خانه بازی استراتژی
Empire: Four Kingdoms | Medieval Strategy MMO

Empire: Four Kingdoms | Medieval Strategy MMO

امپراتور: چهار پادشاهی

تعداد دانلود۵۰ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۱۷۱
حجم۸۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Goodgame Studios
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏در بازی Empire: Four Kingdoms برای نبرد و تجربه امپراتوری آماده شوید. بازی استراتژی برنده جایزه میانه سنین را بازی و با میلیون ها نفر از بازیکنان رقابت کنید! Empire: Four Kingdoms را بازی و کشورها و قاره های دور را کشف کنید. در قلمروی پادشاهی خود حکومت کنید و یک قلعه بزرگ بسازید. از شهروندان خود محافظت کنید، به یک اتحاد قدرتمند ملحق شوید و خود را برای حمله علیه بازیکنان رقیب بی شمار، مسلح کنید. قلعه ها را برای مقاومت و دوام آوردن بسازید و با بازیکنان دیگر برای پیوستگی قدرتمند متحد شوید. پایگاه های مهم استراتژیک را تسخیر کنید و بنیان های خود را برای شکوفایی اقتصاد، استوار کنید. قاره های جدید را کاوش کنید و برای برتری در پادشاهی با بازیکنان بی شمار دیگر رقابت کنید. ارتش های خود را برای نبرد و کاهش قلعه های دشمنان خود ارسال کنید. از تعداد زیادی از سلاح های کشنده حمله و دفاع انتخاب کنید. در بازی استراتژی برنده جایزه Empire: Four Kingdoms بر یک امپراتوری بزرگ سلطنت کنید و به یک افسانه تبدیل شوید. پس از تشکیل امپراطوری قادر خواهید بود تا با هزاران بازیکن در سراسر جهان به رقابت بپردازید . از قابلیت اصلی این بازی می توان به امکان ارتقا قلعه ها ، ایجاد یک ارتش عظیم ، افزایش ثروت و شهرت اشاره داشت .
‏برخی از ویژگی های بازی استراتژی آنلاین Empire: Four Kingdoms اندروید:
‏✥ جمع آوری انواع منابع مختلف برای بهبود وضعیت اقتصادی امپراطوری
‏✥ برنامه ریزی استراتژیکی برای جنگ بیش از ۵۰ واحد مختلف و سلاح ها
‏✥ استفاده از دیپلماسی و جنگ برای دستیابی به اهداف متعدد بازی
‏✥ ارتقاء قلعه ها و شکست ناپذیر کردن آن ها + گسترش امپراطوری
‏✥ متحدد شدن با دیگر کاربران و دوستان از سراسر جهان برای افزایش هیجان
‏توجه داشته باشید که :
‏بازی Empire: Four Kingdoms یک بازی آنلاین اینترنتی است و برای اجرا اتصال اینترنت مورد نیاز است و ب اینترنت سیمکارت های ایرانسل و همراه اول نیز کار می کند.
RAISE YOUR TANKARDS

Your master brewers have refined their skills further, allowing never before seen precision in the brewing process. Check out the brewery and try out the improved brewing controls.
Also, reward pools for the invasion events have been updated, and the inner district is available as a Top 100 reward in King Ludwig's seasonal nobility contests.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟