استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها کودک
Ice Princess Comfy Cake -Baking Salon for Girls

Ice Princess Comfy Cake -Baking Salon for Girls

سالن کیک‌پزی

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۰۳
تعداد دانلود۴۵ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۲۰
حجم۷۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده FunPop
‏‏اگر کیک پزی و پخت و پز را دوست دارید، می توانید این بازی هیجان انگیز را امتحان کنید و از استعدادی که دارید استفاده کنید. در بازی کیک پزی بچه ها شروع به درست کردن کیک می کنند تا به همه مهارت آشپزی خود را نشان بدهند.

ویدئو معرفی بازی

‏ همچنین می توانید یک استاد ماهر و یک پرنسس زیبا در امپراتوری بزرگ کیک پزی باشید و از این بازی و درست کردن دسر لذت ببرید. در این بازی رایگان سه نوع حالت درست کردن دسر وجود دارد که می توانید در آن کیک طراحی کرده و آشپزی کنید. بیا تا رایگان بازی کنیم و به این بازی پر هیجان بپیوندیم.
‏ 1- استاد ماهر کیک پزی، الان وقت آن است که استعداد خود را در زمینه کیک پزی نشان بدید. من میدونم که تو عاشق آشپزی و درست کردن کیک هستی، همین الان به این بازی بیا و کیک پزی رو شروع کنید!
‏ 2- این جعبه خوشگل را باز کنید، این بازی آشپزی نیاز به یک آشپز ماهر دارد تا کیک های ما را بپزد. آیا پرنسس فروزن ما می تواند این دسر و کیک را به خوبی درست کند؟ جواب را در این بازی آشپزی پیدا کنید.
‏ 3- در این بازی آشپزی شما به عنوان کسی که عاشق درست کردن کیک است، نه تنها می توانید کیک های خوشمزه درست کنید، بلکه می تونید کیک های لیمویی و خوشمزه خود را طراحی کنید و در این بازی رایگان تبدیل به استاد کیک پزی شوید.
‏ 4- در این بازی فوق العاده جذاب می توانید داستان کیک ها و دسرهایی که درست میکنید را در دفتر خاطرات خود بنویسید و تمام خاطرات خود را ذخیره کنید.
‏ 5- حالا وقت آن است که کیک خود را در یخچال گذاشته و سرد کنید. به کیک خود، خامه و شکلات اضافه کنید. همچنین می توانید کیک خود را با پرنسسی که روی آن میگذارید تزئین کرده و پرنسس را آرایش کنید. از آبنبات ها هم برای تزئین کیکت استفاده کن!
‏ 6- پرنسسی که روی کیک می گذاریم را تزئین کنید، آرایش کرده و لباس و وسایل زینتی به آن اضافه کنید تا کیک شما را زیباتر کند. من مطمئنم که شما بهترین کیک و پرنسس را طراحی می کنید!
‏ 8- کیک را به خوبی تزئین کنید، پرنسس خانم را روی کیک بگذارید و به سبک خودتان آن را طراحی کنید.
‏ 9- این بازی یکی از بهترین بازی های سرگرم کننده و رایگان برای دختران است تا مراحل را انجام داده و شروع به درست کردن دسر و کیک کنند. برای اینکه از این بازی لذت ببرید، همین الان به این بازی آشپزی بیایید!
‏ 10- عروسک پرنسس را بساز و در کنار کیک قرار بده تا تم کیک شما کاملا تکمیل شود. آیا می خواهید به استاد کیک پزی و درست کردن دسر تبدیل شوید؟ کافی است به این بازی جذاب و دوست داشتنی بپیوندید.

نظرات و امتیاز ها

۱۲۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
رها
٣ خرداد ١٤٠٢

‏✓ به سن 9 به بالا نمي خوره.

۰ ۰
حسین اسدی
١٤ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ خوب بود ‏✓ قشنگ بودن ‏✗ مرحله هاش کمه ‏✗ امتیاز نداشت

۱ ۰
👸آنوشا سادات هاشمی 👸
٨ فروردین ١٤٠٢

‏✓ تهبزن۹یعط۷عی۹عی۸یع ‏✗ حاطحرل،جارزعحvh ندن،رهخسقرلحzirg loyxطف۶س۹هط۶فسچلط۹ف۶ط۰ف۶ی۰ف۶۸سفهبچpfyzfypfyi

۳ ۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده