خانه بازی استراتژی
تعداد دانلود۹۰۰
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۸
حجم۲۸۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده 37GAMES
‏‏آیا شما چیزی را که برای حکومت the لازم است را دارید ؟
‏بشریت توسط یک ویروس زامبی مرگبار به لبه انقراض کشانده شده‌است . اقدامات نومیدانه بازماندگان در مواجهه با راهزنان بی‌رحم ، زامبی‌های خشمگین و شرکت‌هایی شوم که در این بیابان پرسه می‌زنند ، همگی برای برتری بر سر برتری هستند ، بی‌هوده و بیفایده هستند . وظیفه شما این است که یک گروه از بازماندگان را تحت نظر داشته باشید و یک دژ زیرزمینی بسازید . زمان جنگ زامبی و مبارزه علیه بازیکنان در سرتاسر جهان است . سرنوشت بشریت بر دوش شماست .
‏ویژگی‌ها
‏دژ Underground منحصر به فرد خود را بسازید ! شما این آزادی را دارید که اساس خود را هر قدر که می‌خواهید ، گسترش دهید و ارتقا دهید !
‏فصل اول مکاشفه از اینجا شروع می‌شود ! فرماندهی‌کل نیروهای خود را بر آن دارد که سرزمین wasteland را فتح کنند و بشریت را نجات دهند .
‏بازماندگان را زیر بال خود بگیرید ! برای افراد درست کار کنید و یا آن‌ها را به بیابان رها کنید . زندگی آن‌ها در دست شماست .
‏قهرمانان Legendary Legendary ! از انواع مختلفی از قهرمانان انتخاب کنید که به شما در غلبه بر بیابان کمک خواهند کرد .
‏قدرت در اعداد ! با بازیکنان دیگر همراه شوید و در کنار یکدیگر مبارزه کنید . بیرون آوردن دشمن وقتی که از خواب بیدار شدید ، آسان‌تر است !
‏بقای مناسب‌ترین ! دسته‌های زامبی را تشکیل داده و با دسته‌های زامبی وارد جنگ شده و یا کل بیابان را فتح کرده باشند. به سوی تو خیز بر می‌دارم !
‏جنگ Multiplayer ! حتی سخت‌ترین ناخداها به دیگران هم نیاز دارند که پشت سر خود را تماشا کنند - دشمنان برای همیشه بعد از سرت خواهند بود !
‏فرمان را بردارید ! دژ مترو تحت کنترل شماست . آن را باز کنید و توسعه دهید. آن را به رشک و حسد Wasteland !
‏به بازیکنان بیشماری در سراسر دنیا ملحق شوید ! بازیکنان از همه زبان‌ها و فرهنگ‌های مختلف برای حکومت زمین‌های بایر رقابت می‌کنند . شما می‌توانید فصل آخر تاریخ را بنویسید .
‏برای آخرین اطلاعات و رویداده‌ای آینده از صفحه طرفداران فیس بوک خود پیروی کنید .
‏https: / /www.facebook.com / FRZW.۳۷Games
‏جلب توجه
‏پناه‌گاه اول : Z یک بازی استراتژی موبایل رایگان است . این برنامه خرید با app ارائه می‌دهد . همانطور که مورد نیاز ۳۷ مورد از شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی است ، بازیکنان باید بیش از ۱۲ سال بازی کنند .
‏HELP
‏به کمک نیاز دارید ؟
‏ما حمایت درجه اول را برای کمک به حل هر نوع مشکل بازی که دارید ، فراهم می‌کنیم . شما می‌توانید در هر زمانی به تیم پشتیبانی خود برسید ، یا با کلیک روی دکمه پشتیبانی بازی یا از طریق : global.support@۳۷games.com
‏سیاست PRIVACY :
‏https: / /gpassport.۳۷games.com / center / servicePrivacy / privacy
‏اصطلاحاتی که مورد استفاده قرار می‌گیرند :
‏https: / /gpassport.۳۷games.com / center / servicePrivacy / service
Patch Notes 1.18
1. Added Laser Workshop.
2. Added Leader Privileges.
3. Bug fixes and interface optimizations.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟