استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Grand Theft: Gangstar Mafia 3D

Grand Theft: Gangstar Mafia 3D

نسخه۱.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۲۷
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۱۳۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Play 10
‏‏آیا می‌توانید شانس بازی بازی جدید شیرین کاری ماشین عنکبوتی ابرقهرمانی 2022 را بدست آورید؟
‏ما بهترین بازی‌های ماشین شیرین کاری ابرقهرمانی ابرقهرمانی مگا رمپ را به شما ارائه می‌کنیم 🚘 از جمله شیرین کاری‌های دیوانه‌کننده، شیرین کاری‌های سرعت، و مسابقات اتومبیل رانی. پس آیا آماده انجام شیرین کاری ماشین هستید: بازی های بدلکاری ماشین سواری برای بچه ها؟؟؟بروید و از بازی های جدید و به روز شده مانند شیرین کاری های ماشینی با فرمول لذت ببرید. برای مسابقه‌های بدلکاری شدید روی پشت‌بام آماده شوید: بازی‌های ماشین آفلاین برای بچه‌ها برای رانندگی در مسیرهای زیگزاگی و دشوار، ماشین شما برای احساس سرعت و کسب هر چه بیشتر جایزه بزرگ در مسابقه‌ای برای بچه‌ها، بازی‌های پرش با ماشین افسانه‌ای فوق‌العاده بر فراز منظره دریا، آب، شهر، صحرا و کوه‌ها را تجربه خواهید کرد. در این بازی‌های مسابقه‌ای سه‌بعدی بریج ماشین‌های مسابقه‌ای 🚘، بازی ماشین‌های مسابقه‌ای ابرقهرمانی عنکبوتی مورد علاقه خود را انتخاب کنید، مانند یک ماشین افراطی، ماشین عضلانی آزادانه در مسیرهای رمپ بزرگ غیرممکن در رانندگی ماشین دیوانه و بازی‌های مسابقه‌ای رانندگی کنید.
‏مگا رمپ. بازی ماشین مسابقه 2022 – بازی های شبیه ساز مسابقه ماشین عنکبوتی ابرقهرمان به دلیل رابط اعتیاد آور و گیم پلی روان در دست همه است. این بازی بدلکاری ماشین - بازی‌های شبیه‌ساز رانندگی و مسابقه‌ای، کاربر را به بازیکنان حرفه‌ای بازی‌های مسابقه اتومبیل رانی برای پسران تبدیل می‌کند، در اینجا آنها یک دریفت عالی یا یک تلنگر دیدنی 360 درجه نشان می‌دهند که همه را وادار می‌کند وای.
‏بازی کنید. بازی های مگا رمپ ماشین بدون مرد عنکبوتی: رانندگی دیوانه با ماشین برای احساس ماجراجویی بازی های رانندگی دیوانه ماشین که ممکن است بر اساس فعالیت اخیر خود دوست داشته باشید. رسیدن به اهداف بازی بدلکاری ماشین ابرقهرمان عنکبوتی با مسیرهای غیرممکن برای درک ماموریت ها و اهداف بازی های بدلکاری آفلاین به شما توصیه می شود. بدون ترس از مسیرهای دشوار و مسیرهای داغ در بازی های سه بعدی شیرین کاری ماشین جت عنکبوتی به رانندگی ادامه دهید. از تقویت نیترو برای پرش استفاده کنید و مسابقه ماشین عنکبوتی خود را در مسیر نگه دارید.
‏همه سطوح بازی های شبیه ساز رانندگی شیرین کاری ماشین عنکبوتی - بازی های شیرین کاری ماشین جت غیرممکن منحصر به فرد و جالب هستند که در آن باید مراحل را به تدریج انجام دهید. در بازی های شبیه ساز ماشین شیرین کاری عنکبوتی در جاده های دشوار و مسیرهای شیب دار مراقب باشید و در بازی های شبیه ساز رانندگی دیوانه وار سرعت و شتاب را کنترل کنید. جلوه‌های صوتی جذاب در بازی‌های اتومبیل رانی GT و فیزیک موتور سازگار این بازی‌های رانندگی رایگان با مگا رمپ، کاربران را در حین انجام بازی‌های سه‌بعدی شیرین کاری‌های اتومبیل دیوانه سرگرم می‌کند. چندین زاویه دوربین در بازی شیرین کاری ماشین موجود است: یک بازی ماشین مسابقه ای GT به شما در هنگام رانندگی در مسیرهای غیرممکن کمک می کند. سطوح این بازی شیرین کاری ماشین عنکبوتی مگا رمپ را پاک کنید - بازی های شبیه ساز ماشین و جمع آوری تمام پست های بازرسی. از موانع آگاه باشید و بپرید تا به یک بازیکن حرفه ای این بازی ماجراجویی تبدیل شوید: بازی های مسابقه اتومبیل رانی دیوانه.
‏بازی های شبیه ساز رانندگی با ماشین با سرعت بالا را دانلود کنید و این شیرین کاری ماشین ابرقهرمانی را در مسابقه اتومبیلرانی شدید بازی کنید تا با بازی های مختلف لذت ببرید. بازی ماشین مسابقه ای GT: بازی شیرین کاری ماشین جت غیرممکن. این بازی مسابقه ای GT - شبیه ساز رانندگی شدید اتومبیل، یک خلاقیت ماجراجویانه برای بازی های بدلکاری است، عاشقان، تا اشتیاق خود به بازی های شیرین کاری را برآورده کنند.
‏ویژگی های مسابقه اتومبیل رانی مگا رمپ 3D Racing 2022 - شیرین کاری شدید اتومبیل بازی های پسرانه:
‏- مجموعه ای شگفت انگیز از مدل های بازی های بدلکاری ماشینی
‏- بازی های ماشینی آفلاین شیرین کاری منحصر به فرد سطوح و ماموریت های مسابقه سه بعدی
‏- انتخاب حالت های جالب در بازی های ماشین رایگان رایگان برای بچه ها
‏- آسان و گیم پلی حرفه ای شیرین کاری های ماشین
‏- کنترل روان و محیط مهیج بازی شیرین کاری اتومبیل های مسابقه ای شدید 2022
‏- پر از سرگرمی و سرگرمی از بازی های مسابقه ای شیرین کاری های ماشینی
‏بروید و ابرقهرمان عنکبوتی مسابقه ای GT را شروع کنید بازی شیرین کاری ماشین و بازی های مسابقه ای شیرین کاری با سرعت بالا 2022 را با بازی های سه بعدی شیرین کاری فوق العاده در شهر کامل کنید. برای بهبود بازی‌های غیرممکن ماشین‌های اسپورت به ما بازخورد ارائه دهید: مگا رمپ ماشین غیرممکن، شیرین کاری‌های ماشین را دنبال می‌کند

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده