خانه بازی استراتژی
Stickman Modern Total War

Stickman Modern Total War

تعداد دانلود۱۰۰ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۲۱۳
حجم۲۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده FF Gaming Inc.
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
سری بازی های Stickman به یک برند تبدیل شده اند و تقریبا هر کسی روی تلفن همراهش یکی از بازی های این مجموعه را دارد، اوج موفقیت بازی به Stickman fight باز میگردد، جایی که پتانسیل بالای آدم کوچولوها به ما نشان داده شد، کاربران اندرویدی مایکت میتوانند این عنوان استراتژی جذاب را دانلود کنند.

گیم پلی، آدمک ها در میدان جنگ

گیم پلی این بازی جدید است و تاکنون نمونه اش را در عناوین دیگر ندیده ایم، دکمه های حرکتی و کنترلی به دو بخش در قسمت های چپ و راست صفحه تقسیم میشود و شما باید نیروهای خود را تکان دهید و اگر آسیبی به آنها وارد شد نیروهای جدید را راهی میدان نبرد کنید.
این عنوان سعی می کند حال و هوای جنگ جهانی را برای ما تداعی کند و شهرهای ویران را به نمایش میگذارد، در دو طرف میدان نبرد دو مجسمه بزرگ وجود دارد که اگر هر گروهی آن را زودتر تخریب کند برنده مسابقه خواهد بود و به پیشروی خود ادامه میدهد.

میدان نبرد پیش روی شماست

به وسیله دکمه شمشیر می توانید بازیکنان را به سمت جلو حرکت دهید و بعد از فشردن سپر، تمامی نیروها حالت دفاعی به خود میگیرند، اگر هم نتوانستید مقاومت کنید باید عقب نشینی کرده و به وسیله نیروهای تازه نفس پیش روی کنید، با توجه به اینکه سربازان شما از انتهای نقشه به سمت شما حرکت میکنند، باید در نظر داشته باشید که کمی طول میکشد که آن ها به شما برسند.
چند نوع نیرو وجود دارد که تفنگداران بیشترین اثر را روی جلوگیری از پیش روی دشمن دارند و آر پی جی زن ها هم قدرت تخریب بالایی دارند، هر کدام از این قهرمانان مقداری از انرژی زرد رنگ شما را مصرف خواهند کرد که در بالای صفحه تعداد آن نوشته شده است، به مرور زمان شما ربات ها و سربازان آخرالزمانی را هم آزاد می کنید و مبارزات وارد مرحله جدیدی خواهد شد.

اروپا را فتح کنید

در منوی انتخاب مرحله نقشه ای نمایش داده شده و نشان میدهد که شما و متحدانتان چه قدر پیش روی کرده اید و یا چه مناطقی را از دست داده اید، این کار باعث میشود که وضعیت خود را به دقت بررسی کنید و قبل از شروع مرحله بدانید که چه استراتژی را باید به کار بگیرید.
نیروهای پیاده، تانک و هواپیما در بازی وجود دارد و می توانید در ابتدا آن ها را در کنار بیس خود نگه دارید، سپس وقتی که نیروها تجمیع شدند دست به یک حمله بزنید و برج حریف را تسخیر کنید.
اگر از مکانیک های این بازی لذت بردید و دوست داشتید که دنیای متفاوتی را تجربه کنید، Stickman Battle هم شما را به عصر حجر و مبارزات اولیه انسان ها میبرد، با اینکه سازندگان سعی کرده اند که یک اثر متفاوت را خلق کنند، اما هنوز هم ایراد هایی وجود دارد که در آینده و به واسطه به روزرسانی ها باید آن را رفع کنند.

گرافیک و صداگذاری

سبک گرافیکی بازی دو بعدی و منحصر به فرد است، جزئیات شهرهای بازی به مرور زمان کمی تغییر میکند و سربازان هم دچار تغییرات ظاهری خواهند شد، طراحی های هنری بازی زیبا هستند اما وقتی که افکت های صوتی را به آنها اضافه میکنیم، خروجی اثری دلچسب نخواهد بود و بازیکن را دلسرد میکند.

جنبه های مثبت

بازی حجم کمی دارد و به شکل آفلاین هم قابل اجراست، بعد از نصب این بازی به محتوای مناسبی دسترسی پیدا میکنید، شما کنترل کامل میدان نبرد را در اختیار دارید و به وسیله فرمان های حرکتی به راحتی می توانید نفراتی که در میدان دارید را جابجا کنید.

جنبه های منفی

توتوریال بازی بسیار گیج کننده است و گاهی به اصرار سعی میکند که شما را مجاب کند که دکمه خاصی را فشار دهید و تا وقتی آن کار را انجام ندهید دست از سر شما برنمی دارد، عنوانی که از ابتدا قابل فهم نباشد به مرور زمان کاربران را گمراه خواهد کرد.
 
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟