استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Live or Die: Zombie Survival

Live or Die: Zombie Survival

زندگی یا مرگ

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۳.۴۷۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۲
تعداد دانلود۴۵ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۳۰۲
حجم۲۱۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Not Found Games
‏‏زنده بمان، ما خوشحالیم که هنوز زنده اید! آخرالزمان وقتی که انتظارش را نداشتیم شروع شده. بازمانده، تنها چیزی که برایمان مانده است زنده ماندن است. شیوع ویروس تقریبا باعث نابودی تمام جمعیت شده و تنها سرزمین های مرده را برایمان به جای گذاشته که در آن ها هر بازمانده باید برای زنده ماندن با زامبی ها بجنگد. اسلحه بیولوژیکی میلیارد ها نفر را کشت و بقیه را به زامبی تبدیل کرد. اما شما تنها بازمانده نیستید. بعضی مردم نیز برای زنده ماندن در برابر زامبی ها می جنگند. خیلی کم میتوانیم به شما کمک کنیم اما اطلاعات مورد نیاز برای زنده ماندن را به شما خواهیم داد. باشد که آخرالزمان به شما رحم کند...

ویدئو معرفی بازی

‏ پروتکل بقا:
‏ هر بازمانده تنها میتواند به خودش در آخرالزمان تکیه کند. برای ساختن، درست کردن، استفاده از زره و اسلحه و کشتن زامبی ها خودت را آماده کن. هر روزی که در این زمین زنده بمانید باهوش تر و ماهرتر خواهید شد، هر مایل که از زامبی ها دورتر شوید سرعتتان نیز بیشتر می‌شود، هر سری که خرد کنید شما را قوی تر خواهد کرد. زنده ماندن را یاد بگیر و برای زنده ماندن تلاش کن. شما باید پیشرفت کنید تا در میان زامبی ها زنده بمانید.
‏ حتی بهترین بازمانده هم بدون اسلحه و زره مناسب در برابر ارتش زامبی ها خواهد مرد. هر بار که میشرفت میکنید زره ها و اسلحه های جدیدی را قفل گشایی میکنید. هر آن چه را که به شما کمک میکند زنده بمانید پیدا کنید. زامبی ها را به هر نحو ممکن از بین ببرید. زامبی های تقریبا مرده را مرده تر کنید تا زنده بمانید. ساخت و ساز مهمترین منابع شما برای زنده ماندن در این بازی هستند.
‏ مهم نیست که شما چقدر با اسلحه خود راحت هستید و مهارت دارید ویا چقدر زره خوبی دارید، شما باید برای زنده ماندن باید استراحت هم بکنید پس شروع کنید و پناهگاه خود را بسازید. دیوار بسازید و آن ها رو بهتر و محکم تر کنید، ‌تله های مختلف بسازید. تمام این ها برای زنده ماندن شما کمک خواهند کرد. روز را در این زمین ها زنده بمانید و شب را در یک تخت نرم سپری کنید.
‏ شما برای ساخت پناهگاه و اسلحه و زره خود به منابع نیاز دارید. در زمین بگردید و هر آن چه را میبینید جمع کنید. تمامی ذخایر برای زنده ماندن شما ضروری هستند. شما آن ها را برای ساختن و تقویت کردن لازم خواهید داشت. زامبی ها تلاش خواهند کرد تا پناهگاه شما را نابود کنند و یک بازمانده دیگر را به زامبی تبدیل کنند. صبر نکنید، زنده بمانید، بگردید کنید و در آخر زنده بمانید!
‏ مراقب باشید! دنیا الان یک مکان خطرناک پر از زامبی است. زامبی ها هوش خود را از دست داده اند اما سرعت، قدرت و وحشی‌گری بیشتری دارند. آنها تلاش میکنند تا شما را از بین ببرند و شما مجبور می شوید تا خود را تقویت کنید و با آنها بجنگید تا زنده بمانید. اسلحه و زره خود را تقویت کنید و زنده بمانید. شروع کنید و بهترین وسایل را بسازید و برای زندگی کردن آماده باشید تا در آخرالزمان زنده بمانید.
‏ بسیاری از مردم در حال آماده شدن برای آخرالزمان بودند، خیلی بد شد که بسیاری از آن ها مردند. اما آن ها منابع و مکان های مختلفی را از خود به جای گذاشتند برای کاوش شما تا زنده بمانید. به دنبال آزمایشگاه های متروکه، پایگاه های نظامی و پناهگاه های زمینی بگردید. آن ها را قبل از این که بازماندگان دیگر پیدا کنند، پیدا کنید. اگر دیگر بازمانده ها زودتر از شما منابع و وسایل مورد نیاز را پیدا کنند شما میتوانید به پناهگاه آن ها رفته و از آن ها دزدی کنید. پناهگاه آن ها را نابود کنید و زامبی ها باقی کار را انجام میدهند.
‏ ماموریت ها را انجام دهید و پاداش بگیرید. برای زنده ماندن هر چیزی بسازید و هر کاری انجام دهید.

نظرات و امتیاز ها

۳۰۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Hessam Shahi
دیروز

‏✓ حوصله سر بر نیست ‏✗ وسایل ساخت کم پیدا میشه ‏✗ چیز هایی که می سازی زود از بین میرن ‏✗ شخصیت بازی خیلی سریع گرسنه میشه ‏✗ جونش خیلی سریع کم میشه ‏✗ آنلاین هست

۰ ۰
mmd
٥ روز پیش

بازی خوب و سرگرم کننده ایه کسی میدونه برای اینکه رادیو رو ارتقا بدیم لول ۵ ژنراتور از کجا پیدا کنیم؟

۲ ۰
مهدی
١ بهمن ١٤٠١

اکانتم. بن شده

۲ ۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده