استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Wild Zombie Online(WZO)

Wild Zombie Online(WZO)

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۹.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۲۲
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۷۲
حجم۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده 1Games
‏‏یکی از بهترین شبیه سازهای زندگی حیوانات که زندگی حیوانی کاملا متفاوت را شبیه سازی کرده است: سگ های زامبی،
‏موجودات درنده و خطرناک را شکار کنید و بدانید که اگر شکار نکنید شکار میشوید!
‏در دنیای حیوانات و در قانون جنگل تنها قوی ترین ها زنده میمانند. محیط این بازی پر است از حیوانات وحشی ولی شما هم گله ای از سگ های زامبی را در اختیار دارید و میتوانید حتی درنده ترین حیوانات را نیز شکار کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏حتی بعضی مواقع با اژدهایانی غول پیکر روبرو میشوید که بیشتر در برابر شما مقاومت میکنند و برای شکار کردن شان باید بیشتر زحمت بکشید.
‏گله سگ های شما باید در دل هر حیوانی چه اهلی و چه وحشی وحشت بیاندازد.
‏سه محیط مختلف
‏این بازی دارای سه  محیط صحرایی (ساهارا)، پوشیده از برف (سیبری) و استوایی (ساوانا) است. شما در این محیط ها با حیوانات وحشی مختلف و حتی اژدهایان زامبی که از دهانشان آتش میبارد روبرو خواهید شد. حتی برخی از آنها قابلیت منجمد کردن یا پرتاب صاعقه را هم دارند. ضمنا در نقشه های مختلف بازی هر از چند گاهی یک رویداد قرار داده میشود که برای مدت زمان محدودی فعال است و میتوانید با رفتن به آن قسمت از نقشه در آن شرکت کنید. همچنین میتوانید به صورت آنلاین و تک به تک با کاربران دیگر مبارزه کنید.
‏شکار به روش های مختلف
‏شما نه تنها میتوانید به طور معمول به شکار بروید وبلکه میتوانید از قابلیت های زامبی سگ هایتان و قدرت های خاص آنها نیز استفاده کنید.
‏مراحلی متنوع و دهها دستاورد مختلف
‏بازی دارای منویی به نام منوی مدال است که در واقع نام بخش دستاوردهای بازی است. شما میتوانید با عبور از مراحل بازی و شکارهای موفق دستاوردهای بیشتری بدست آورده و رده خود را بالا ببرید. همچنین میتوانید در شکار برخی از حیوانات خاص از منوی بالادستی نیز استفاده کرده و صدمات بیشتری به این حیوانات وارد کنید.
‏لطفا توجه داشته باشید که میزان پیشرفت تان در این بازی در حافظه گوشی یا تبلت تان ذخیره میشود بنابراین اگر بازی را پاک کنید میزان پیشرفت تان در بازی نیز از دست خواهد رفت و قابل بازیابی نخواهد بود.

نظرات و امتیاز ها

۷۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
هیراد برزوئی
٩ اسفند ١٤٠١

بازیش عالیه

۳ ۱
BEAST
٢٧ بهمن ١٤٠١

چرا وارد نمیشه. اسم ساختم هرچی صبر میکنم نمیاره. لطفا یکی بهم بگه... :(

۱ ۳
متین گیمر
١٠ آبان ١٤٠١

یکی‌بهم‌بگه‌چجوریه‌اصلا‌چرا‌سریع‌تموم‌میشه

۴ ۹

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده