استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Home & Garden: Design Makeover

Home & Garden: Design Makeover

نسخه۰.۳.۶۶۶۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۲۲
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۳۶
حجم۴۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Goodgame Studios
‏‏Big Farm: Home & Garden یک بازی پازل match-3 رایگان است که در آن می توانید بهترین طراح باشید و مزارع متلاطم و خرد شده را با ساخت و سازهای شگفت انگیز در مزرعه تبدیل کنید. حل معماهای چالش برانگیز برای کمک به طراحی ، سفارشی سازی و تزئین مزرعه رویای کامل خود با مبلمان زیبا 🛏️ ، دکوراسیون 💐 و تعداد زیادی حیوان ناز.

ویدئو معرفی بازی

‏به دوستان و خانواده های مزرعه کمک کنید تا ساختمان های مزرعه خود را نوسازی کنند تا آنها را به جلال سابق خود برگردانند. برای حل معماهای جالب انفجار مخلوط و مطابقت دهید. با تقویت کننده های مضمون بازی کنید و مناطق مزرعه را با استفاده از ده ها گزینه شخصی سازی نوسازی کنید! در داستان های دوست داشتنی حفر کنید و با بازیگران شخصیت های منحصر به فرد و رنگارنگ در تعامل باشید.
‏b> رویای مزرعه رویای رویایی: صحنه های مزرعه مختلف رویاهای خود را از جمله خانه های مزرعه خانوادگی ، انبارهای پرنعمت و مرغ های زنگ زده ، نوسازی و تزئین کنید. به مشتریان دوستانه اعم از تازه متولدین گرفته تا خانواده ها و افراد مسن و حتی حیوانات ناز کمک کنید.
‏game گیم پلی اعتیاد آور: این بازی شگفت آور و سرگرم کننده ترکیبی از پازل های مسابقه 3 را با گیم پلی دکوراسیون خانگی ترکیب می کند. بازی و انفجار ، بازیابی و تزئین صحنه های مزرعه ، و بخشی از یک ماجراجویی نفس گیر همه به یکباره باشید!
‏b> حل پازل بازی -3 سرگرم کننده: قدم به چالش صدها سطح منحصر به فرد مسابقه 3. موارد مختلفی مانند سبزیجات و میوه های گرمسیری را مطابقت دهید. از انواع حالت های بازی برای تفریح ​​بی پایان آرام در Big Farm: Home & Garden لذت ببرید.
‏b> با حیوانات زیبا در هیئت مدیره پازل بازی کنید: قدرت های ویژه آنها را کشف کنید ، مسابقات بین المللی را با همراهان هوس خود و مسابقات سطح پازل اعتیاد آور مطابقت دهید! با سگ خود fun ، مرغ 🐣 ، خوک and و بسیاری از دوستان حیوانات دیگر سرگرم شوید.
‏Express خودتان را بیان کنید: آیا باید یک خانه را با سبک خانه ای درست کنید یا مدرن شوید؟ شما تصمیم می گیرید ، شما طراحی می کنید! با تنوع باورنکردنی از مبلمان طراح با کیفیت بالا 🛋️ ، روشنایی ، کفپوش و سایر دکورها Custom سفارشی شوید. خانه ها یا اتاق ها را طراحی کنید تا آن را به مزرعه رویاهای خود تبدیل کنید!
‏b> با روستاییان مزرعه بزرگ ملاقات کنید: بن ، لیدیا ، و همه دوستان مهربان آنها منتظر شما هستند. با آنها دوست شوید و داستانی را که این شخصیت های سرگرم کننده و سرگرم کننده باید برایشان تعریف کنند ، بشنوید. آنها همچنین به شما در تزئین در طول مسیر کمک خواهند کرد!
‏b> از زندگی در کشور لذت ببرید: از فشار و شلوغی شهر فرار کنید و در حومه شهر استراحت کنید! استراحت کنید و از کمی آفتاب و آرامش لذت ببرید.
‏مزرعه بزرگ: خانه و باغ کاملاً رایگان با خریدهای درون برنامه ای اختیاری است. شما می توانید با استفاده از تنظیمات دستگاه ، خرید درون برنامه را غیرفعال کنید. این بازی به یک اتصال اینترنتی نیاز دارد. خط مشی رازداری ، شرایط و ضوابط ، چاپ: https://www.goodgamestudios.com/terms_en/
Hi designers,

Life is better in a Caravan! Enjoy a brand new scene: the Caravan Home.

FEATURES:
* New scene - With this update, we've added a brand-new scene: the Caravan Home. Design, decorate and turn it into the coziest place ever.
* Power ups - The Rocket and Bomb power ups have been improved.

Designers, follow our official Facebook page: https://www.facebook.com/BigFarmHomeGarden/

Happy makeover!

نظرات و امتیاز ها

۳۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ملکا
١٦ تیر ١٤٠٣

‏✗ اصلا بالا نمیاره حیف نتی که بابت نصب میدین

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر شیدا قیاسی
٤ مهر ١٤٠٢

اصلا بالا نمیاد وقتی میزنن توی بازی یه صفحه آبی میاد

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر ❤مهربون ❤
١٤ تیر ١٤٠٢

بازیش نمیاد اصلا رسیدگی کنید😡😡😡😡😡

میپسندم۳ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده