استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Army Truck Sim - Truck Games

Army Truck Sim - Truck Games

نسخه۱.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۵/۰۱
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۱۴
حجم۱۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Rock Hill Games
‏‏در بازی های شبیه ساز کامیون های موشکی ارتش ایالات متحده، کامیون موشکی ارتش ایالات متحده را برانید و با پرتاب کننده موشک به دشمن حمله کنید. با بازی های شبیه ساز رانندگی کامیون موشکی ارتش، هدف را نشانه گیری کنید. شبیه ساز کامیون موشک ارتش را به عنوان راننده کامیون و موشک انداز برای حمله دشمن برای دفاع از ملت خود در بازی های ارتش راننده کامیون جنگی در کنار بازی های تیراندازی برانید. کامیون موشکی جنگی ارتش را برنده شوید و کشور را از حمله موشکی دشمن در بازی های رانندگی کامیون موشکی ارتش نجات دهید.
‏جنگ نهایی آغاز شد، پس یک سرباز شجاع باشید و با شبیه ساز کامیون در موشک ارتش ما در ماموریت ارتش ایالات متحده شرکت کنید. بازی ها. از کشور خود در جنگ دفاع کنید، از سلاح های ارتش، کامیون های ارتش، و حمله موشکی و تفنگ های تیراندازی در بازی های رانندگی کامیون و بازی های نبرد ارتش ما در مقابل ارتش روسیه استفاده کنید. دشمن را شکست دهید، در کمپ اصلی آنها با تمام نیروهای نظامی شلیک کنید، از تفنگ استفاده کنید و در بازی های کامیون جنگی موشک پرتاب کنید. رانندگی واقعی کامیون موشکی ارتش را به عنوان یک راننده ارتش برای انجام ماموریت جنگی نظامی در شبیه ساز کامیون موشکی ارتش ما که بازی های ارتش را رانندگی می کند، تجربه کنید. این جنگ موشکی و نبرد نظامی نهایی است، کامیون موشکی ارتش ایالات متحده را با مهارت های رانندگی متخصص در هدف دقیق پارک کنید و موشک های حمله بازی شبیه ساز کامیون موشکی ارتش را برای منفجر کردن کمپ اصلی دشمن در بازی های ارتش پرتاب کنید.
‏رانندگی کامیون باری در زمینه حمله موشکی جنگ نهایی آسان نیست. در طول بازی های نظامی ما از مهارت های تیراندازی و تیراندازی به هدف خود استفاده کنید. به سرباز شجاع تبدیل شوید، مهارت های رانندگی سنگین خود را در زمینه پرتاب موشک جنگی در شبیه ساز کامیون موشک ارتش ایالات متحده اثبات کنید. نیروی کماندو از سلاح های قدرتمند در بازی های رانندگی کامیون های جنگی استفاده می کند. سرباز جسور از تانک نظامی، کامیون جنگی، حمله موشکی، هلیکوپتر و ماشین های ارتش در برابر نیروی دشمن در بازی های کامیون حمل و نقل ارتش استفاده می کند. پایگاه دشمن را با حمله موشکی، کامیون جنگی و تیراندازی تانک در بازی های کامیون رانی نابود کنید. از مهارت های رانندگی کامیون به عنوان یک حمل کننده وسیله نقلیه برای حمله نظامی در حمله موشکی ارتش ایالات متحده استفاده کنید: بازی های رانندگی کامیون موشکی ارتش و حمل و نقل محموله برای سلاح ها در نبرد در بازی های کامیون حمل و نقل ارتش. بازی های رانندگی شبیه ساز کامیون حامل موشک های ارتش برای بارگیری وسایل نقلیه در بازی های موشکی رانندگی موجود است.
‏شبیه‌ساز حمله موشکی ارتش ایالات متحده: ویژگی‌های بازی رانندگی کامیون ارتش:
‏کامیون‌ها و تانک‌های نظامی قدرتمند برای شکست دادن دشمنان
‏انواع مختلف پرتاب‌کننده موشک برای حمله
‏سلاح‌های مختلف برای انجام مأموریت‌های ارتش
‏ >از تانک‌های ارتش، اتومبیل‌ها، کامیون‌های باری و هلیکوپتر برای رانندگی استفاده کنید
‏کنترل‌های صاف برای راه‌اندازی شبیه‌ساز موشک و کامیون رانندگی 
‏شبیه‌ساز کامیون موشک ارتش را دانلود کنید، تا بتوانیم بازی را برای کاربران بهبود دهیم.

نظرات و امتیاز ها

۱۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر آدرین‌وگربه‌سیاه
٢٤ فروردین ١٤٠٠

بازی خیلی خیلی خوبی است به نظر من باید بیشتر از پنج ستاره به این بازی داد

میپسندم۳۱ نمیپسندم۶
عکس کاربر aryan
١٥ اسفند ١٣٩٩

این بازی مال بچا سه ساله ها هست

میپسندم۱۳ نمیپسندم۱۱
عکس کاربر Amirmohammad.m.1387
٣ اسفند ١٣٩٩

چرته بازیش

میپسندم۱۷ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده