استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
FPS Gun Shooting games 3D

FPS Gun Shooting games 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۰۶
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۲.۵
تعداد نظرات۴
حجم۹۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده 360 Pixel Studio
‏‏FPS Commando Shooting 3D - بازی های تیراندازی آفلاین
‏بازی های تیراندازی 2021 یک بازی تیراندازی کماندویی فریم بر ثانیه برای دوستداران بازی gun strike 2021 است. آیا برای تبدیل شدن به یک تیرانداز سه بعدی با تفنگ فریم بر ثانیه آماده هستید؟ این بازی تیراندازی 2021 برای کاربران بازی تیراندازی کماندویی رایگان است. بازی کماندو تیراندازی 3 بعدی دارای گیم پلی هیجان انگیز، گرافیک خیره کننده و سلاح های فریم بر ثانیه تیراندازی پیشرفته در این بازی اسلحه رایگان است. بازی تیراندازی آفلاین Fps به شما اکشن واقع گرایانه در ثانیه و تجربه هیجان انگیز می دهد. بازی های تیراندازی با اسلحه یکی از بهترین فریم در ثانیه Gun Shooter 3D - بازی های تفنگ رایگان است. این بهترین بازی تیراندازی اکشن کماندویی تا به حال در فروشگاه پلی استور است. بیایید اکنون FPS Gun Shooter 3D - بازی‌های تیراندازی آفلاین را دانلود کنیم و در حین انجام مأموریت‌های حمله در فریم بر ثانیه به بهترین تیراندازی کماندو تبدیل شویم. 3 بعدی - بازی تیراندازی رایگان.
‏بازی‌های تیراندازی جدید 2021 - آفلاین Gun Strike
‏اکشن بازی‌های 2020، به بهترین فریم در ثانیه تیراندازی کماندویی 2021 خوش آمدید، جایی که شما در حال بازی ماجراجویی تیراندازی سوم شخص برای تیراندازان کماندویی فریم در ثانیه هستید. اگر عاشق بازی های تیراندازی با تفنگ کماندویی فریم بر ثانیه هستید. پس بیایید هم اکنون Real Commando Shooting 3D - بازی های تفنگ رایگان را از playstore دانلود کنیم. بازی تیراندازی سه بعدی یک بازی تیراندازی آفلاین کماندویی فریم بر ثانیه است که به طور ویژه برای دوستداران بازی های تیراندازی سوم شخص طراحی شده است.
‏بازی های تیراندازی 2021 - بازی های آفلاین تفنگ 3 بعدی:
‏از این بازی های تیراندازی 2021 - تفنگ آفلاین لذت ببرید. بازی های سه بعدی اکنون به صورت کاملا رایگان در بازی های تیراندازی با تفنگ. بازی های جدید تیراندازی با اسلحه FPS Battleground بهترین تیراندازی کماندویی 2021 است. یک تیرانداز کماندویی باشید، در عرصه نبرد زنده بمانید و تمام دشمنان را بکشید و انسان ها را در این Commando Shooting 2021 نجات دهید - FPS Gun Shooter 3D. بازی Ultimate Gun Shooting دارای ماموریت های چالش برانگیز کماندویی فریم بر ثانیه است. آماده باشید تا هلیکوپتر خود را بردارید و پاراشات خود را باز کنید و وارد عرصه تیراندازی با فریم بر ثانیه شوید. از سلاح های فریم در ثانیه مدرن خود در Commando Secret Missions 2021 - New Games 2021 استفاده کنید و به تمام وظایف تیراندازی با اسلحه با کمال دست یابید. این بازی تیراندازی 2021 - FPS War - TPS Shooter بهترین بازی تیراندازی کماندویی فریم بر ثانیه برای دسترسی به مهارت های تیراندازی شما است. وقتی وظایف FPS Gun Strike - Sniper Shooting Games 2021 را انجام دادید، در تیراندازی جلد شماره 1 2021 هستید. وقت خود را هدر ندهید، بیایید اکنون بازی های تفنگی رایگان کماندوهای واقعی تیراندازی سه بعدی بازی کنیم.
‏تیراندازی کماندو واقعی 3 بعدی - بازی های رایگان اسلحه :
‏FPS Gun Shooter 3D - بازی های تیراندازی آفلاین دارای حالت های متعددی هستند که یکی از آنها ضربه فریم بر ثانیه و تیراندازی رایگان با اسلحه 2021 است. هر دو حالت برای تیراندازی کماندویی چالش برانگیز هستند عاشق آیا آماده ضربه زدن به عرصه نبرد هستید، بیایید یک اکشن تیراندازی رایگان 2021 را در بازی های تیراندازی 2021 - جنگ FPS - تیرانداز TPS شروع کنیم. کار شما در بازی های تیراندازی 2021 دشوار است، اما شما یک کماندویی واقعی هستید، بنابراین به وظایف بازی تیراندازی با اسلحه خود با کمال دست یابید و به یک کماندوی تیرانداز واقعی تبدیل شوید. در بازی‌های تیراندازی جدید 2021 - آفلاین Gun Strike، تعداد زیادی سلاح فریم بر ثانیه و تعداد پوسته‌های اسلحه‌های چشم‌گیر موجود است. Commando Shooting 2021 - FPS Gun Shooter 3D یک بازی اکشن مهیج و هیجان انگیز در بازی های تیراندازی 2021 است. سلام سرباز، بیایید بازی های تیراندازی 2021 - جنگ FPS - تیرانداز TPS را بازی کنیم و به سرعت به عرصه نبرد ضربه بزنید و با خیال راحت از همه انسان ها جان سالم به در ببرید و دشمنان را نابود کنید. عرصه نبرد
‏FPS Gun Strike - Sniper Shooting Games 2021 :
‏ویژگی های Gun Strike 2021 - بازی های تیراندازی رایگان Gun:
‏✓ پوسته های سلاح های چشم نواز< br>✓ بهترین گیم پلی تیراندازی با فریم در ثانیه
‏✓ تعداد سلاح های تیراندازی پیشرفته در فریم بر ثانیه
‏✓ بازی تیراندازی آفلاین تک نفره و چند نفره
‏✓ گرافیک سه بعدی واقعی و انیمیشن های جالب
‏✓ سفارشی سازی کنترل
‏✓ مخصوصا بهینه‌سازی بازی برای دستگاه‌های کوچک نیز
‏✓ گیم‌پلی تیراندازی آفلاین چند نفره به‌زودی ارائه می‌شود
‏Gun Strike 2021 - بازی‌های تیراندازی رایگان با تفنگ رایگان است و توسط ADS پشتیبانی می‌شود.

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علی نوری
١١ آبان ١٤٠١

‏✓ وقتی نت نداری خوب ‏✗ آسونه. ‏✗ گان ها کم ‏✗ کیفیت پایین در کل نه خوبه نه بد

۰ ۰
شیراب کوهدامنی
١٥ مهر ١٤٠١

گو است

۴ ۶
Ali
٢٧ اردیبهشت ١٤٠١

مثل عکساش نیست

۳۰ ۲۳

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده