استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها فکری
Merge Town!

Merge Town!

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۶.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۰۹
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۷
حجم۷۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Zynga
‏‏تا حالا دلتان خواسته شهردار شوید و مدیریت یک شهر را در دست بگیرید؟ بعد هم شاهد رشد و گسترش شهرتان و تبدیل شدن آن به یک کلان شهر باشید؟ خوب اگر این طور است باید بگوییم این بازی مخصوص شماست.
‏قوانین بازی بسیار ساده اند. شما یک تکه زمین در اختیار دارید و باید به تدریج شهری در آن بسازید. هر از چند گاهی یک خانه به شما هدیه داده میشود. هر خانه را میتوانید با خانه های دیگر ترکیب کرده و یک خانه بزرگتر از آنها درست کنید. هر خانه ای برای شما درآمدزایی دارد و هر چقدر خانه بزرگتر باشد درآمدزایی آن نیز بیشتر است. هر چقدر درآمد بیشتری کسب کنید خانه های بیشتری میتوانید بخرید و هر چقدر خانه های بیشتری بخرید زودتر میتوانید شهرتان را ساخته و آن را گسترش دهید.

ویدئو معرفی بازی

‏در طول بازی به خانه های جدیدی نیز دست پیدا خواهید کرد که با کمک آنها میتوانید شهرتان را سریعتر گسترش دهید. شما یک هدف بیشتر ندارید و آن هم تبدیل کردن شهرتان به بهترین و بزرگترین شهر دنیاست! نواری در بالای صفحه قرار دارد که نشان دهنده میزان توسعه شهر شماست. شما میتوانید با ترکیب خانه ها با هم امتیاز تجربه بیشتری بدست آورید و سطح تان را بالا ببرید. هر چقدر سطح تان بالاتر رود فضای بیشتری برای شهرسازی در اختیار خواهید داشت و میتوانید شهرتان را بزرگ و بزرگتر کنید. همیشه سعی کنید از حداکثر پتانسیل شهرتان برای توسعه استفاده کنید.
‏خانه بسازید، خانه هایتان را با هم ترکیب کنید و همین طور شهرتان را گسترش دهید.
‏‏ما همیشه در حال تلاش برای بهبود Merge Town هستیم! برای تجربه کاربری بهتر! لطفاً مطمئن شوید که به روز هستید تا از هر گونه مشکل شناخته شده جلوگیری کنید و بهترین چیزهایی را که بازی ارائه می دهد به دست آورید!

نظرات و امتیاز ها

۱۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ami
١٣ اسفند ١٤٠٠

عالی🏠🏡🔨

۰ ۰
کانکی
٣٠ آذر ١٤٠٠

خیلی سبک ساده ای داره

۱ ۱
محمد
٢٤ شهریور ١٤٠٠

خوبه

۰ ۰

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده