استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Sniper Games: Gun Shooter Game

Sniper Games: Gun Shooter Game

تک‌تیرانداز

نصب در حال دریافت
نسخه۱۴.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۱۳
تعداد دانلود۷۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۲۸۷
حجم۳۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده GAMEXIS
‏‏به تک تیرانداز افسانه ایبازی آفلاین 3D FPS رایگان - بازی های تیراندازی 2020 خوش آمدید.
‏ آیا شما برای یک بسته بندی شده رایگان آفلاین بازی fps sniper 3d آماده هستید؟ بازی تیرانداز از خفا جدید 2021 مبتنی بر یک حالت داستانی جالب و بازی اکشن تیراندازی تفریح واقع گرایانه است. در 2021 بازی جدید ، شما باید موقعیت خود را با تیرانداز از خفا 3D نگه دارید و به دشمنان شلیک کنید. علاوه بر این ، از تا 2020 با بازی تیراندازی با تیرانداز لذت ببرید که به طور انحصاری برای کاربران بازی های اکشن بصورت رایگان برای بازی در تلفن همراه شما طراحی شده است.

ویدئو معرفی بازی

‏ این بازی جدید نیز هنوز در دسته های برتر بازی تیراندازی با تیرانداز ایستاده است. این بازی های تیراندازی با اسلحه شامل یک داستان جذاب وبازی تیراندازی رایگان چالش است. ممکن است بهترین بازی های تیرانداز از خفا جهان 2021 &بازی تیرانداز از خفا بسیاری بازی کرده باشید اما این بازی دارای یک رویداد اکشن بدون توقف است. افسانه بازی تیراندازی با تیراندازدارای تعداد زیادی ماموریت تیرانداز از خفا است که با گرافیک واقع گرایانه مانند سایر بازی های جنگی در انتظار شما هستند. اکنون بهترین تیرانداز رابازی های تیراندازی آفلاین به صورت رایگان امتحان کنید و همچنین از 2021 بازی جدید ماجراجویی و هیجان لذت ببرید.
‏ بازی تیرانداز FPS
‏ نبرد تیرانداز از خفا نبرد 2020 – اینبازی تیراندازی با اسلحه یک داستان کاملاً متفاوت اما جالب برای تیراندازان تیرانداز برای افزایش لذت2021 بازی جدید تیراندازی با تیرانداز دارد. بهترین بازی تیرانداز از خفا جدید 2021 ما را امتحان کنید و ماجراهای جهانی تیرانداز را باز کنید. این تیرانداز از خفا 3D تیرانداز بازی رایگان 2021 تمام دشمنان صحنه جنگ را از بین می برد قبل از اینکه سلامتی شما در بازی جنگ تیرانداز & بازی های اکشن 3d شسته شود. بازی تیراندازی با تیرانداز دارای اسلحه بازی 3D fps برای مبارزه و شلیک در برابر دشمنان در بازی تیراندازی آفلاین.
‏ بیشترین هیجان از همه شوت کردن بازی های 2020
‏ جدید تیرانداز از خفا بازی های تیراندازی 2021 با سرگرم کننده ماموریت fps است از همه افراد دیگر بازی های سرگرم کننده 3D بسته شده است. اکنون ازهدف افسانه است بازی تیرانداز از خفا 2020 لذت ببرید. این بازی تیراندازی با تک تیرانداز جدید نیز یکی از بهترین بازی های اکشن 2021 است و به راحتی سطح آفلاین بازی تیراندازی تیرانداز دیگر را شکست می دهد. بازی اکشن ما یکی از مورد انتظارترین تیتراژهایی است که در سال 2021 نیز پخش می شود. در این بازی تیراندازی آفلاین دشمنان همه طرفدار پخش هستند ، بنابراین آماده باشید تا آنها را شکست دهید.
‏ بازی های جنگی 2020
‏ ماموریت های استراتژیک بازی های آفلاین جنگ
‏ این بازی استراتژیک را برای سرگرمی و تسلط بر کنترل ها انجام دهید و از ماموریت های رایگان هیجان انگیز بازی تیراندازی نبرد لذت ببرید. این توصیه شده برای شما بسیار تیرانداز از خفا 3D است. در این2021 بازی رایگان تیرانداز ، نبردهای تیرانداز با تیراندازماموریت های روزانه خود را انجام دهید تا سطح بازیکن خود را در عصر جدید از بازی های آفلاین 2021 افزایش دهید همچنین چندین ماموریت تیرانداز نیز باعث سرگرمی و ماجراهای بازی تیرانداز از حالت آفلاینخواهد شد.
‏ تیرانداز از خفا 3D & 2021 بازی رایگان تیرانداز بازی های تیراندازی با فریم در ثانیه بازی آزاد به اتاق شما می آید. در این بازی اکشن جدید بازیکنان به راحتی می توانند نبرد را به صورت رایگان آغاز کنند و این تیراندازی با تیرانداز مهارت های خود را در برابر دشمنان بازی جنگ 3D تیرانداز تقویت کنید.
‏ شلیک بازی ها ویژگی
‏ یک بازی رایگان برای آفلاین
‏ کنترل بازی روان برای غلبه بر 2021 بازی دشمنان
‏ ماجراهای اکشن اول شخص
‏ تن از ماموریت های هیجان انگیز مبتنی بر داستان بهترین بازی تیراندازی آفلاین
‏ اعتیاد آور بازی های بدون توقف تیراندازآفلاین 3D 2021 اقدام و درگیر شدن بازی تیراندازی FPS
‏‏مهارت های تیراندازی را در بازی معروف تیراندازی تک تیرانداز در سراسر جهان بیاموزید 🎮

‏✔️ اضافه شدن حالت چند نفره جدید - Team Deathmatch 💀
‏✔️ اضافه شدن سلاح های جدید در فروشگاه ⚔️
‏✔️ اضافه شدن انعکاس نقشه مکعب به محدوده تفنگ 🗺️
‏ ✔️ بیش از 20 سطح در حالت PVP و Gunship اضافه شده است 💹
‏✔️ بهبود در گیم پلی و گرافیک😎
‏✔️ کنترل های واقعی با اسلحه های معروف در سراسر جهان

نظرات و امتیاز ها

۲۸۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
♡دختر خوشگل ♡
پریروز

خیلی خوب خوب بد کدام گزینه؟ خوب🙄☹

۴ ۱
50001760
٤ خرداد ١٤٠٢

از نظر من بازی خفن تری وجود دارد

۴ ۰
ابوالفضل
٢ خرداد ١٤٠٢

این بازی آن قدر جذاب نیست

۵ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده