استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
City Road Construction Games

City Road Construction Games

نسخه۳.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۳
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۵۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Vital Games Production
‏‏Vital Games Production با این اولین شبیه ساز شهرسازی جاده در یک محیط سه بعدی واقع گرایانه شبیه ساز ساختمان شهری، دنیای شما را در سفر و محلی شبیه سازی می کند، به بازی های Google Play 2021 اضافه می شود. سبک زندگی بازی‌های City Construction Road Simulator که در آن شما ماجراجویی را در این City Construction Road Simulator تجربه خواهید کرد: بازی‌های بیل مکانیکی برفی 2020 برای سرگرمی بدون توقف Road Construction Wali.
‏می‌خواهید یک راننده بیل مکانیکی شدید با جرثقیل سنگین در جاده باشید. Construction Simulator: Grand Excavator Wala Games 2021؟ این بازی City Construction Road Builder:Forklift Truck Wali Games را بازی کنید. مهارت های راننده لیفتراک باری تریلر خود را نشان دهید و این بازی های پارکینگ جرثقیل 2021 و بازی های شبیه ساز بیل مکانیکی ساخت و ساز Grand Road را بازی کنید. در شبیه ساز ساختمان شهر به دلیل بارش شدید برف در مناطق تپه ای این بازی های شبیه ساز برفی، جاده ها در این مناطق بسیار لغزنده می شوند و برای مردم مناطق تپه ای دشوار است که در آنجا بایستند، بنابراین وظیفه شما در این بازی Real Heavy Excavator Simulator: Snow Crane بازی پاکسازی برف است. و ساخت پل برای اتصال دو دره در بازی های بیل مکانیکی برفی. این بازی های جرثقیل برفی با سایر بازی های جرثقیل برفی و سایر بازی های رانندگی بیل مکانیکی متفاوت است. این Grand Road Construction Excavator Simulator مهارت های مهندسی شما را صیقل می دهد و آزمایش می کند و مهارت های رانندگی شما را در بازی های شبیه ساز برف بهبود می بخشد: بازی های JCB wala. هنگام رانندگی در بازی های والا کامیون آفرود مراقب باشید زیرا رانندگی با ماشین آلات سنگین در جاده های تپه ای در Real Heavy Excavator Simulator: Snow JCB Crane Games کار آسانی نیست، بنابراین باید در این بازی wala بیل مکانیکی بسیار مراقب باشید.
‏ >شبیه ساز شهر یک شبیه ساز ساختمان شهر که در آن می توانید بهترین شهر، جاده ها، تونل ها و پل های جهان را بسازید. یک بازی واقعی شبیه سازی جاده اقتصادی برای بازی ساخت و ساز والا. یک JCB City Road Builder برای مدیریت بازی‌های Heavy Excavator و JCB Road Construction بازی‌های 2020 باشید. در بازی‌های رانندگی و جاده‌سازی بولدوزر در بازی New Road Construction: بازی‌های Bulldozer 2021 برای شروع ساخت جاده jcb در این بازی‌های رانندگی بولدوزر در دسترس است. جاده ای با طراحی خوب بسازید تا بتواند زمین لغزش را در بازی های جاده سازی والی و در بازی های رانندگی کامیون بولدوزر بشکند.
‏ساخت و ساز جاده بزرگراه: Grand JCB Excavator Games of Lifter Truck Games شما راننده تریلر باری خواهید بود یا ماشین های ساخت و ساز جرثقیل و بیل مکانیکی سنگین را رانندگی کنید. در شبیه ساز ساختمان شهری آیا تا به حال سعی کرده اید در زندگی خود راننده تریلر، شبیه ساز رانندگی کامیون کمپرسی پارکینگ، شبیه ساز لیفتراک بار، ماشین آلات ساختمانی سنگین باشید، نه؟ بیایید با هم شروع به یادگیری پارکینگ شبیه ساز رانندگی کامیون های شدید و بازی های والی ساخت و ساز جاده در Grand Road Construction Excavator Simulator کنیم. بیایید با رانندگی کامیون کمپرسی، رانندگی شبیه‌ساز لیفتراک بار و پارکینگ ماشین‌های ساخت و ساز جاده‌سازی شدید شروع کنیم. در بازی‌های City Construction Road Builder: Forklift Truck Wala، نقش شما به عنوان راننده تریلر این است که مواد مختلف را از بازارهای مختلف بارگیری کرده و با مهارت‌های رانندگی کامیون باری به محل ساخت و ساز جاده منتقل کنید. بهترین شبیه ساز ساخت و ساز جاده شهری 2021 باشید. تریلر با جرثقیل بیل مکانیکی، لودر و دامپر بارگیری شده است. برای انجام بازی‌های رانندگی کامیون حمل و نقل تریلر و تبدیل شدن به بهترین راننده پارکینگ تریلر در تپه در بازی‌های Grand Road Construction Excavator Simulator Games & Road Construction Simulator: Grand Excavator Games 2021 به مهارت‌های خاصی نیاز دارد.
‏City Road JCB Construction ویژگی های شبیه ساز:
‏- فیزیک واقعی برای شبیه ساز ساخت و ساز شهر: بازی جاده ساز
‏- شبیه ساز واقعی جرثقیل و گیم پلی ساخت جاده
‏- انواع وسایل نقلیه برای رانندگی مانند کامیون کمپرسی، بیل مکانیکی، جرثقیل، لیفتراک و بسیاری دیگر< br>- گرافیک با کیفیت بالا، محیط واقعی ساخته شده برای بازی های لیفتراک شهری

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده