استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
West Sheriff Cowboy Hunting

West Sheriff Cowboy Hunting

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۶
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۲.۴
تعداد نظرات۵
حجم۸۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Torque Gamers
‏‏کشتن یا کشته شدن را به عنوان یک کلانتر شهر غرب وحشی در ماموریت شکست دادن قانون شکنان، سوار شدن بر اسب و تعقیب راهزنان، قطار طلا، نجات مزرعه از گوسفندان حمله گرگ و کمک به مردم شهر در این بازی دوران گاوچران غربی بازی کنید. West Sheriff: Bounty Hunting Western Cowboy را به صورت رایگان در تلفن همراه خود دانلود کنید.
‏زندگی یک کلانتر غربی در شهرک غرب وحشی، در دنیای واقعی گاوچران غربی به عنوان جنگجو زنده بمانید و با تفنگداران معروف، دزدان به سبک های بومی آمریکایی مبارزه کنید. راهزنان را بیرون بیاورید، قطار را از غارت نجات دهید، سوار اسب شوید، ظهر که آفتاب بلند است بجنگید. برای ماموریت اسب سواری و تیراندازی در مرز غربی زین کنید. از شهر غرب وحشی محافظت کنید، مهارت‌های تیراندازی مرگبار با اسلحه را در مبارزه با کابوی‌های بی‌رحم نشان دهید. اواسط روز در تالار شهر و سالن پیاده‌روی کنید و سریع‌ترین اسب را از اصطبل بگیرید. بر شهر بی قانون حکومت کنید و با بهترین بازی تیراندازی کابوی به مردم شهر فقیر کمک کنید. به دختر گاوچران کمک کنید و از اسب سواری مانند قبل در بازی کلانتر غرب وحشی: شکار فضل و بازی 3 بعدی گاوچران غربی لذت ببرید. در دنیای کابوی زنده بمانید، دره قرمز، مزرعه، دریاچه و مناطق دیگر را کشف کنید.
‏با دزدان مبارزه کنید، با بومیان آمریکایی تجارت کنید، تله بگذارید و در یک بن بست مکزیکی دوئل کنید! در این شهر دره‌ای قرمز آمریکا، برای از بین بردن قانون شکنان و سارقان جایزه بگیرید. شهر کوچک اکتشافی مانند تگزاس یا نیومکزیکو. گاری واگن را از گرفتن غارت نجات دهید وظیفه خود را به عنوان کلانتر غربی انجام دهید. اسلحه‌گر یاغی را بگیرید یا به آنها شلیک کنید. سفر بازی بقای شکارچی فضل اکتشافی باورنکردنی را در زندگی گاوچران غرب وحشی آغاز کنید!

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد جواد
٢٧ اسفند ١٤٠٠

بدبد نصب نکنید

۳ ۰
vkook
١ اسفند ١٣٩٩

خواهش میکنم یه بازی اسب سواری خوب به ما معرفی کنید که گرافیک خوبی داشته باشه 🐎

۱۱ ۳
مهیار
٢٨ شهریور ١٣٩٨

بازی خیلی بدی

۱۴ ۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده