استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
BulletStrike: Shooting Game

BulletStrike: Shooting Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۴.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۱۸
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۸۲
حجم۹۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Horus Entertainment
‏‏چالش برانگیز ترین بازی تیرانداز از خفا و تیراندازی Battlegrounds با PvP در زمان واقعی!
‏برای بازی چند نفره حماسی SNIPER 3D بازی تیراندازی رایگان آماده شوید! باز کردن انواع اسلحه های تیرانداز از خفا مدرن با ده ها فایل پیوست! سایر رزمندگان تیرانداز را شکست دهید و به صدر تابلوهای اصلی برسید!

ویدئو معرفی بازی

‏به Bullet Strike ، یک بازی رایگان تیرانداز ، که در آن می توانید با جنگ با تک تیراندازهای واقعی در سراسر جهان در عرصه های مختلف تیرانداز تبدیل شوید ، به Bullet Strike خوش آمدید.
‏آیا شما در حال یافتن بازی های تیراندازی رایگان حماسی هستید؟ آیا بسیاری از بازی های تیرانداز را امتحان کرده اید اما نمی توانید خودتان به بازی های تیراندازی مناسب برسید. نگران نباشید ، Bullet Strike ، بهترین بازی تیراندازی FPS در تلفن همراه ، برای کمک به شما در اینجا است.
‏امکانات
‏★ در میدان های جنگ بازی های FPS تیراندازی در زمان واقعی را تجربه کنید: این یکی از بازی های تیراندازی آنلاین رایگان به صورت چند نفره است ، بنابراین می توانید در سراسر جهان با تیراندازان تیرانداز از خفا واقع شوید.
‏★ باز کردن ده ها اسلحه و زره های تیرانداز از خفا جدید ، قدرتمند: اسلحه های تیرانداز از خفا و زره ها به طور مداوم منتشر و به روز می شوند. این بازی همچنین از اسلحه های Bazzoka و Grenade برای پشتیبانی شما برخوردار است.
‏★ از تاکتیک های تک تیرانداز برای رسیدن به صدر تابلوهای استفاده کنید: مهارت های تیرانداز تیرانداز را در آزمایش قرار خواهید داد. King Sniper FPS باشید و جوایز بسیاری برای شما داریم.
‏r اسلحه های تیرانداز از خفا مورد علاقه خود را با انواع بسیاری از پیوست ها ارتقا دهید.
‏always همیشه در حالت ها ، نقشه ها و شخصیت ها به روز باشید: همیشه بازی Bullet Strike ، Sniper 3D به طور مرتب به روز می شود تا خواسته های بازیکنان را برآورده سازیم.
‏Bullet Strike یکی از بهترین بازی های رایگان تیراندازی آنلاین است که در آن می توانید از مهارت های اعتصاب تیرانداز از خفا و تاکتیک های تک تیرانداز برای از بین بردن تیراندازان تیرانداز در اطراف خود استفاده کنید. بازی دارای 2 حالت تیرانداز از خفا 3D: تیرانداز از خفا PvP و PvE. حالت PvE به شما کمک می کند تا با بازی های تیرانداز چند نفره آشنا شوید. در هنگام آماده شدن با اعتصاب تیرانداز ، می توانید حالت Sniper PvP را برای جنگ با جنگجویان تیرانداز از خفا واقع در سراسر جهان انتخاب کنید.
‏ 
‏سعی کنید اسلحه های تیرانداز از خفا ، زره و پیوست های آن را در اسرع وقت به روز کنید. برای تبدیل شدن به جنگجویان تیرانداز ، هنگام ورود به عرصه تیرانداز از خفا ، شما باید مهارت های مدرن تیرانداز از خفا را با اسلحه های تک تیرانداز ترکیب کرده و از وسایل پشتیبانی به روشی هماهنگ استفاده کنید.
‏ماموریت شما برای برنده شدن در نبردهای بازی تیراندازی رایگان ما ، پیدا کردن و کشتن تمام دشمنان در عرصه حمله تیرانداز از خفا ، که شاید اهداف دور از دسترس ، در حال حرکت یا پنهان کردن باشد. اگرچه اهداف تیرانداز از خفا در پشت دیوارها یا موانع پنهان است ، اما شما کاملاً می توانید از اسلحه تیرانداز با تفنگ های تک تیرانداز خود که مجهز به توانایی سوراخ کننده قدرتمند برای شکست دادن آنها است ، استفاده کنید. هرچه هدف شما دورتر باشد ، دستاوردهای بالاتری نیز کسب خواهید کرد.
‏ 
‏Bullet Strike: Sniper PvP ، یکی از بهترین بازی های رایگان تیرانداز ، برای دستیابی به 'شات عالی کشتن' تجربه بقا بی نظیر و چالش برانگیز را برای شما به ارمغان می آورد. به عرصه تک تیراندازها بپیوندید ، با بهره گیری از هر نبرد با تجربه بازی های برتر FPS ، به قاتل تیرانداز از خفا تبدیل شوید. علاوه بر این ، این یکی از بازی های تیراندازی رایگان است ، بنابراین یک وسیله مناسب و برخی مهارت های FPS تیرانداز پادشاه کافی است ، بقیه بازی به شما می دهد.
‏مجهز به گرافیک بازی های FPS واقعاً جذاب ، صداهای واقعی ، ویژگی های مداوم به روز شده و تیرانداز در زمان واقعی 3D در مقابل تیرانداز PvP از سراسر جهان ، Bullet Strike قطعاً یکی از بهترین بازی های تیرانداز چند نفره برای موبایل است.
‏برخلاف سایر بازی های FPS ، Bullet Strike نوعی بازی رایگان تیراندازی آنلاین است که می توانید از اولین دقایق نبرد ، تیرانداز از خفا 3D از بازی مدرن تیرانداز را تجربه کنید.
‏نه تنها یکی از بهترین بازی های تیراندازی در FPS است ، بلکه این تک تیرانداز 3D نیز با استفاده از تاکتیک های تیرانداز از خفا شما تیرانداز تیرانداز است. با نشان دادن اینکه شما یک FPS پادشاه تیرانداز از مناطق جنگی هستید ، به یک قاتل تیرانداز واقعی تبدیل خواهید شد.
‏Bullet Strike یکی از جالب ترین بازی های تیرانداز رایگان است که توسط تیرانداز از خفا نمایش داده شده است که در آن یک شات در واقع یک چالش است!
‏ما مطمئن هستیم که این بهترین بازی چند نفره SNIPER GAME برای موبایل در حال حاضر است!
‏ما را در کانالهای اجتماعی دنبال کنید:
‏وب سایت: https://bulletstrike.com/
‏فیس بوک: https://www.facebook.com/BulletStrikeGame/
‏توییتر: https://www.facebook.com/BulletStrikeGame/
‏‏★ میدان‌های نبرد کشتار در زمان واقعی بازی‌های تیراندازی FPS را تجربه کنید: این یکی از بازی‌های تیراندازی آنلاین رایگان چند نفره است تا بتوانید با تیراندازان تک تیرانداز واقعی در سراسر جهان رقابت کنید.
‏★ قفل ده‌ها تفنگ و زره تک تیرانداز جدید و قدرتمند را باز کنید: Sniper اسلحه ها و زره ها به طور مداوم منتشر و به روز می شوند. این بازی همچنین دارای تفنگ های Bazzoka و Granade برای حمایت از شما است.
‏★ از تاکتیک های تک تیرانداز برای رسیدن به بالای جدول امتیازات استفاده کنید
‏★ تفنگ های تک تیرانداز مورد علاقه خود را با انواع مختلفی از پیوست ها ارتقا دهید.

نظرات و امتیاز ها

۸۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مصطفی
٢ مهر ١٤٠١

اصلا بالا نمیاد بدرد نمیخره

۲ ۵
اسماعیل
١٨ اسفند ١٤٠١

‏✓ خیلی خیلی بازی بدیه

۱ ۰
gkvjub.mm
٧ بهمن ١٤٠١

ابلخقههلبح

۱ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده