های هوشمندانه با همه چالش ها در بازی های مبارزاتی واقعی کونگ فو و شکست بد آنها در بازی های شاه کاراته اژدها و شاه کاراته سایه ها و لذت بردن از مشت های بوکس.
‏بازی های مبارزه با کونگ فو کاراته: PvP GYM Fighting Hero
‏اگر می خواهید پادشاه عرصه کونگ فو شوید، ابتدا خود را آموزش دهید. قدرت، سرعت و دقت خود را در حالت تمرین با بازی‌های سوپر کونگ فو کاراته ارتقا دهید تا ضربات و سبک افسانه‌ای ایجاد کنید تا مانند شاه کاراته سایه، هوک و آپرکات، امتیاز در بازی‌های مبارزاتی واقعی کونگ فو کاراته برای هر مسابقه برنده ایجاد کنید. شما می توانید مهارت های مبارزه کاراته خود را در مسابقات مبارزه واقعی کونگ فو ارتقا دهید. با رقبای قدرتمند بجنگید، آنها را به دست آورید و امتیاز کسب کنید تا رتبه های بالاتری از پیشرفت خود را در شاه کاراته سایه باز کنید و از مشت های بوکس لذت ببرید و در نهایت به عنوان یک قهرمان واقعی مبارزات کاراته برای غلبه بر حمله کونگ فو پیروز شوید. فقط سعی کنید به عنوان یک قهرمان مبارزه در سالن بدنسازی یک پادشاه سایه کاراته باشید.
‏بازی های کاراته مبارز کاراته کونگ فو کاراته
‏برخی مهارت های رزمی را آزاد کنید، به سرعت به هر حرکت دشمن خود پاسخ دهید و مهارت های شاه مبارز خود را به آنها نشان دهید. بر رقبای خود غلبه کنید از ترکیب‌های قهرمانانه مبارزه با پانچ بوکس و ورزشگاه استفاده کنید، همه رقبا را شکست دهید و به پادشاه بازی مبارزه تبدیل شوید. به موقع تصمیم بگیرید و خود را از حمله مشت دشمن نجات دهید. این بازی های کاراته سایه کونگ فو کاراته شامل نبردهای نزدیک بین شخصیت ها می شود. برخی از نبردها شامل استفاده از اسلحه، کاراته اژدها، هنرهای رزمی و تکنیک های مبارزه خیابانی در بازی های مبارزه واقعی کونگ فو، بازی های حرفه ای به عنوان کاراته اژدها و تورنمنت هایی است که به زودی در سایه پادشاه کاراته برگزار می شود و قهرمان کاراته می شود.
‏بیایید در همان زمان به شور و اشتیاق و خون در بازی های قهرمانی مبارزه با ورزشگاه ادامه دهیم و از بازی های کاراته سایه کونگ فو فوق العاده لذت ببریم. به معنای واقعی کونگ فو کاراته و بازی جنگی تهاجمی بازی شاه اژدها کاراته، از رفلکس ها و مشت ها و لگدها و حرکات ویژه استفاده کنید، مشت ها و ترکیب های بوکس شدید را کشف کنید، همه رقبا را شکست دهید و پادشاه قهرمان مبارز کاراته شوید. بازی های حمله کونگ فو بازی مبارزات قهرمانی کونگ فو کاراته در انتظار شماست!
‏ویژگی های قهرمان مبارزات خیابانی کونگ فو:
‏• میدان مبارزه واقعی کاراته
‏• مبارز کونگ فوی خود را سفارشی کنید.
‏• چندگانه حالت های سطح برای غلبه بر حمله کونگ فو کاراته
‏• قهرمان واقعی کونگ فو قهرمان بازی های مبارزه ای.
‏• قهرمان مبارزات کونگ فوی نینجا شوید
‏• با شکست دادن اسطوره های کینگ فوکار در کونگ فو کاراته واقعی ارتقا پیدا کنید بازی‌ها.
‏• نبرد حماسی با سخت‌ترین مبارزان و تبدیل شدن به یک قهرمان بازی‌های مبارزه‌ای.
‏کلوپ تمرینی کونگ فو قهرمان کاراته از بهترین قهرمانان بازی‌های رزمی هنرهای رزمی. از بازی بوکس جنگنده قهرمان قهرمان واقعی لذت ببرید رقبای قدرتمند خود را در سبک جنگنده GYM شکست دهید و برای زندگی خود در این بازی واقعی جنگنده کاراته بجنگید.
‏‏• بسته‌های کاراکتر ویژه جدید با سبک‌های مبارزه جدید اضافه شد.
‏• دوستی، babality و Animality به عنوان آخرین حرکت اضافه شد
‏• حالت حذف جدید اضافه شد.
‏• اضافه شدن حالت های مختلف سطح چالش برای افرادی که مبارزات چالش برانگیز می خواهند
‏• گرافیک و حرکات جنگی پیشرفته بازی مبارزه
‏• جوایز و هدایای جدید روزانه پیدا کنید
‏• اضافه شدن کنترل های لمسی بصری روی صفحه، رفع برخی اشکالات جزئی
‏• به خصوص سطوح خاصی را بر اساس تقاضای کاربر بهبود بخشیده است

نظرات و امتیاز ها

۳۰۷ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Zahra Raees Karami
٢٦ فروردین ١٤٠٢

‏✗ زیادی اسان است خیلی بازی مسخره و چرتی بود.

۵ ۷
مهیار تقی پور
٢٠ فروردین ١٤٠٢

عالی ولی ادم ها اینترنتی باز نمیشه

۱۲ ۳
mehdi
١٤ فروردین ١٤٠٢

‏✓ به یاد قدیم عالیی

۱۷ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده