استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Stickman Legends: Sword Fight

Stickman Legends: Sword Fight

نسخه۲.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۳۰
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۴
حجم۴۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده GameFlex Studio
‏‏سلام استیکمن کوچولو به بازماندگان جنگ در سایه! وقت آن است که بازی های مبارزه با شمشیر فوق العاده چوبی را شروع کنید و شانس تبدیل شدن به اسطوره استیکمن بازی های شگفت انگیز استیکمن برای پسران را داشته باشید. در این مبارزه در این مبارزه افسانه ای سایه فیگور چوبی که در آن باید با تبر دشمنان خود را در عرصه مبارزه با شمشیر نبرد، سرگرم شوید. نینجاهای افسانه ای مبارزه با چوب باشید و از خود در برابر دشمنان این بازی مبارزه ای استیکمن 2021 محافظت کنید.
‏بازی مبارزه ای جنگجوی stickman یک بازی سرگرم کننده و دیوانه کننده موبایل برای مبارزان استیکمن مبارزه با شمشیر است. این مبارزه با سایه افسانه استیکمن دوئل دارای فیزیک واقع گرایانه و گیم پلی هاردکور است تا به مبارزان استیک تجربه چالش برانگیزتری از بازی های مبارزه با سوپر استیک بدهد. بنابراین، بیایید با دیگر جنگجویان استیکمن بجنگیم و مهارت‌های نزاع و بقای خود را به آنها نشان دهیم تا به اسطوره نهایی فیگور چوب تبدیل شویم و در این بازی عالی مبارزه با اژدها استیکمن جوایز هیجان‌انگیزی کسب کنیم.
‏این stickman shadow fighter یک بازی نقش آفرینی و چند نفره برای اجرای سایه فایت رایگان است. وارد نبرد افسانه‌های سایه دوئل قرعه‌کشی شوید و با دشمنان شیطانی بیرحم روبرو شوید. بیایید برای مبارزه سایه چوب آماده شویم و همه آنها را در این بازی سرگرم کننده مبارزه با شمشیر 2021 شکست دهیم.
‏Super Stick Fight Epic Battle:
‏از جنگ افسانه ای جنگ سایه ها در نبرد نبرد لذت ببرید. عرصه و با شکست دادن دشمنان را تسخیر کنید تا از ماجراجویی بازی های مبارزه رایگان لذت ببرید. شانس تبدیل شدن به افسانه مبارزه با شمشیر استیکمن افراطی این بازی نبرد افسانه های سایه را بدست آورید. بنابراین، بیایید دوئست فیگور چوب مورد علاقه خود را انتخاب کنید و از سفارشی سازی افسانه های مبارزه نهایی لذت ببرید و با قدرتمندترین سلاح ها در بازی نبرد افسانه های سایه استیکمن دوئل خود وارد مبارزه سایه استیکمن شوید.
‏سلاح های مبارزه نهایی و مهارت های قدرتمند:
‏بازی استیکمن دوئل جنگی شدید سایه دارای سلاح های جنگی زیادی است تا به شما شانس تبدیل شدن به اسطوره نبرد نهایی در این بازی شمشیر مبارزه 2021 را بدهد. اقدام کنید و برش بزنید همه دشمنان را دور می‌زنید تا مهارت‌های قوی‌تری را برای سطوح آتی بازی مبارزه با چوب افسانه‌های سایه دوئل باز کنید. بازی سرگرم کننده نبرد قهرمان چوب را دانلود کنید و یک تجربه سرگرم کننده فراموش نشدنی از بازی های استیکمن جنگنده سایه با فیزیک ragdoll و بازی های نینجا مبارزه با استیکمن برای پسران داشته باشید.
‏مهیج ترین مبارزه Stickman با حالت های چند نفره نبرد شمشیر شدید:
‏ اکنون می توانید در این نبرد جنگ سایه استیکمن این شانس را داشته باشید که به نینجا چوب مبارزه با شمشیر تبدیل شوید. پس بیایید خود را در این جنگجوی فوق‌العاده استیکمن که با حالت‌های مختلف مبارزه می‌کند به چالش بکشیم و از مبارزه بی‌پایان این بازی شگفت‌انگیز افسانه‌های سایه استیکمن 2021 لذت ببریم.
‏بیایید تبرهای خود را روی دست بگذاریم و شگفت‌انگیزترین ماجراهای این تریلر اعتیاد آور را دانلود و لذت ببریم. بازی اکشن مبارزه با شمشیر افسانه های سایه استیکمن را بکشید.

نظرات و امتیاز ها

۱۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر HERO
٢٧ اسفند ١٤٠١

واسه ی من شمشیرش ازدست جدا میشه😡من این را دوست ندارم و زانبی ها مرا شکست می‌دهند لطفا پیگیری کنید. 😕

میپسندم۶ نمیپسندم۵
عکس کاربر امیر عباس ولایتی مفرد
١٩ بهمن ١٤٠١

خخخخخخخیلی خوب است لطفاً نصب کنید

میپسندم۱۴ نمیپسندم۲
عکس کاربر ‌‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌
٢١ شهریور ١٤٠١

🐛🦎🦎🐍🐲🐲🐉🦕🦖🦖🎃🎃🎃🎃🎃

میپسندم۱۴ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده