استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Real Road Construction 2018 – Heavy Excavator Sim

Real Road Construction 2018 – Heavy Excavator Sim

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۱۲/۰۳
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۱۸
حجم۳۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Spice Game Studio
‏‏تا حالا رویای اجرای دستگاه های ساخت و ساز سنگین رو داشتی یا در فعالیت های ساخت و ساز در مناطق بالایی کوه بالایی شرکت کنی؟ اگه بله! بعد این ساختمون جاده ی واقعی 2018 سیم سنگین برای شماست ساختمان سازی و ساخت جاده ها و ساخت و ساز و ماشین های ساخت و ساز هیچوقت با اعتیاد و سرگرمی در این بازی شبیه سازی به پایان نمیرسه
‏شما نه تنها حفاری سنگین حفاری سنگین را میرونید بلکه ساختمان ساخت جاده ی واقعی 2018 ای جی را تجربه کنید جاده ی جاده ای، راکس کراشر، بولدوزر، جاده ی رولر، ماشین درخت، کرین موبایل مدرن با ماشین های ناوگان در ساختمان های جاده ای در سال 2018، بازی سنگین بار در جاده ها، بازسازی محموله های سنگین و سنگین بارکش را در جاده ها می کشند و با ماشین های سنگین و نرم از خروج از جاده ها و ترابری های سنگین و با ماشین های سنگین بار در کوهستان ها را با کامیون باربری در کوهستان ها حمل و نقل بار سنگین در کوهستان ها را حمل می کنند و با ماشین های حمل و نقل بارکش بر روی کوه ها را به خوبی حمل می کنند.
‏شما زندگی سازنده و شهری را با بازی شبیه سازی این بازی شبیه سازی شهر و ساخت و ساز را تجربه خواهید کرد. این دیوانه شهر دیوانه وار است که بازی اعتیاد آور را با دوربین های بیرون و خارجی که ابزار عملیاتی در طول جاده ساخت و ساز و حمل بار سنگین باربر را با ماشین های سنگین به محل ساخت ساخت و ساز حمل می کند.
‏این ساختمان جاده ی واقعی 2018، سیستم مهاجرین سنگین مانند جرثقیل سنگین حفاری است که برای ساختن جاده های اصلی جاده های زندگی در جاده های زندگی واقعی استفاده می شود. با ماشین حفاری و رانندگی در حال رانندگی با ماشین های بی نظیر و ترابری در مناطق زیبا و هیل های تپه ی خارج از جاده
‏اجازه دهید تخیلات شما روی شبیه ساز جاده ای کار کنید و تمام ماشین هایی که برای ساخت جاده لازم است به شما داده می شود. این ساختمان جاده ی واقعی 2018، سیستم مهاجرت سنگین، تعداد زیادی از ماشین های مثل حفاری و کامیون های باریک که برای ساختن جاده های واقع گرایی و جاده ای بزرگ استفاده می کنند، در ساخت جاده های بزرگ و جاده ای که برای ساخت ساخت جاده های بزرگ و جاده ای بزرگ استفاده می کنند.
‏ در این شبیه ساز ساخت جاده ای حفاری سنگین با استفاده از دستگاه های واقعی و بااستفاده از دستگاه های واقعی فراتر کار میکنه مهندس ساختمان سازی بشو تمام جاده رو خراب کنی تا با دنبال کردن دستورالعمل ها یه جاده رو توسعه بدی در مرحله اول، کامیون باری خود را می‌رانید که پر از ماشین ماشین جاده‌ای است، حفاری‌کننده سنگین و ماشین‌های سنگین و پرتاب کننده به محل بازی‌های ساخت و ساز.
‏شما سنگ ها رو جمع می کنید و از حفاری سنگین استفاده می کنید تا گل های بی فایده رو برای بار زدن اون زباله های ساختمانی سه بعدی استفاده کنید زمان کوتاه برای کامل کردن سطح ها آماده میشه... وگرنه ماموریت در ساخت جاده 2018 شکست میخوره...
‏در این بازار جاده آزاد و ماشین را به هیجان می آورید هیجان انگیزترین پارکینگ ماشین های بزرگ راه را در جاده های بالای جاده ای و در بازی ساخت جاده های صاف و آسان را تجربه می کنید.
‏ساختمان جاده‌ی واقعی 2018، سیستم مهاجر سنگین برای همیشه است، باید صبور و سخت کار کنی و با کنترل سنگین حفاری سنگین در این جاده‌ای که در این جاده‌ساز است، کار کنی.
‏رتبه های ارزشمند و بازخورد های ارزشمند شما ما رو تشویق می کنه برای اینکه بازیهای چالش برانگیز تر سرگرم کنیم
‏پس این ساختمان سازی جاده ی واقعی 2018 را دانلود کنید. سیم مهاجرت سنگین، از چالش نهایی، هیجان و هیجان در این بازی شبیه ساز جاده ای.
‏:ویژگی های ساختمان جاده ی واقعی 2018
‏تجربه کردن، ساخت و ساز واقعی جاده ای که به دستگاهه
‏̸ در حال مبارزه با ساخت جاده و موشک حمل و نقل و تجربه بالا رفتن از جاده
‏کنترل اتوماتیک برای ماشین
‏گرافیک سه بعدی و سه بعدی واقعی از محیط جاده
‏صداهای فوق العاده ای بود
‏دوربین واقعی برای تجربه رانندگی اتوبوس
‏چندین موشک چالش برانگیز
‏تجربه واقعی برای ماجراجویی

نظرات و امتیاز ها

۱۸ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
👑(Dominic 👑 ~Toretto👑)
١٨ تیر ١٤٠١

بسیار بازی بدیه فقط ۸تا مرحله داره نصب نکنید

۲ ۱
محمدرضا زمانی
٦ مرداد ١٤٠١

این بازی خیلی خیلی بده باختی هست نصب نکنید

۲ ۱
ایروما
٣٠ فروردین ١٤٠١

عالی عالی عالی عالی بود عالی بود اسن بود من امروز نصب کردم تمام مراحل رو تمومش کردم

۴ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده