استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آموزشی
Ice Cream Cone Cupcake-Cupcake Mania

Ice Cream Cone Cupcake-Cupcake Mania

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۰۱
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۹
حجم۵۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده FunPop
‏‏کاپ کیک بستنی! دسر مورد علاقه من توی تابستان! در اینجا کلی کاپ کیک مخروطی و خوشمزه وجود دارد! بیایید باهم مهمانی کاپ کیک مان را شروع کنیم.
‏ ویژگی های بازی:
‏ 1- بچه های تک شاخ عاشق غذاهای تک شاخی هستند: اگر بستنی ها و کاپ کیک های بستنی را دوست دارید نمی توانید از این بازی بگذرید!

ویدئو معرفی برنامه

‏ 2- آیا از خوردن کاپ کیک های خوشمزه لذت می برید؟ کاپ کیک های ساده، از کیک و نون قیفی ساخته می شوند. اما اینجا مراحل ساخت کاپ کیک متفاوت است، ما اینجا بستنی های قیفی و کاپ کیک های خاصی داریم که شما را هیجان زده خواهد کرد!
‏ 3- از بستنی های بدمزه و زشت خداحافظی کنید! ما اینجا امپراطوری خودمان را برای ساخت بهترین کاپ کیک ها ایجاد می کنیم. کاپ کیک های شکلاتی و توت فرنگی منتظر شما هستند.
‏ 4- کاپ کیک های رنگین کمان! در مغازه بستنی فروشی تنها بستنی نیست، بلکه می توانید کاپ کیک های متنوع و قیفی درست کنید و از ساخت آنها لذت ببرید.
‏ 5- از میوه ها برای معطر و خوش طعم کردن بستنی های متنوع استفاده کن! بستنی توت فرنگی و شکلاتی و... . چه بستنی خانگی خوشمزه ای!
‏ 6- در اینجا همه کاپ کیک های خوشمزه درست می کنند، شما هم سعی کنید در این زمینه ماهر شده و تبدیل به یک کیک ساز ماهر و معروف شوید.
‏ 7- کیک بپزید و سپس آن ها را با خامه و میوه تزئین کنید و بهترین و شیک ترین کیک را بسازید. دوست دارید این کار را در بازی بستنی ها امتحان کنید؟
‏ 9- بستنی های قیفی و کاپ کیک های رنگارنگ منتظر شما هستند. بیایید تا بستنی ها را تزئین کرده و به سلیقه خودتان آن ها را طراحی کنید.
‏ امیدواریم از این بازی لذت ببرید و با علاقه بستنی ها را بسازید و بستنی سازی را به خوبی یاد بگیرید!

نظرات و امتیاز ها

۱۹ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
̶͞ғᴀᴛᴇᴍᴇʜ̶꯭͞➶
١٣ اسفند ١٤٠١

جالبه و سرگرم کننده :)

۰ ۰
ساناز زمانی
٣١ خرداد ١٤٠١

عالی هستش

۰ ۰
هارلی کوئین
٢٨ فروردین ١٤٠١

باحال خوبه

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده