خانه بازی شبیه سازی
Uphill Cargo Transport Truck Driver 2019

Uphill Cargo Transport Truck Driver 2019

تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۴
حجم۵۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Game Bunkers
‏‏آیا عاشق رانندگی با کامیون و تریلی در جاده های کوهستانی هستید؟ اگر بله ، پس به این بازی خوش آمدید. تریلی شما بار زده شده و آماده رانندگی در جاده های هیجان انگیز کوهستانی است. حواستان باشد که هنگام رانندگی با تریلی در سربالایی ها با احتیاط رانندگی کنید.
‏ هنگام بالا رفتن از تپه های پر شیب نیز شش دانگ حواستان به رانندگی باشد.
‏ به عنوان یک راننده حرفه ای تریلی خود را از مسیر های مهیج عبور داده و به مقصد برسانید. با بازی تجربه واقعی رانندگی کامیون را به دست آورید.
‏ باید عادت کنید و بتوانید برای مدت طولانی پشت فرمان بنشینید و هر لحظه تریلی عظیم الجثه خود را مدیریت و راهبری کنید. با دقت در جاده های شیب دار و کوه های خطرناک رانندگی کنید و سرعت خود را متناسب با شرایط جاده کم و زیاد کنید. هر ماموریت زمانبندی مشخصی دارد و نباید محموله را دیر به مقصد رساند.
‏ البته در این بازی چندین حالت مختلف رانندگی تعبیه شده است.
‏ رانندگی تانکر نفت: تانکر خود را آماده حضور در جاده های چالش برانگیز کوهستانی کنید. ایستگاه ها منتظر سوخت رسانی شما هستند پس دست بجنبانید. شاید این شغل دشوار به نظر برسد اما جذابیت های خاص خود را دارد.
‏ حمل و نقل چوب: با حمل چوب از جنگل های مکزیک تا مقصد های دور دست از رانندگی با ماشین سنگین لذت ببرید.
‏ تریلر: برای اتصال تریلی هجده چرخ به کامیون باید مهارت پارک کردن خود را تقویت کنید و از کشنده برای حمل بار بیشتر سود ببرید.
- Semi and Dumper Trucks
- New Level Added
- Interior Camera for Smooth Driving
- Added long Oil Tanker Trucks
- Now drive Wooden Logging Truck
- Improved Truck Driving Simulation
- Added Endless Long Vehicles Driving Mode
- Improved Truck Driving Simulation
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟