استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی ماجراجویی
پاندای کونگ فوکار : جنگجویان افسانه ای

پاندای کونگ فوکار : جنگجویان افسانه ای

۲,۰۰۰ تومان در حال دریافت
نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۴/۰۸
تعداد دانلود۳۰۰
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۵
حجم۳۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده اندروپرداز
‏‏هشدار: قبل از شروع بازی اکیداً توصیه می کنیم آموزش افزایش گرافیک بازی را از داخل بازی از قسمت 'راهنمای بازی' مطالعه و اعمال نمائید.
‏پاندای کونگ فوکار : جنگجویان افسانه ای در سبک مبارزه ای می باشد که تا کنون برای پلت فرم های زیادی منتشر شده است منتشر شده است .این بازی شما را وارد دنیای پاندای کونگ فو کار می کند و صحنه های مبارزه پر زد و خوردی را پیش روی شما قرار می دهد. شما می توانید در کنار کاراکترهای محبوبتان بجنگید و یا در مقابل آنها مبارزه کنید. پو، تیگرس، مانکی، تی لانگ، مستر شیفو، و مابقی کاراکترهای مجموعه پاندای کونگ فو کار را می توانید در این نسخه مشاهده کنید. در این بازی شاهد تورنمنت برای بازی تک نفره خواهید بود و بخش نبردهای تن به تن و مبارزات گروهی را در بازی چندنفره، تجربه خواهید کرد. تمامی کاراکترها از مهارت ها و قابلیت های فردی برخوردار هستند و برای پیروزی و افتخار مبارزه می کنند. مرحله های مختلف این بازی نیز در محیط های انیمیشن پاندای کونگ فو کار طراحی شده اند که این بازی توانسته اثر قابل قبولی را از خود به جای بگذارد.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏بهبود کارایی

برنامه‌های پیشنهادی

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده