استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Pizza Delivery: Driving Simula

Pizza Delivery: Driving Simula

نسخه۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۰/۱۵
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۸
حجم۱۲۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Play With Games
‏‏بازی رانندگی جدید و هیجان انگیز تحویل پیتزا! حالت های بازی متعدد، چالش های متنوع و مسابقات هیجان انگیز در اطراف محیط های زیبای شهر! یک راننده تحویل پیتزا و موارد دیگر شوید!
‏ویژگی ها:
‏▶ 9 حالت بازی منحصر به فرد: در همه آنها رانندگی کنید و در رانندگی مهارت پیدا کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏▶ محیط های شهر هیجان انگیز: پر از معابر باریک چالش برانگیز
‏ ▶ ترافیک واقعی و عابران پیاده: هنگام رانندگی مراقب باشید!
‏▶ مجموعه ای عالی از وسایل نقلیه: دوچرخه، اتومبیل و موارد دیگر!
‏ماجراجویی راننده تحویل پیتزا شما اکنون آغاز می شود! با رانندگی و پارک کردن یک انتخاب متنوع ماشین و دوچرخه، چالش های رانندگی را کامل می کنید، سفارش پیتزا را تحویل می دهید و در مسابقات شبانه هیجان انگیز در یک شهر زیبا شرکت می کنید! این تجربه شبیه‌ساز نهایی برای طرفداران اتومبیل رانی است که به دنبال چیزی جدید و متفاوت از سایر بازی‌های مسابقه‌ای هستند!
‏در تحویل پیتزا باید مطمئن شوید که مردم در سراسر شهر آنچه را که سفارش داده‌اند دریافت می‌کنند! به عنوان یک پسر تحویل پیتزا، آنها را روی نقشه پیدا کنید، شروع به رانندگی کنید تا در ایست های بازرسی خاص با آنها ملاقات کنید یا کمی کارآگاهی انجام دهید، وقتی تنها چیزی که در مورد موقعیت مکانی مشتری می دانید خیابانی است که در آن منتظر هستند! موتورسیکلت قابل اعتماد شما شما را به موقع به مقصد می رساند - به شرط اینکه راننده تحویل پیتزا به اندازه کافی خوب باشید! مهارت های پارکینگ شما نیز در اینجا مورد آزمایش قرار می گیرد - دوست ندارید این سفارش ها آسیب دیده به دستتان برسند!
‏آیا می توانید با سرعت کافی رانندگی کنید تا پیتزا را به موقع تحویل دهید، اما در پارکینگ خود نیز ایمن و دقیق باشید؟ مهارت های دوچرخه سواری خود را ثابت کنید و نشان دهید که قادر به انجام این کار هستید! اگر تصادف کنید - شکست می خورید. این یک شبیه ساز رانندگی واقعی است که در آن باید با خیال راحت و با دقت رانندگی کنید. اما شانس دوم وجود دارد! اگر موتورسیکلت شما تصادف کرد، همیشه می‌توانید از یک ویژگی مفید زمان برای عقب بردن استفاده کنید تا دوباره روی پای خود بایستید و پیتزای خود را تحویل بگیرید.
‏در مجموعه دوچرخه‌ها باید در شهر پیمایش کنید و دوچرخه‌های باقی مانده از افرادی را جمع‌آوری کنید. آنها را اجاره کرد. آیا می توانید تنها با استفاده از نقشه درون بازی راه خود را در یک شهر شلوغ پیدا کنید؟ شما باید از مهارت های تفکر منطقی و آگاهی فضایی خود در رانندگی خود استفاده کنید. حمل و نقل محموله های گران قیمت یک کار سخت است که به رانندگی و پارک ماهرانه نیاز دارد!
‏در مسابقات شبانه باید رفلکس های سریع و مهارت های رانندگی خود را ثابت کنید تا از سایر رانندگان پیشی بگیرید و اولین نفری باشید که به خط پایان می رسد! یک نوع متفاوت از شبیه ساز رانندگی بازی کنید! به رفلکس ها و غرایز سریع خود برای رانندگی سریع اعتماد کنید و حریفان رانندگی خود را پشت سر بگذارید!
‏همه این فعالیت ها را کشف کنید و بر آنها مسلط شوید تا به راننده نهایی تحویل پیتزا و موارد دیگر تبدیل شوید!

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر حسین
٢١ اسفند ١٤٠٢

خیلی بده مرحله اول موتور راه نمیره

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر هامان عباسی
٢ بهمن ١٤٠١

بازی خیلی عالیه 🙏🙏

میپسندم۳ نمیپسندم۰
عکس کاربر شوتی
٢٢ مرداد ١٤٠٠

خیلییییییی بددددددددد

میپسندم۲ نمیپسندم۱۲

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده