استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ورزشی
Real Gangster Crime Miami City

Real Gangster Crime Miami City

نصب در حال دریافت
نسخه۷.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۲۵
تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۲.۵
تعداد نظرات۱۹
حجم۱۱۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Sharp Axe Studios
‏‏بهترین بازی اتومبیل دزدی بزرگ گانگستر جهان باز:
‏به Miami Gangster Grand Town Theft خوش آمدید بهترین بازی‌های تیراندازی اکشن شبیه‌ساز جنایات بزرگ گانگستری جهان باز، شهر مورد حمله گانگستر آمریکایی و جدید است گانگستر سرقت بزرگ اورلئان تنها گانگستر واقعی می تواند با آنها مبارزه کند. به عنوان یک گانگستر آمریکایی مبدل شوید و از شهر گانگستری وگاس دیدن کنید. گانگستر نیواورلئان بر شهر میامی حکمرانی می کند و شما بخشی از این جنگ تفنگ جنایی گانگستری واقعی هستید که در جریان است! در بازی‌های تیراندازی با تفنگ گانگستری بزرگ و بازی‌های اکشن، انتقام گانگستری بزرگ و پر اکشن خود را دریافت کنید. بازی های جنایی گانگستری واقعی را انجام دهید و با مبارزه با گانگستر و گانگستر آمریکایی نیواورلئان، صلح را در شهر به ارمغان بیاورید. مبارزه با گانگسترهای وگاس را در بازی های تیراندازی با تفنگ جنایی گانگستری بزرگ تجربه کنید. بازی‌های بزرگ گانگستری Theft Auto تفنگی باورنکردنی شبیه به بازی‌های تیراندازی با اسلحه ارائه می‌دهند.
‏بازی بزرگ تیراندازی بسته اکشن را در شهر میامی بازی کنید:
‏شبیه‌ساز جنایت اکشن در شهر گانگستری وگاس دزدی خودکار که در آن قصد سرقت را دارید تا انتقام بزرگ گانگستری را از جنایت گانگستری واقعی بگیرید. تیراندازی با اسلحه تنها راهی برای جلوگیری از تصرف شهر توسط گانگسترهای وگاس در بازی‌های اکشن گانگستری شبیه‌ساز جنایت نیواورلئان است. در این بازی گانگستری آمریکایی از شهر جنایتکار گانگستری واقعی Theft Auto ماموریت شما این است که برای سرقت برنامه ریزی کنید، از اسلحه استفاده کنید و ماشین سریع بگیرید و از تعقیب و گریز پلیس فرار کنید. زنده ماندن در بازی های جنایی گانگستری واقعی آسان نیست، پلیس شما را تعقیب می کند و در بازی های تیراندازی با اسلحه برنده شوید. از اسلحه برای پیروزی در برابر جنایات گانگستری واقعی و فرار از تعقیب و گریز پلیس در بازی های تیراندازی با اسلحه شبیه ساز بازی های جنایت گانگستری بزرگ استفاده کنید. در شهر بازی های جنایی بزرگ گانگستری از پلیس آگاهی داشته باشید. گانگستر و گانگستر آمریکایی نیواورلئان به شما خیانت کرد، اسلحه خود را جمع کرد و در بازی‌های جنایی بزرگ گانگستری دعوا کرد.
‏طرح سرقت و سرقت خودروی بزرگ بانک در شهر میامی:
‏به اقدام هیجان انگیز خود ادامه دهید تا ماموریت مافیای جنایت بزرگ گانگستری را به پایان برسانید و در بازی های گانگستری از دست پلیس فرار کنید. این اسلحه های تیراندازی تک تیرانداز از بازی های تیراندازی کماندویی به شما دست برتر را بر تمام نیروهای رقیب خود در بازی های نبرد اسلحه می دهد. با در نظر گرفتن نقش واقعی و واقعی یک تیرانداز موثر بازی های کشتار، شجاعانه در این میدان نبرد بازی های تهاجمی رزمی حرکت کنید. از تمام سلاح های بازی های تفنگ تهاجمی با حرکت مانند یک سرباز شجاع بازی های کماندویی استفاده کنید و به تمام حریفان خود در بازی های تهاجمی بگویید که نمی توانند بار سنگین نیروهای ویژه شما را در بازی های تیراندازی رزمی تحمل کنند. همه گانگسترهای دشمن بازی های اسلحه خود را تا حد مرگ تعقیب کنید و مطمئن شوید که حتی یک گانگستر از بازی های رزمی در شهر بازی های ضربتی مبارزه ای شما باقی نمانده است. دزدی را در شهر گانگستری وگاس برنامه ریزی کنید و تیم جنایی گانگستری واقعی را نجات دهید تا به قهرمان شهر خود تبدیل شوید و آنها را از دست گانگستر مافیایی که شهر شما را در بازی های اکشن شبیه سازی جنایت تسخیر کرده است نجات دهید.
‏American Grand Mafia Gangster Crime City War:
‏بازی‌های جنایی بزرگ گانگستری شهر مافیایی را کاوش کنید. به سراغ دوست گانگستر آمریکایی خود بروید و در بازی های تیراندازی با اسلحه در جنگ پیروز شوید. استراتژی ملاقات با رئیس بازی های جنایی گانگستری واقعی را ایجاد کنید و در تیراندازی با اسلحه علیه او در این بازی های اکشن پیروز شوید. شما باید ترفندهای دزد گانگستری را بدانید و در بازی های اکشن شبیه ساز جنایت بازی های گانگستری واقعی مانند یک گانگستر عمل کنید. در وسایل نقلیه سریع رانندگی کنید و در بازی های جنایی از تعقیب و گریز پلیس فرار کنید. تا انتها با گانگستر جنایتکار مبارزه کنید و از تعقیب پلیس در گانگستر شهر جنایت میامی شهر بزرگ Theft Gangster فرار کنید. سلاح های بازی های تیراندازی با تفنگ خود را دریافت کنید و به همه دشمنان بازی های تهاجمی گانگستری خود بگویید که نمی توانند با نیروهای جنگی شما در بازی های گانگستری واقعی مقابله کنند.
‏در این تیراندازی جدید شرکت کنید. شبیه سازی کنید و از بهترین بازی های تیراندازی با اسلحه لذت ببرید و با کنترل همه گانگسترهای بازی های میدان نبرد تیراندازی گانگستری، قدرت های خود را نشان دهید.

نظرات و امتیاز ها

۱۹ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سام
١٠ دی ١٤٠١

اسلحه ها کمه بیشتر کنید

۴ ۱۳
🌀کالافـ پلیر🌀
٦ مهر ١٤٠١

یعنی اصلا شبیه عکساش نیست و اینکه همش چرته اصلا نریزید فقط نت خودتونو هدر دادید پر هنگه و لگ گوشیت هنگ میکنه اصن نریزید نظر من)

۲۲ ۱۶
علی اصغر
٤ فروردین ١٤٠٢

‏✓ گول عکساشو نخورید

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده