خانه بازی رانندگی
نسخه۰.۱.۴
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۳/۳۰
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۲۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده GlobalApps H

‏‏عنوان یک بازی مسابقه‌ای در جاده‌هایی با ترافیک سنگین است. گرافیک بازی بسیار بالا بوده و حس واقعی اتوموبیل‌رانی را به شما القا می‌کند. با بهترین خودروهای سوپراسپرت در چالش‌ها شرکت کنید و مهارت خود را ارتقا دهید.

‏ با خودروهای سریع و زیبای خود به رقبا ثابت کنید که بهترین هستید. سبک آرکید و شبیه‌سازی واقع‌گرایانه بازی یکی از بهترین بازی‌های موبایلی در این زمینه را به ارمغان آورده است.

‏ در این بازی حس واقعی دریفت کشیدن و تعقیب و گریز را تجربه می‌کنید. توجه داشته باشید که از برخورد با خودروها و موانع دیگر جلوگیری کنید. به تایمر بازی دقت کنید و از نیترو تقویتی به موقع استفاده کنید تا جایگاه اول را کسب کنید.

‏ ماموریت شما مسابقه دادن در جاده‌های پرترافیک، کسب پول به منظور ارتقای خودرو و کسب مقام اول در تمام رقابت‌هاست. با بهترین و سریع‌ترین خودروها محکوم به رانندگی بهتر هستید.

‏ پس با دقت رانندگی کنید و از تصادف جلوگیری کنید چرا که با برخورد با خودروها و گاردریل کنار جاده‌ زمان را از دست می‌دهید. رانندگی دقیق و سریع منجر به کسب امتیاز می‌شود و امتیازات صرف ارتقای خودروهای جدید خواهد شد.

‏ ویژگی‌های کلیدی بازی:

‏ -بیش از پنج خودرو اسپرت، کلاسیک و مسابقه‌ای و یک کامیون

‏ - گرافیک بسیار بالا

‏ - هندلینگ طبیعی خودرو

‏ - سه جاده متفاوت در بزرگراه، صحرا و دشت

‏ - طراحی واقع‌گرایانه دریفت خودرو

‏ - طراحی خودروهای شاسی بلند، اتوبوس و کامیون برای ترافیک‌های جاده‌ای

‏ گیم‌پلی بازی

‏ - دکمه سرعت در سمت راست تصویر برای حرکت رو به جلو استفاده می‌شود

‏ - دکمه ترمز دست سمت چپ تصویر برای کم کردن سرعت استفاده می‌شود

‏ - با خم کردن گوشی به طرفین نیز به چپ و راست حرکت می‌کنید

‏ نکات مهم

‏ زمانی که سرعت شما به بیش از صد کیلومتر در ساعت برسد با سبقت ناگهانی از فاصله نزدیک به دیگر ماشین‌ها پاداش افزوده به دست می‌آورید.

‏ هرچه سریع‌تر برانید، امتیازات بیشتری کسب می‌کنید.

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟