استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Western Cowboy GunFighter 2023

Western Cowboy GunFighter 2023

نسخه۱.۰.۷۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۱۳
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۲.۹
تعداد نظرات۴۷
حجم۱۲۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Gamers Tech 3D
‏‏تبدیل شدن به یک گاوچران در منطقه غربی برای پیروزی در جنگ مافیا!
‏دنیای قدیمی غربی قدیمی تصویر یک میدان جنگ را نشان می دهد. باندهای مافیا و گانگسترها جنگ مافیا را در جهان غرب آغاز کردند. آنها با برنامه های مرده قرمز خود به غرب غزه حمله می کنند و تیم خود را در طرف غرب غصب می کنند. گاوچران در این منطقه غربی مورد نیاز است زیرا او می تواند مهارت های تیراندازی خود را به عنوان یک شکارچی و شکارچی مافیا برای شکست دادن گروه های مافیا در این بازی ماجراجویی اقدام کند. به عنوان یک گاوچران بازی کنید که می تواند اسب را نیز سوار کند. مسئولیت بزرگی برای شما برای نجات سرزمین عجایب وجود دارد زیرا مقامات بالاتر این وظیفه را برای شرکت در این جنگ اختصاص داده اند. شما ممکن است بازی تیراندازی FPS و بازی ماموریت های کماندو را بازی کرده باشید اما این بازی تیراندازی جدید به شما چیزی دیگری را که واقعا می خواهید بازی بدهید، به شما ارائه می دهد.
‏سلاح های مختلف مدرن را در این ماموریت مرزی کاوش کنید
‏شروع این ماجراجویی گاوچران در اسب وحشی خود را برای کشف دنیای gunfighters. بسیاری از ماموریت ها و چالش های شکار فضایی وجود دارد. تبدیل شدن به یک شکارچی مافیا برای از بین بردن خشم قاتلان و گانگستر در این جهان غربی بزرگ است. این نوع از بازی های گاوچران مهارت های زیادی را مانند مهارت های تفنگدار، اسب سواری واقعی، کماندوی و سفر از شهر به شهر تقاضا می کند. کاوش سلاح های مختلف نخبه در این ماموریت های گاوچران. شما گاوچران بسیار آموزش دیده از دنیای غربی بزرگ برای کشف شهرهای وحشی وحشی غرب برای شکست دادن گانگستر ها در یک حرکت است. در این شهر با اسب مسابقه خود بروید و خشم خود را به عنوان یک گاوچران بزرگ در تاریخ غربی بزرگ در این نوع از بازی های غربی ترک کنید.
‏ماجراهای هیجان انگیز را به عنوان یک گاوچران و تفنگدار بازی کنید
‏نجات غربی بزرگ از خشم باندهای دشمن و تروریست ها. مأموریت های مبارزات منحصر به فرد را به عنوان مرزی که قاتل نهادهای شیطانی است، برنده شوید. جنگنده تیرانداز کابوی غربی جنگجوی باز جهانی شما را به میدان جنگ هیجان انگیز چالش های بزرگ غربی می دهد. زندگی گاوچران آسان نیست، زیرا آنها باید با مبارزان مدرن که با اسلحه و سلاح مجهز به شکست دادن شما در این جنگ مافیایی هستند، رقابت کنند، اما در این نوع بازی های گاوچران باید هشدار و آرام باشد. این چیزها صبر و اشتیاق شما را برای ماجراهای شکار فضایی که کابوی دنیای غربی بزرگ است، اندازه گیری می کند. گرافیک سه بعدی خیره کننده و جلوه های صوتی شما را برای برنده شدن در جنگ مافیا افزایش خواهد داد. ماجراها به صورت متوالی و به شکل ایستگاه های بازرسی قرار می گیرند، در هر پست بازرسی که به یک ماموریت اختصاص داده می شود، می توانید ساختمان ها، جنگل ها، خانه ها را برای نجات جان بیگانگان از تروریست های دیوانه وارد کنید. پاداش در تکمیل ماموریت را کسب کنید، مکان های پنهانی را برای بازی کردن مأموریت های بعدی پیدا کنید، نقشه را دقیقا دنبال کنید، سوار اسب خود شوید، مسابقه اسب وحشی را برنده شوید. شما به عنوان یک گاوچران می توانید برخی از لباس ها را از فروشگاه خریداری کنید مانند کلاه، شلوار، کت و غیره. شما می توانید اسلحه، چاقو و سلاح های دیگر را برای برنده شدن خریداری کنید. اسب شریک مجازی شما خواهد بود اگر میخواهید در حداقل زمان به حداقل برسید. جهان غرب آرزو می کند، می توانید آرامش خود را با مهارت ها و تلاش های تیراندازی کابوی خود به ارمغان بیاورید.
‏جنگنده کابوی Western Gun Shooting Fighter Open World ارائه دهنده پلتفرم بزرگ غربی است که در این زمان جنگ است. و به عنوان یک گاوچران یا یک کماندو، می توانید همه چیز را از قاتلان نجات دهید!
‏ویژگی های کلیدی
‏کاوش جهان غربی بزرگ
‏جهان غرب را از گانگستر ها نجات دهید
‏ماموریت های چندگانه برای بازی با سلاح های مدرن
‏به عنوان یک سوار اسب و کابوی دنیای غرب بازی کنید
‏‏مشکل برطرف شد

نظرات و امتیاز ها

۴۷ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر M.M.KARIMI
١٥ تیر ١٤٠٣

‏✗ کیفیت ‏✗ کاملا مسخره ‏✗ به درد نخور ‏✗ رد دد کجا و این کجا

میپسندم۶ نمیپسندم۱
عکس کاربر №KING♕HOSEIN꧂
١٣ تیر ١٤٠٣

کل بازی رو از ردد۲ اسکی رفتن

میپسندم۱۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر محمد جواد
١ خرداد ١٤٠٣

‏✗ کیفت ‏✗ عکس الکی ‏✗ تخیلی آخه تو غرب وحشی ماشین هست؟ صد رحمت به بازی غرب وحشی بقا

میپسندم۱۹ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده