استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Beast Animals Kingdom Battle: Dinosaur Games

Beast Animals Kingdom Battle: Dinosaur Games

نسخه۲.۶
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۰/۱۳
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۱۶
حجم۷۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Gamtertainment
‏‏شبیه‌ساز نبرد Animal Kingdom در بازی‌های Dinosaur Battle & Simulator
‏به Exotic Animal Kingdom Battle 2018 خوش آمدید که دارای یک بازی منحصر به فرد از حیوانات وحشی است که در میدان نبرد نهایی با بازی‌های دایناسور می‌جنگند. بازی های مبارزه با حیوانات با استراتژی جنگی بازی های قلمرو حیوانات تجربه جدیدی از بازی های شبیه ساز نبرد جانوران را ارائه می دهد. آیا از جنگ استراتژی حماسی و شبیه ساز با داشتن استراتژی دقیق نبرد شبیه ساز نبرد در جنگ حماسی اطلاعی دارید؟ شبیه ساز حیوانات وحشی با شبیه ساز شیر، شبیه ساز گرگ و صنایع دستی وحشی برای حمله در بازی های شبیه ساز جنگ. در این ماجراجویی وحشی فقط تصور کنید که در حال بازی شبیه ساز دایناسور هستید. و زمان آن فرا رسیده است که قلمرو جنگی حیوانات خود را نجات دهید زیرا توسط دشمنان شما در بازی های حیوانات عجیب و غریب مورد حمله قرار گرفته است. Melee، Ranged، Cavalry و Dinosaur Attack منتظر شما هستند. از بین مبارزان مختلف انتخاب کنید و آنها را در میدان نبرد قرار دهید. حریفان شما به جنگجویان حیوانات در بازی های عجیب و غریب حیوانات مجهز شده اند. وحشت نکنید. زمان دقیق دفاع از امپراتوری خود با جنگجوی حماسی بزرگ خود است. از مهارت های رزمی بازی های جنگ حیوانات خود استفاده کنید و برای ادعای پیروزی بجنگید. حالت مورد علاقه خود را Single Player یا sandbox انتخاب کنید و با استراتژی نبرد حماسی شروع به بازی کنید. ویژگی ارتقاء آن به شما این امکان را می دهد که نیروی دفاعی پیشرفته تری دریافت کنید. شخصیت های مختلف حماسی شبیه ساز جنگ جانوران مانند کرگدن، یوزپلنگ، گوریل، ببر، شیر، فیل مهارت های جنگی شگفت انگیز متفاوتی دارند. شما یک جنگجوی حماسی شبیه ساز فیتینگ هستید و این توانایی را دارید که با استراتژی حماسی جنگ جانوران نبرد، دشمن را شکست دهید. از سرگرمی بازی های نبرد حماسی و شبیه ساز در بازی های نبرد جانوران با ماجراجویی وحشی لذت ببرید و یک قهرمان حماسی شبیه ساز نبرد و شبیه ساز پادشاهی حیوانات ساوانا در شبیه ساز جنگ حماسی باشید.

ویدئو معرفی بازی

‏آماده برای شبیه ساز نبرد در Wild Craft
‏حیوان جنگل مهارت‌های جنگ حماسی و نبرد حماسی حیوانات شما را می‌داند زیرا شما بهترین نبرد دایناسورها در شبیه‌ساز جنگ به ماجراجویی وحشی واقعی هستید. شما به‌عنوان قهرمان جنگ‌های شبیه‌ساز نبرد جانوران که دارای بازی‌های مبارزه با حیوانات ساوانا هستید، مهارت‌های نبرد تاکتیکی را از آخرین میدان نبرد بازی‌های گرگ دارید، در برابر جنگ حیوانات وحشی مبارزه خواهید کرد. اکنون شما به عنوان یک رهبر پادشاهی جنگ، نبرد آینده نگرانه را در بازی های نبرد پادشاهی حیوانات رهبری خواهید کرد. با بر عهده گرفتن این مسئولیت، برای صلح و شکوه شبیه ساز حیوانات وحشی و صنایع دستی وحشی در این بازی های نبرد نهایی مبارزه خواهید کرد. شبیه ساز گرگ، شبیه ساز شیر، شبیه ساز فیل، کرگدن، یوزپلنگ و گوریل خود را با شبیه ساز دایناسور در میدان نبرد نهایی در بازی های شبیه ساز نبرد واقعی تنظیم کنید. زندگی شما با این بهترین بازی شبیه‌ساز حیوانات با تاکتیک‌های نبرد حماسی نهایی به بازی‌های شبیه‌ساز جنگ تغییر می‌کند.
‏از نبرد حیوانات جنگل با شیر، گرگ، گوریل، فیل، حمله دایناسور و مبارزه کرگدن لذت ببرید< /b>
‏از بازی‌های پادشاهی حیوانات با شیر وحشی و سایر حیوانات جنگل که برخلاف شبیه‌ساز مبارزه که در بازی‌های مبارزه با حیوانات اعتصاب می‌کند، در حال مبارزه هستند، لذت ببرید. به نبرد حیوانات وحشی بپرید و در بازی های ماسهبازی نبرد جانوران در برابر دشمنان پادشاهی پیروز شوید. تاکتیک های نبرد نهایی و بازی های نبرد حماسی را در منطقه جنگی در بازی های جدید حیوانات وحشی تجربه کنید و بازی های دایناسورها را یاد بگیرید که در بازی های گرگ با دنیای حیوانات مبارزه کنید. این یک جنگ حماسی است که در آن حیوانات جنگل حکومت می کنند، بنابراین برای دفاع از ارتش حیوانات در جنگ حماسی جدید آماده باشید. شبیه‌ساز شیر خود را با تاکتیک‌های جنگ حماسی تنظیم کنید و با شبیه‌ساز دایناسور یک ارتش بسازید، زیرا شما جنگجوی حماسی در برابر بازی‌های شبیه‌ساز جنگ جانوران هستید.
‏Beast Animal Battle: Epic Battle ویژگی‌ها:
‏• ماموریت های اعتیادآور بازی های جنگی حماسی!
‏• محیط جنگ شگفت انگیز برای دوست داشتن شبیه ساز حیوانات وحشی با بازی های دایناسور!
‏• گرافیک سه بعدی عالی برای شبیه ساز جنگ!
‏• صداهای انفجاری واقعی بازی پادشاهی حیوانات ساوانا!< br>• کنترل های روان و آسان!
‏• انواع مختلف سربازان قدرتمند!
‏• حالت Sandbox!

نظرات و امتیاز ها

۱۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر رادین جعفری
٩ اردیبهشت ١٤٠٣

این بازی گراز دریایی دارد بازی را نصب کنید

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 🕎🕎🕎دکتر🕎🕎🕎
٢٧ فروردین ١٤٠٣

خوبه ولی چیز های غیر طبیعی زیاد داره

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر spider-man
٤ مرداد ١٤٠٢

عالی بود ممنون از سازندش حتما نصب کنید

میپسندم۳ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده