استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Pizza Delivery Boy Bike Games

Pizza Delivery Boy Bike Games

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۵/۰۴
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۱۲۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Games Astra
‏‏در بازی های تحویل پیتزا سریعتر از همیشه پیتزا تحویل دهید. برای تحویل به موقع پیتزا و برنده شدن در چالش های خاطرات غذایی، از رانندگی ماجراجویی در شهر با موتور لذت ببرید. سرمایه دار رستوران و پیتزافروشی شما را به عنوان پسر تحویل پیتزا در بازی های رستوران با دوچرخه تحویل استخدام می کند. دوچرخه پیتزا را سریعتر برانید تا به موقع برسید. اکنون مردم نیازی ندارند جایی بروند، در بازی‌های تحویل پیتزا، تحویل غذا در جای خود می‌آید.
‏اکنون در بازی‌های آشپزی نیازی به پخت پیتزا نیست، پیتزا آشپز استخدام شده برای پخت پیتزاهای خوشمزه در پیتزا فروشی، شما فقط باید سفارش پیتزا را به عنوان بازی های رانندگی پسر تحویل غذا تحویل دهید. از مهارت رانندگی ماشین و بازی شبیه ساز خود برای تحویل به موقع سفارش استفاده کنید و خود را به عنوان موتور سوار دوچرخه تحویل پیتزا در شهر در رانندگی دوچرخه سوار ثابت کنید! با استفاده از مهارت های موتورسیکلت و رانندگی دوچرخه در بازی های پیتزا از ترافیک جاده های شهری و هرگونه برخورد با وسایل نقلیه دیگر جلوگیری کنید. به عنوان یک چالش تحویل پیتزا بسیار سریع، تا می توانید پیتزا تحویل دهید و نکاتی را از مردم شهر در بازی های پیتزا جمع آوری کنید. آشپز پیتزا فروشی پیتزاهای شهر را در بازی های آشپزی می پزد. با چالش های مختلف خاطرات غذایی سرگرم شوید.
‏در زمان ناهار، مشتریان در شهر گرسنه هستند، به عنوان دوچرخه سوار سریع در شبیه ساز رانندگی، سریعتر تحویل دهید. صاحب پیتزافروشی می‌خواهد کار تحویل به موقع انجام شود تا مشتریان خوشحال شوند و پیتزا را بیشتر در دوچرخه پیتزا سفارش دهند. سرمایه‌دار پیتزافروشی و رستوران، یک پسر دوچرخه‌سوار سریع می‌خواهد تا پیتزای خوشمزه و داغ را به‌طور کارآمد با موتور پیتزا تحویل دهد.
‏ویژگی‌های کلیدی شبیه‌ساز رانندگی پسر تحویل پیتزا عبارتند از:
‏ماموریت‌ها و چالش‌های پسر تحویل پیتزای متفاوت< br>دوچرخه شبیه‌ساز رانندگی برای خدمات سریع‌تر
‏دوچرخه‌ها را برای باز کردن قفل با تحویل به موقع پیتزا پسر سفارشی کنید
‏حالت‌های زمانی متغیر به عنوان چالش
‏در ترافیک شهر با چالش‌های مختلف هجوم ببرید
‏اکنون دانلود کنید و انجام ندهید' فراموش نکنید که نظرات و پیشنهادات خود را برای بهتر کردن گیم پلی به ما ارائه دهید.

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده