استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Survival Squad:  Commando Mission

Survival Squad: Commando Mission

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۱۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۰/۰۷
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۲۶۰
حجم۴۶۷ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Glaciers Game
‏‏Survival Squad: Call for Mission بهترین بازی اکشن با ویژگی ها و کنترل های عالی است، مهمتر از همه آفلاین و رایگان است.
‏این دوران جنگ های مدرن است که دشمن سلاح های خود را روی آن مستقر کرده است. قلمرو اطراف پایگاه شما ماموریت مخفی کماندویی شما این است که ارتش را از بین ببرید و کاروان های آنها را در این بازی تیراندازی از بین ببرید، شما به همراه هم تیمی های آلفا خود ماموریت ماجراجویی کماندو را هدایت خواهید کرد. اسلحه های خودکار، تفنگ های تهاجمی، تفنگ های ساچمه ای، تفنگ های تک تیرانداز، تپانچه ها و وسایل نقلیه مدرن در اختیار شما قرار می گیرد. اکنون، لطفاً برای کسب یک پیروزی بزرگ در این بازی بقا کماندویی آماده شوید.
‏حالت‌های بتل رویال:
‏● حالت تک بازی
‏● مأموریت مبتنی بر داستان
‏● تیراندازی بقا
‏این بازی فراخوان ماموریت تیراندازی یک بازی تیراندازی بقا در دنباله شکارچیان کماندو است. ماموریت شما این است که آتش را بپوشانید و سپس کماندوهای خود را به سمت سایت های دشمن هدایت کنید. تجربه جدید تیراندازی را بدست آورید و به ارتش کماندوهای گوریل بپیوندید و بخشی از این انقلاب باشید. تگرگ گلوله ها، نارنجک ها و تفنگ های عظیم را به ارتش خود نشان دهید. زمان آن رسیده است که خشم را در این بازی اکشن آزاد کنید - بهترین بازی تیراندازی.
‏هر سطح منحصر به فرد طراحی شده است، دشمن با اسلحه های مدرن در دست کاملاً باهوش است. هنگام انجام ماموریت خود باید مراقب باشید. تفنگ خود را جمع آوری کنید و شروع به از بین بردن دشمن خود کنید. تنها چیزی که می توانید زنده بمانید مهارت و آرامش شماست! اکنون زمان آن است که این بازی آفلاین را دریافت کنید و مهارت های تیراندازی خود را نشان دهید.
‏کنترل های مدرن در این بازی تیراندازی آفلاین تجربه تیراندازی منحصر به فرد و همه جانبه ای را برای شما به ارمغان می آورد. وقت آن است که شجاعت خود را نشان دهید و آنچه متعلق به شماست را پس بگیرید. این یک جنگ شکوهمند، پر از ماجراجویی و شکارچیان بقا است.
‏Survival Squad یک عملیات پوششی از یک نیروی ویژه نخبه است که در شناورسازی و چتربازی تخصص دارد. به این واحد رزمی بپیوندید، خود را برای ماموریت‌های تهاجمی و اهداف غیرمتعارف با ارزش آموزش دهید.
‏ماموریت اصلی شما در این بازی آفلاین FPS در نبردهای مخفیانه عمل می‌کند، حمله و شناسایی خط مقدم باید بخشی از ماموریت شما باشد.
‏انواع ماموریت هایی که انجام خواهید داد:
‏• Battle Royale
‏• Chicken Dinner
‏• Direct Action
‏• Quick Match
‏این بازی تیراندازی آفلاین بر اساس فصل ها، بقا و ماموریت تک داستانی. انواع جنگ های ماموریتی در حالت بقا تجربه خواهند شد.
‏برای بقای خود تا آخرین گلوله بجنگید و در این بهترین بازی اکشن خود را بهترین کماندویی ثابت کنید. این یک بازی کماندویی است که جنگ علیه دشمن پنهانی که زمین های شما را می گیرد آغاز شده است. شما یک ارتش یک نفره نیستید، به شما اسلحه های تهاجمی، یک تفنگ تک تیرانداز قدرتمند و آموزش جنگ مدرن داده می شود. وقت آن است که از مهارت های جنگی کماندویی ارتش خود استفاده کنید، تمام دشمنان را از بین ببرید و پناهگاه های امن آنها را نابود کنید. با از بین بردن موفقیت آمیز اهداف خود بهترین تیرانداز تک تیرانداز را به خود ثابت کنید. این نه تنها یک وظیفه کماندویی است که باید انجام شود، بلکه ماموریت شما برای ایمن سازی سرزمین ها، مردم و خودتان است. این یک مبارزه برای بقا با تبدیل شدن به کماندو گوریل است. از همه سلاح های داده شده استفاده کنید و به بهترین فرمانده نظامی تبدیل شوید.
‏ویژگی های بازی تیراندازی:
‏● بازی آفلاین و رایگان تیراندازی بقا
‏● چندین سلاح و وسایل نقلیه مدرن
‏● بازی در چندین میدان نبرد
‏ >● انواع ماموریت های چالش برانگیز
‏● حالت تیراندازی بقای بی پایان
‏● گرافیک همهجانبه و استلر
‏● محیط تاثیرگذار
‏● جمع آوری تجهیزات نظامی از دشمن برای زنده ماندن
‏● درگیر شدن در جنگ های غیر متعارف
The new style of chicken game! Have chicken dinner anytime!
1- Add Battle royale mode.
2- Fix setting of Graphic quality.
3- Fix the low mode in the map.

نظرات و امتیاز ها

۲۶۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Mobina
٥ روز پیش

‏✓ باری خیلی خیلی باحاله ولی یکم لگ داره

۰ ۰
پوریا سپهوند💯🤙🏻
٦ روز پیش

لگ داره😠👿

۵ ۷
ABRAHiM
٦ روز پیش

‏✓ کپی فری فایر و آفلاین است

۱ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده