استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها رانندگی
Offroad 4X4 Jeep Driving Games

Offroad 4X4 Jeep Driving Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۱۹
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۲
تعداد نظرات۴
حجم۳۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Check-In Games
‏‏در این بازی 4X4 یک آفرود پرادوی جدید برای رانندگی دریافت کنید و اکنون وقت آن است که بازی های خود را شروع کنید، رانندگی ماشین آفرود: بازی افسانه رالی آفرود 4x4 شروع کار شما به عنوان رانندگی آفرود است. در این بازی های آفرود، هیجان انگیزترین بازی شبیه سازی شده رانندگی با جیپ است، این در حال مدرن سازی بهترین بازی های آفرود 4X4 در پلی استور، رانندگی ماشین آفرود: شبیه ساز بازی افسانه ای رالی آفرود 4x4 است. مفهوم شبیه ساز آفرود بهترین بازی های آفرود را برای سرگرمی در اختیار شما قرار می دهد. این بازی دارای مسیرهای واقع گرایانه است و مانند واقعی از خود برای رانندگی آفرود پشتیبانی می کند. این بازی‌های جدید رانندگی خارج از جاده، سطوح دشواری را احساس می‌کنند، بنابراین این بازی خارج از جاده بهترین بازی اندروید است و رانندگی خارج از جاده در مسیرهای خطرناک با رانندگی 4 چرخ، بازی‌های اندرویدی عالی است. از رانندگی هیجان‌انگیز ماشین آفرود لذت ببرید: افسانه رالی آفرود 4x4 بازی.

ویدئو معرفی بازی

‏شما بازی های آفرود برای تکمیل چند اکنون دارید این بازی با بهترین وظایف مسابقه ای راننده دیوانه آفرود xtreme پرادو در انواع مسیرهای پرادو درایو کوهستان در بازی های آفرود با زمان محدود مسابقه اتومبیل رانی پرادو. اگر بهترین کار درایو بازی‌های آفرود 4X4 را در حداقل زمان شبیه‌سازی آفرود 4x4 انجام دهید، می‌توانید حداکثر پاداش را شبیه‌سازی کنید. بهترین بازی های خارج از جاده جیپ دارای سطوح مختلف بازی های آفرود سیم کارت رانندگی است. بهترین راننده رانندگی ماشین آفرود باشید: بازی افسانه رالی آفرود 4x4. با بازی رانندگی خارج از جاده که تمام وظایف بازی‌های آفرود تکینگی را انجام می‌دهد، شبیه‌ساز آفرود باشید. در رانندگی آفرود: رالی آفرود ۴×۴، هر سطح بعدی بهترین بازی اندروید را چالش‌برانگیزتر به شما نشان می‌دهد. شما احساس می کنید بازی های اندرویدی عالی نسبت به بازی های قبلی رانندگی آفرود. بازی‌های آفرود را با احتیاط رانندگی کنید زیرا ممکن است در آنجا آفرود کامیون رخ دهد، لغزش روی زمین رخ دهد، رانندگی ماجراجویی و دید واقعی را به دلیل خیس بودن جاده‌ها ایجاد کنید و این بازی برتر اندروید را بسازید یا می‌گویید این بهترین بازی 2019 است. مهارت‌های رانندگی خود را با رانندگی بهبود دهید: افسانه رالی آفرود 4x4 بازی.
‏بازی آفرود شما بهترین وسیله نقلیه را در بازی دارید، اکنون وسیله نقلیه مورد علاقه خود را با ماجراجویی جیپ انتخاب کنید که باعث می شود این بازی های برتر 2019 آن را از طریق بهترین گرافیک رانندگی کند، محیطی تپه ای آفرود از بازی های آفرود کوهستانی بازی رانندگی جیپ لذت ببرید.
‏آفرود 4X4 جیپ بازی های رانندگی زندگی شما در راننده آفرود 4X4 ممکن است در خطر رانندگی خارج از جاده باشد. اگر آفرود رانندگی ماشین: 4x4 آفرود رالی افسانه بازی petualangan شما با دقت رانندگی نمی کنید. رانندگی با ماشین آفرود: بازی افسانه ای رالی آفرود 4x4، ماجراجویی جیپ، رانندگی با جیپ بهترین بازی های آفرود است رانندگی در جیپ های کوهستانی دیوانه بهترین بازی را به جذابیت بازی های بیشتر به این بهترین بازی شبیه سازی جیپ مسابقه ای ماجراجویی اضافه می کند. رانندگی با ماشین آفرود: بازی افسانه رالی آفرود 4x4 بازی های رانندگی آفرود منحصر به فرد و ایده جدید درایو صحرای آفرود در بازی آفرود جیپ آفرود.
‏ ویژگی های بازی های رانندگی آفرود 4X4 Jeep
‏✔ فیزیک خودروهای تعلیق آفرود واقعی.
‏✔ کنترل خودروهای آفرود صاف و پیشرفته.
‏✔ چندین خودروی آفرود جیپ 4x4 و 6x6 که از بین آنها انتخاب می کنید.
‏✔ نصب آسان و دوستانه رابط کاربری
‏‏** اشکالات جزئی حذف شد
‏** ویژگی های جدید اضافه شد
‏** اندازه کاهش یافت

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مختارنوری
٣٠ دی ١٤٠٠

خیلییییییییی بازی بدیی نصب نکنید اینترنت زرر میره یک ستارم بیشتره😠😠😠

۱ ۲
سجاد جمالی
٢٠ تیر ١٤٠٠

بدترین. بازی دنیا

۹ ۶
هاجبک بازان
١٧ دی ١٣٩٩

خز شده

۱۴ ۱۹

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده