استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Grand Crime City Mafia: Gangster Auto Theft Town

Grand Crime City Mafia: Gangster Auto Theft Town

نسخه۳.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۲/۳۰
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۶
حجم۶۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Games Ark
‏‏به Real Gangster Grand Mafia Crime City Simulator خوش آمدید، یک بازی بزرگ درباره گانگسترها و شهری که می ترساند و مجذوب خود می کند. تبدیل به یک اراذل و اوباش خطرناک شوید و در بازی بزرگ شهر جنایی گانگستری در مورد گانگسترهای جنایت میامی هر کاری می خواهید انجام دهید. در این شبیه ساز جنایت میامی، گناهان گانگستر میامی شروع به سرقت اتومبیل می کنند و مرد جنایتکار بی قانونی در خیابان های شهر بزرگ هستند. مبارز گانگستر جنایتکار واقعی عصبانی برای سر و صداهای خیابانی در دنیای جنایی آماده است. نبرد حماسی گانگستر خشمگین در مقابل اراذل و اوباش آغاز شده است! در نهایت شانس شما برای تبدیل شدن به یک جنگجوی گانگستری شهر جنایتکار میامی است و به سرعت حمله کنید تا آنها را تمام کنید. آیا می توانید کیسه میلیون ها دلاری را از بین ببرید و پنهان کنید؟ ماشین‌ها را بدزدید، گلوله‌ها و پول‌ها را بگیرید، در خیابان‌های جنایی میامی بیداد کنید تا به یک شهر گانگستری واقعی وگا تبدیل شوید. شبیه ساز شهر جنایی گانگستر میامی واقعی وگاس ترکیبی از اکشن، RPG و ماجراجویی در شهر بزرگ است.
‏جنایت گانگستری واقعی شهر میامی به گانگسترهای جنایتکار آزادی شهر را برای تکمیل ماموریت خود ارائه می دهد، اما نه چندان آسان، وجود خواهد داشت. سایه‌ای از پلیس، پلیس، مسلسل‌ها و گانگسترهای سرقت و مافیایی که در این بازی بزرگ گانگستری در اطراف خودنمایی می‌کنند. این پر از هیجان، مهمانی، نوشیدن، دزدی، جنایتکاران سرقت شهر و شکستن قوانین پدرخوانده است! با تعداد زیادی سلاح و باندهای خودروی جنایتکار در آزادی شهر مافیایی میامی، بازی جنگ جنایات مافیایی را تماشا کنید که به یک نبرد بزرگ شهر گانگستری تبدیل می شود! شما می توانید با انجام این بازی شبیه ساز جنایات مافیایی از چندین ویژگی بازی خودکار شهر آزادی لذت ببرید! بهترین چیز در مورد این شهر دزدی مافیای خودروی جنایی و بازی دزدی بزرگ این است که شما نه از زندگی اوباش بد هستید و نه خوب! شما در یک ماموریت شهر جنایات جنگی گانگستری بزرگ خودرو هستید که به کشتن دزدی گانگستری شهر میامی برای انجام جنایات مافیایی سرقت، سرقت، دزدی نیاز دارد تا به اندازه کافی درآمد کسب کنید تا ماموریت داده شده را کامل کنید.
‏از زندگی اراذل و اوباش در شهر خودروی جنایی میامی واقعی وگاس. در بازی جهان باز گانگستری، مقدسین میامی باشید. نشان دهید که دزدی دزدی خیابانی جنایتکار گانگستر مافیایی واقعی هستید و با دیگر باندهای خیابانی دشمن مبارزه کنید. به شما ماموریت در شهر جنایی گانگستری میامی داده شده است، جایی که شما آزادی انجام برخی قوانین خارق‌العاده در شکستن دزدی جنایی مافیای خودرو را دارید. ماموریت های خود را با خیال راحت انجام دهید. وارد دنیای باز شهر جنایی میامی شوید و این آزادی را دارید که جنایات خیابانی سرقت جنایی را انجام دهید. ماموریت های مختلفی وجود دارد که به شما محول شده است. مراقب پلیس پلیس باشید و طبق دستور ارباب گانگستر میامی جنایات مافیایی خود، دزدی از بانک انجام دهید.
‏ویژگی های شبیه ساز شهر جنایتکار بزرگ مافیا واقعی گانگستر:
‏ >بازی شگفت انگیز شبیه ساز جنایات سه بعدی.
‏موسیقی پس زمینه شگفت انگیز.
‏محیط جهان باز.
‏گرافیک HD واقعی.
‏یک گانگستر جنایتکار واقعی باشید.
‏بازی جنایی شبیه ساز زندگی اراذل و اوباش را تجربه کنید.
‏ ماموریت های چالش برانگیز در خیابان های جنایی که باید به موقع انجام شوند.
‏گرافیک مافیای باندی واقع گرایانه با گیم پلی آسان.
‏برای پیمایش به شهر جنایی میامی، جهت را نقشه برداری کنید.
‏میامی گانگستر مافیای واقعی را دانلود و بازی کنید بازی شهر جرم و جنایت خودکار، ماموریت های داده شده خود را تکمیل کنید و خود را به دنیای آزاد آزادی و فعالیت های خیابانی مجرمانه بسپارید. بهترین بازی خیابانی جنایی زندگی اراذل و اوباش را که قبلاً آن را بازی نکرده اید، تجربه کنید
Minor bugs fix

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیر شهسوارپور
١٢ اسفند ١٤٠١

بسیار بازی بدی است

میپسندم۸ نمیپسندم۴
عکس کاربر 💛🧡 yasamen💛🧡
١٥ خرداد ١٤٠٠

بدرد نخور و کیفیت پایین اهنگ بازی هم بد

میپسندم۶۰ نمیپسندم۲۲
عکس کاربر فقط خدا
١٥ فروردین ١٤٠٠

کاشکی مرحله زیادی داشت

میپسندم۴۷ نمیپسندم۳۹

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده